Хистероскопия при д-р Добрев, Бургас

  • 424
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте! Преди 2 месеца при профилактичен преглед ми откриха полип на матката. Насочиха ме към доктор Добрев в Бургас. Бях на преглед при него в частния му кабинет и той потвърди наличие на полип и препоръча хистероскопско изследване. Каза ми на първи/втори ден от цикъла ми да отида в КОЦ Бургас и да запазя час. Така и направих, но от регистратурата ми обясниха, че всъщност не запазвам за самата интервенция ами просто да уточним подробности. Не съм наясно как протича цялата процедура преди интервенцията и се чудя сега пак ли ще ме преглежда, ще плащам ли пак... Никой не ми дава подробни обяснения. Звънях и в кабинета на доктора, но асистентката му не е от много обяснителните също. Дали някой е минавал по този път и може да разясни, както и отзиви за самия доктор. Много ми е притеснено, никога не са ми правили нищо, нито съм била под упойка. Благодаря за информацията предварително.

Последна редакция: пн, 15 май 2023, 21:37 от TecianaG

# 1
  • Мнения: 1 644
Не мога да кажа нищо за процедурата, но ако имаш възможност направи си една консултация и с Матей Попов от Поморие. Преди време Добрев ми сбърка диагнозата, Попов я позна.

# 2
  • вкъщи
  • Мнения: 2 466
На мен ми е правил точно доктор Добрев. Отивате в петък, когато той е там в кабинета в Коц.



Тогава ще Ви назначи дата и ще Ви обясни. Ден преди датата на гладно и жадно се ходи в Коц за изследвания,после следва прием в болницата. На следващия ден е процедурата. Две нощувки се стои. В болницата се правят всякакви прегледи и консултации с анестезиолог,терапевт,ако е необходимо и друг специалист.Упойката е венозна, процедурата е към 15-20 минути. Оглежда се с камера и се маха полипа,после се изследва хистология.  Нищо страшно,но като е за първи път е нормално да Ви е страх.

Общи условия

Активация на акаунт