София вкъщи - от 29 май по БТВ

  • 15 320
  • 196
  •   1
Отговори
# 150
  • Галифрей
  • Мнения: 4 391
И на мен ми беше тъпа серията и го превъртях към краят 😂 другият епизод поне се развиват нещата и май мЪж за Соф ще има 😁

# 151
  • Мнения: 4 586
Привет на всички! Приятно е сериалчето, макар и скучновато. Само на мен ли ми се върти идеята, че дъщерята на Камелия е от Валери? Все си мисля, че момичето затова го беше издирило по интернет

# 152
  • София
  • Мнения: 944
Брокерът Димитър не е ли един, който участваше във Фермата? Ожени се за девойка от същия сезон?

# 153
  • Sofia
  • Мнения: 26 700
Същият е 👍🏻

# 154
  • Мнения: 5 987
Половин серия с този диван....

# 155
  • България
  • Мнения: 6 304
Новият архитект май ще е за София.
Щеше да е хубаво да е свободна до финала, обаче изборът е добър.
Харесах актьора във "Войната на буквите".
А Миро от симпатяга ми стана лигав, безличен, неприятен, нищо че реши да се прави на мъж в последния момент.

# 156
  • Мнения: X
Много дървена серия, особено раздора на Миро с миловидната му. Как са го заснели това и са решили, че е за пускане, мистерия...

# 157
  • Мнения: 5
На мен пък страшно много ми харесаха Миро и Лили. Страхотна игра! Добре че са техните сцени в този сериал да се позабавляваме малко и да разчупят обстановката.

# 158
  • Мнения: 69
Търся новата серия, 11-та, в playtube, но я няма. А в 21,10 излизаха до сега. Другаде дали може да се гледа преди излъчването?

# 159
  • София
  • Мнения: 16 242
Има време до 21.10 ч. тази вечер, тогава ще я пуснат.
Поне до сега винаги е било така.

# 160
  • Мнения: 69
До сега в събота излизаше тази, която излъчват в понеделник, а в неделя - която излъчват във вторник. Няма значение, снощи я намерих другаде. Сега нещо Никола стана интересен. Има нещо странно около семейството му.

# 161
  • Галифрей
  • Мнения: 4 391
Да надавам се да ги качат при мен се вижда само черен екран. Ще ги потърся епизодите.

# 162
  • Мнения: 69
Да надавам се да ги качат при мен се вижда само черен екран. Ще ги потърся епизодите.
и при мен така. 11 го открих във film4e.com.

# 163
  • Галифрей
  • Мнения: 4 391
Благодаря. 😘

# 164
  • Мнения: 1 291
В серията от тази вечер нещата малко се забързаха, но пак имаше ненужно разтеглени диалози, досадно скучни. Много неприятно впечатление ми направи димящата пура в последния кадър. Дълго и безсмислено наблягане на облаците дим, издишани в лицето на адвокатката (много неприятна между другото). А и в затворено помещение!

Общи условия

Активация на акаунт