Има ли възстановяване

  • 2 916
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Защо да е псевдонаука? Просто подбери професионалисти, които са се обучавали и работят по метода на Берт Хелингер, а не самозванци, които яхнаха вълната и си правят някакви техни псевдо констелации.Ако искаш пиши ми на ЛС ще ти пратя група, в която съм-публикуват много интересни неща.

Може да изгледаш и този сериал, много е интересен, изгледах го за един ден.Също засяга тази тема.

Последна редакция: сб, 22 юли 2023, 07:34 от Галчудо

# 31
  • Мнения: 42
Защо да е псевдонаука? Просто подбери професионалисти, които са се обучавали и работят по метода на Берт Хелингер, а не самозванци, които яхнаха вълната и си правят някакви техни псевдо констелации.Ако искаш пиши ми на ЛС ще ти пратя група, в която съм-публикуват много интересни неща.
Цитирам от статията в Уикипедия: "The method has been described by physicists as quantum mysticism, and its founder Bert Hellinger incorporated the speculative idea of morphic resonance into his explanation of it. Positive outcomes from the therapy have been attributed by scepticists to conventional explanations such as suggestion and empathy."
> quantum mysticism
> morphic resonance
Типичните нюейдж идеи. Моля Ви недейте! Точно псевдонаука си е. Ако сте усетили полза може да споделите. Просто искам нещо издържано или да видя хора, които са се измъкнали от дупката.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Ти си решаваш какво да правиш, но понеже втори път питаш-явно не си намерила, това, което да ти помогне.Друго, което мога да ти дам като съвет е хипнотерапия. На мен тези неща са ми помогнали, затова ги давам като съвет.Ако наистина искаш да си помогнеш-прави нещо, пробвай, защото от само себе си не става.Винаги има самосаботаж, винаги имаме скрита изгода да сме така, както сме - за това също може да прочетеш и потърсиш.Не случайно някаква информация стига до нас, Вселената изпраща помощ винаги.Проучи, почети.

# 33
  • Мнения: 42
Ти си решаваш какво да правиш, но понеже втори път питаш-явно не си намерила, това, което да ти помогне.Друго, което мога да ти дам като съвет е хипнотерапия. На мен тези неща са ми помогнали, затова ги давам като съвет.Ако наистина искаш да си помогнеш-прави нещо, пробвай, защото от само себе си не става.Винаги има самосаботаж, винаги имаме скрита изгода да сме така, както сме - за това също може да прочетеш и потърсиш.Не случайно някаква информация стига до нас, Вселената изпраща помощ винаги.Проучи, почети.
Вселената не изпраща нищо. Тъжно е, че много хора в днешно време масово вярват в това. Хипнотерапия - не, била съм. Остава и на семинар на Кобилкина да ида. Врачки, баячки, астролози, ще ги пропусна с удовослтвие. Говоря от опит. Само още забиваш. Но, виж. Може да приложиш собствените си съвети към себе си. Щом до теб достига информация, че това е псевдонаука, явно ти е необходима.

# 34
  • Мнения: 3 193
Психиатър и антидепресанти.

# 35
  • Швейцария
  • Мнения: 1 810
И аз за втори път давам съвет като професионалист - психиатър и антидепресант, плюс когнитивно поведенческа психотерапия. Колкото по-дълго чакаш, толкова по-трудно ще е лечението после.

# 36
  • Мнения: 42
И аз за втори път давам съвет като професионалист - психиатър и антидепресант, плюс когнитивно поведенческа психотерапия.
Посещавам психолог към момента и пия антидепресанти.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Къде е Кобилкина, къде е хипнотерапията? Бъди спокойна за мен, всичко проучвам и проверявам на свой гръб. Много съществен момент в едно лечение е да искаш да ти се помогне.

# 38
  • Мнения: 732
За мен истината е, че търсенето на себе си и хармонията е съчетание от много неща. Да, започнат ли суицидни мисли с идеи кое как да се случи, хапчетата са желателни.
Около мен имам пример с хора, на които им падат някои задръжки, променят се някак с тези хапчета и това ме е спирало да ги започна. Не знам дали се рестартират фабрични настройки или просто не си ти с тях. Но ако задълбая в суицидните ще пренебрегна това и ще пия.
Констелациите при мен работиха, не мога да го обясня, започнаха да се случват странни неща, някакси се помирих в себе си, токсичните хора около мен сами изчезнаха, не си внушавам, бях доста скептично настроена.
За мен няма значение, психолог, констелации, църква, леене на куршум.... Или кой каквото си намери. Важното е да си откриете философията за живота, която ви вдига в трудните моменти.
Аз съм приела, че не може всичко винаги да е весело, нормално е човек да има и по-тъжни дни, с повече мисли, книги и търсене, не всички сме еднакви.
Ако са налице и външни обстоятелства, проблеми, стрес... В реда на нещата е. Правете това, което намерите за добре, другия няма как да е във вашите обувки.

Общи условия

Активация на акаунт