Когато родителите си имат любимо дете

  • 22 099
  • 350
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 5 869
Моя приятелка израсна на дюнери, не защото майка й ходеше по курсове, беше професор в университет и доста работеше и не можеше да смогне и да върти закусани манджи, стана човек от нея и то доста добър за обществото във всеки един аспект.
Евала на свекърва ти, да е жива и здрава още дълги години! Simple Smile

# 346
# 347
  • Мнения: X
Как може да си любимото дете на майка си, когато тя в съда е казала, че те оставя и взима само другото, без индикации за кой знае какъв интерес през годините? Аз ли съм болна? Като дете бях отхвърлена заради удобство, сега за втори път съм отхвърлена заради манипулации.

# 348
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 141
От теб зависи да не се поддаваш. Гледай си живота и не се занимавай с нея. Трудно е човек да успее да проумее, че има такива родители, но факт, има.

# 349
  • Мнения: X
От теб зависи да не се поддаваш. Гледай си живота и не се занимавай с нея. Трудно е човек да успее да проумее, че има такива родители, но факт, има.
Не мога, не искам да отстъпвам. Другата страна това иска -да се откажа. Направи непростими неща, за да настрои майка ми. Много трудно се преживява такова нещо.

# 350
  • Мнения: 489
Съгласна съм, много трудно се преживява, че майка ти не те обича.
Това белязва всичките ти връзки после - как да повярваш, че някой те обича, ако собствената ти майка никога не те е обичала? Много тежък старт в живота е това.

Общи условия

Активация на акаунт