София вкъщи - от 29 май по БТВ

  • 15 309
  • 196
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 546
Утре всичко ще се звърже за финал на сезона. Появи се бащата на Никола, София с интервюто и зараждащата се любов, още очаквам и Камелия да признае на Валери, че той е баща на Неда.

# 166
  • Мнения: 4 614
Валери не е ли гей?
Не че това е пречка да е забременил Камелия де 🤣

# 167
  • Мнения: 4 546
Той вярно, че така изглежда, ама яко се пуска на Камелия. Как и правеше намеци как страхотно ще изглежда по бански. А тя чак ме кефи как ледено му убива ентусиазма. Има нещо там Joy

# 168
  • Sofia
  • Мнения: 26 676
Днес ли е последният епизод?

# 169
  • София
  • Мнения: 14 271
Да. 12 са само.

# 170
  • Мнения: 5
Мисля, че Валери не е баща на Неда. Нали си говориха с Камелия, че се познават от 10 години. Неда е по-голяма. Обаче има игра между Валери и Камелия. Ще стане нещо сигурно.

# 171
  • Мнения: 177
От няколко епизода ми прави впечатление как се държат другите служители на фирмата, по-точно как са представени. Супер успешна фирма, а само се подминават и са като статисти. Нещо не ми се вързва това.

# 172
# 173
  • София
  • Мнения: 14 271
Много халтура, но ми беше забавен.
Искам силен сериал като под прикритие първите сезони, дяволското гърло, отдел издирване, денят на бащата, че и откраднат живот първите два сезона. И столичани в повече беше смешен в началото.

И Съни бийч е забавен и а
Олл инклузив първият сезон.
Гледах Революция З и ми хареса.

Да видим с какво ще ни забавляват на есен.

# 174
  • Галифрей
  • Мнения: 4 368
Гледах двамата последни епизоди на сезона, така ли свършва? Някак си изобщо не го очаквах и сякаш липсваха сцени. Не го усетих като финал. Като цяло сериала бе приятен и забавен. Слагам го в категория “ Не беше зле,ама можеше и малко повече”
Явно ще има продължение. Но се радвам,че не направиха София и Никола двойка. 😁
Е Революцията е класика мен много ми е любим и някой път си го гледам с голяма носталгия. Иска ми се да направят такъв подобен сериал отново.

# 175
  • Мнения: 481
Вече знам как приключва и финала не е впечатляващ. Наистина бтв изненадаха с българско лятото и не беше мн зле, биваше сериала.
За есента готвят нови 2, по българската национална с Димитър Рачков, 1 му жена Христина, Филип Буков, Христо Пъдев снимат Всичко за баща ми - 12 сериен.
По нова подготвят сериал със Свежен Младенов, Радина Боршош, Мак Маринов, Стефани Ивайло, но засега се пази в тайна името, на клипове се вижда ресторант

Последна редакция: вт, 04 юли 2023, 13:21 от movies

# 176
  • Мнения: 69
Въпрос към по-младите: дрескодът в офиса къси панталонки ли е вече? Секретарката и София на сервитьорки ми приличаха с тези дрешки, а не на офис служители.

# 177
  • Мнения: 5 926
Въпрос към по-младите: дрескодът в офиса къси панталонки ли е вече? Секретарката и София на сервитьорки ми приличаха с тези дрешки, а не на офис служители.
Не е, този на сервитьорките също не би следвало да е такъв.

Още не съм гледала финалния епизод, обаче аз пропуснах 2 епизода, в които София е напуснала, но май няма да ги гледам, разбрах какво е станало.

# 178
  • Мнения: 481
Нищо подобно, в офиси трудно ще се облече някоя служителка с панталонки, дори и с пола не се позволява толкова къса да бъде. С къси рокки съм виждала , но пак си пазят етикет, това с късите панталони май дойде от Турция, в техните сериали така се обличат

# 179
  • Мнения: 69
Тази история с родителите на Никола как я разбрахте? От всички недомлъвки, останах с впечатление, че майка му се е заиграла с Михайлов, което разваля приятелството с баща му (на Н. бащата), и той заминава за чужбина, но тези неща на Нико не ги казват. Така ли е или...?

Общи условия

Активация на акаунт