София вкъщи - от 29 май по БТВ

  • 15 300
  • 196
  •   1
Отговори
# 75
  • България
  • Мнения: 6 287
Секретарката счупи тъпомера.
Знаела турски. Joy
Хареса ми майката в последните секунди.
Хубаво нахока мазния.
Фотографката и Никола са си лика-прилика.

# 76
  • Мнения: 5 906
А господин Чикмез от къде знае български и то перфектно? Истинският турчин, ако чуе да му казваш една дума на родния език ще му се разтегне устата от едното ухо до другото от възторг Smiley, а този поръчва ядково мляко и закуска не иска даже 😆.
Фотографката ми е неприятна също като Никола.

Последна редакция: пн, 12 юни 2023, 22:29 от T.Valcheva

# 77
  • Мнения: 1 755
Харесвам по принцип това тюркоазено синьо, което е в офиса, обаче, хора, то е НАВСЯКЪДЕ в сериала. Костюми, мебели, обзавеждане, дори в апартаментите за оглед. Много стерилно изглежда всичко. София ту ми харесва като персонаж и игра, ту тотално преиграва и гримасничи. Поне внася някакъв цвят. Доста инфантилни са ми колегите и ситуациите с тях, обаче днес секретарката пя прекрасно. Къщата на Боневи е нереално скучна и празна, при положение, че жената е интериоен дизайнер. И тя ми е на кантар - готин човек, странни реакции и декламиране. Очаквах след пропуснатото представление да фучи и тръшка врати, обаче не. Гостуващите звезди ми харесват. Никола ми харесва, Бонев го разбирам, че си е сухар с всички хора извън семейството. Лелките на вечеря бяха много зле. И извинявам се на съквартирантката - фотограф, но според мен грам актьорски талант не показва. То бива лигавщина и поза, явно в сериала преобладава, обаче нейното не се трае. Ще се постарая да го изгледам заради София и Никола.

# 78
  • Галифрей
  • Мнения: 4 344
Фотографка ме дразни от всякъде с нейната конска уста. Начин на говорене и държание. Изобщо не мога да я разбера хем казва “ че не може да го трае” и тн ама се свалят и подхилват като ученици.  Никола определено е привлечен от нея въпреки,че тя се мазни и лигави.
Гледах другият епизод и дам вярно са си един за друг 😄  Софи не я давам на Никола.
Песните на Остава много ми харесват, трябва да намеря как се казват. ❤

# 79
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 120
Гледам го, не е нещо ау, но грабва вниманието. София е харесвам, за фотографката сте казали почти всичко. Но днес за първи път си сложих очилата за далече, е ужасен грим  на някои, особено на майката, бръчки ли са и направили,  или искат да ги подчертаят  но майката изглеждаше ужасно в лице.

# 80
  • София
  • Мнения: 16 192
А господин Чикмез от къде знае български и то перфектно?
 
Преди 10тина години доста турски младежи следваха в Бг. УАСГ беше много търсен университет.
А може да е дете на изселници  от турско-говорящите.
За мене филма става, като за нашенски. И темите за имоти са ми интересни да ги гледам.

# 81
  • София
  • Мнения: 23 130
На мен пък все по-трудно ми задържа вниманието.

# 82
  • Мнения: 7 278
Аз все забравям за него, като видя тук коментари и се сещам Grinning
Толкова ми е привлякъл интереса...

# 83
  • Мнения: 8 782
На мен пък все по-трудно ми задържа вниманието.
Снощи смених телевизията 15 мин след като почна....
Добре че е само 12 епизода, инначе не виждам накъде повече .

# 84
  • Галифрей
  • Мнения: 4 344
Намерих две песни от сериала. Интрото се казва  “ Без дом”  и другата се казва “ Кислород” ❤ Сега я слушах  страхотна песен. Отдавна не бях слушала такава силна романтична нова бг песен.
Добре,че са Остава с техният албум Кислород да спасяват полуженето и да е по емоционално.

# 85
  • Мнения: 1
Опитах се да гледам, но не ми се получава никак.

# 86
  • Мнения: 1 742
Абе не е хубаво да се приказва така, ама, адвокатката, майката и фотографката са ги избирали ем по грозота, ем по говорен дефект, ем по липса на талант.

# 87
  • Галифрей
  • Мнения: 4 344
Точно тези трите ми играят акци фалшиво.

Данката не издържа и изля легена върху София 😁

# 88
  • Мнения: 5 906
Само, Поли ли беше, че трудно чувам, жената на Даниел ми е симпатична в този сериал.
Според мен майката изглежда добре, какво й е, човек вече не може и да остарее нормално 😆.  

Каква е тази Иренка-манекенка, дето е гадже уж на Миро... 🙃

Последна редакция: вт, 13 юни 2023, 22:54 от T.Valcheva

# 89
  • Галифрей
  • Мнения: 4 344
Иренката му се е лепнала защото той е брокер и е мъж под чехъл. За нея е важно да има пари,да го командори и да я води на такива партита където може да се отърка в “ елита” 😔

Общи условия

Активация на акаунт