Подготовка за малкия човек - тема 23

• 36 030
  • 762
  •   1
Отговори
# 705
  • София, България
Защо не може да ги пускате? Simple Smile Те си имат недостатъци, разбира се, но много хора се отопляват на климатици. Вземете си овлажнител за въздух, защото климатикът изсушава много и почиствайте редовно филтрите му.
Ако толкова държите, може за стаята където спи детето да си вземете конвектори на ток. Ние сме имали Теси, ми доволни бяхме.
Иначе сме в къща и сме със стенни конвектори, които топлят от термопомпа. Ами то е все едно климатик реално. Пак си духа, пак е с филтри, пак си изсушава въздуха.

# 706
А защо да не става да ги пускате? Ние с новородено се отоплявахме с климатик е хола, където прекарваме по-голямата част от деня. В спалнята сме с конвектор. Ако ви притеснява влажността на въздуха, хубаво е да следите и да си вземете овлажнител при нужда. Ние така направихме.

# 707
И ние сме навсякъде с климатици. Един познат само дето не ме линчува, че планираме пак да ползваме климатици с бебе. А той си вози бебето без столче за кола, ама нали нашите климатици са проблем. Simple Smile

И видях, че има часовник, който показва температура и влажност и ще си вземем такъв. Миналата зима не само, че не съм усетила сух въздух, но и влагоабсорбатор сме ползвали.. 😀

# 708
  • София, България
Какъв часовник си харесала? Може ли да го споделиш? Simple Smile Или просто си гледала, че има такива. Понеже и аз искам да взема такова устройство, което да измерва температура и влажност на въздуха в помещението.

# 709
Ето този гледах.
https://www.baby.bg/product/cangaroo-tl8020/?gclid=CjwKCAjwsKqoB … FACxoC-PoQAvD_BwE

Нямам представа дали е хубав. От една приятелка го видях. Тя е сложила по един във всяка стая 😀

# 710
За мен това, че ще разглобява парчетата даже е бонус откъм моторика Hug

# 711
  • София
Какъв часовник си харесала? Може ли да го споделиш? Simple Smile Или просто си гледала, че има такива. Понеже и аз искам да взема такова устройство, което да измерва температура и влажност на въздуха в помещението.

Издебни Лидълското, ние го имаме, наскоро го взех, на нашите преди 2г им взех, измерва и навън и вътре градуси и влажност на въздуха... Аз сега се усещам вкъщи мине ли 26 и аз ставам вир вода...

# 712
Не стават за пускате защото са доста мощни и без значение дали на топло или студено духат, така завихрят въздуха дори на най-слабата степен,че за бебе на 10дни направо си е жестоко течение,именно заради това търся друга алтернатива за отопление . 🌹

Последна редакция: ср, 20 сеп 2023, 16:32 от Бонбон911

# 713
  • до най-прекрасния мъж
От ден 1 сме с климатици, и зиме, и лете. Детето ми не боледува често, съобразявам Т в стаята и я обличам подходящо, зимно бебе е. Единствено сме съобразили климатикът да не е точно над или срещу кошарата. Има и дефлектори, които насочват струята нагоре и няма да духа толкова осезаемо. Конвектор имаме Airlec, с идеята да се ползва за бебето, но не се наложи и така си седи почти нов.

# 714
  • София, България
Не стават за пускате защото са доста мощни и без значение дали на топло или студено духат, така завихрят въздуха дори на най-слабата степен,че за бебе на 10дни направо си е жестоко течение,именно заради това търся друга алтернатива за отопление . 🌹

Вижте тогава тези на Елдом, имали сме в офиса. И на Теси сме имали пак в офиса. Офисът ни беше ужасно неуплътнен и пак успяваше да стопли Simple Smile
 А в на ММ дома едно време имахме също Елдом. Вършат перфектна работа.

# 715
Вземи тази вихрушка дето я завърта климатика на топло! Моето бебе не на 10, а на 5 дни съм го обрекла на жестоко течение значи 🙄 Даже няма да споменавам, че зимата поддържаме 22° в хола и 19° в спалнята. Не е боледувал, докато не тръгна по площадките, а след това само досадните сополи, без други симптоми или проблеми.

# 716
Ние не обичаме нито хладината, нито топлината на климатиците.

С конвектори сме навсякъде.

# 717
В дневната сме с климатик, в спалнята с Адакс  За детската ще вземем или пак Адакс, или инфраред панел. Аз обичам да ми е топло навсякъде, та ще видим как ще процедираме с отоплението на бебето и обличането - това ми е голяма мистерия Grinning

# 718
С климатици сме навсякъде, ще взема някакъв термометър за влажност, но към момента не смятам да купувам конвектор.
Кошарата ще е далеч от климатика, а него ще насочим да духа нагоре.

# 719
Мами, може ли някоя от вас, която е с количка Cybex Balios S Lux и има чувалче за нея, да сподели какво е?
Универсално или на марката и от къде  го купихте?

Общи условия

Активация на акаунт