Разяснете ми какво означават тези отговори на жените

  • 7 211
  • 146
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 29 346
Все тая като цяло кой, кога и какво. Всеки прави нещата, както ги усеща за правилни. Въпросът е, че с грубости и фрази от рода на "тъпо женско мислене" и подобни, авторът няма да има успех на любовния фронт.

# 106
  • Мнения: 14 852
Аз Мая я разбирам и съм съгласна.
Това, което не се разбира (или се прави, че не се разбира), е, че някои мъже искат само и единствено секс. Ами съжале боку, но колкото и да харесвам секса, аз лично предлагам и други неща и искам други неща, и няма да си я хабя за някого, който няма капацитет да оцени пълния пакет, нито предлага нещо повече от един гол.

# 107
  • Мнения: 29 346
По мое скромно мнение мъж и жена излизат, когато се харесват. Това не значи непременно, че ще си легнат или пък ще има втора среща. Обаче, ако не се харесват, няма дори и първа да има.

# 108
  • София
  • Мнения: 12 650
Разбира се, че мъжете излизат на срещи с жени, с които биха правили секс, и попринцип смятат сексът да е част от взаимоотношенията. Въпросът е, дали сексът е целта на срещата, или има и някакви други, дългосрочни цели, съответно сексът може да се отложи и няма да се брои, че срещата е пропаднала?

То всъщност не е ли така и при жените относно първото? Защо да ходя на среща с мъж, с когото не бих спала? Все пак сексът е важна част от връзката и без привличане, отиваме на някакви други хипотези. Вече дали ще правя секс на първата среща, дори още тогава да знам, че го искам... зависи. Няма как мъжете да развиват теории за километражи, к***и, лесни жени и т.н. и да очакват, че жената ще скочи с готовност още на първата среща. Всеки си гледа интереса, дето се вика. А интересът на единия зависи от интереса на другия, колкото и да не харесва на някой.

# 109
  • Мнения: 6 140
По скоро е дългосрочна цел, не е задължително да е цел на самата среща. То ясно, че на първа среща пускат малко, а и поне на мен би ми създало впечатление за много лесна. Особено ако сме се запознали преди 2 часа или след два дни чатчета.
Вече когато не се получи може наистина да се продължи като само приятелски отношения, дори да те вкарат във френдзоната си има плюсове. Защото винаги се появява някоя по отзивчива приятелка, даже и по хубава в някои случаи. А и като си заобиколен от приятелки привличаш и повече други жени с други цели.

# 110
  • София
  • Мнения: 12 650
Е то тогава за какво спорим, разбира се, че излизайки на среща с някого, идеята е да се стигне до секс в даден момент Joy И при мъжете, и при жените. Едва ли някоя жена си мисли, този мъж иска да ме обгрижва и издържа, но никога няма да поиска секс. Някои може би това целят де, ама едва ли и на тях не им е ясно, че мъжът има други намерения.

# 111
  • Мнения: 7 411
За да стигна да секс с даден мъж, винаги ми е било водещо неговото отношение. Защото не съм надуваема кукла без емоции и чувства .
Ако тръгва само с тая идея, няма как да погледна добре на него и няма са му се случи със сигурност.
И аз съм имала връзки само за секс, и аз съм правила на първа среща секс, но това не променя значението на отношението на човека към теб.

Последна редакция: чт, 01 юни 2023, 11:30 от happy doc

# 112
  • Мнения: 1 164
Момичета, раздадохте се напълно за човек, който няма оправия и който сигурно чете тука и псува цялата онлайн и офлайн женска общност.

# 113
  • София
  • Мнения: 19 249
Докато не ме е напсувал лично или като част от форума - не го мисля. Ако се случи - модераторите ще го затрият още преди да сме прочели, а мога и да отговоря подобаващо

# 114
  • Мнения: 7 411
Извода, който автора трябва да си направи е, че с такова отношение към жените, повечето ще го режат.

# 115
  • Мнения: 1 847
Никой не обича нападките, а това пришпорване за следващи срещи на такова прилича.Дамите се плашат.
Излизате пиете кафе и толкова, без уговорки и питания за следващи срещи...изчакваш няколко дена и пиши съобщение за следваща среща.

# 116
  • Мнения: 1 021
Авторът сигурно пише на поне 50 мадами "zdr ko pr" и чака все някоя да върже. Жената не е само едни "части", има си душа, има емоции, трябва да я спечелиш. Аз пък когато изляза на среща с мъж не ми се върти в главата само как да си легна с него и не всичко на тоя свят се свежда само до секс.

# 117
  • София
  • Мнения: 19 249
С този рефрен как не всичко е секс - някоя може да отбива мъжете с месеци. И когато си намерят по-дащна, "всички мъже са свине"

# 118
  • Мнения: 14 852
Ами да намерят, щом могат. Инселите не са спуснати с парашут.

# 119
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
Разбира се, че мъжете излизат на срещи с жени, с които биха правили секс, и попринцип смятат сексът да е част от взаимоотношенията. Въпросът е, дали сексът е целта на срещата, или има и някакви други, дългосрочни цели, съответно сексът може да се отложи и няма да се брои, че срещата е пропаднала?

То всъщност не е ли така и при жените относно първото? Защо да ходя на среща с мъж, с когото не бих спала? Все пак сексът е важна част от връзката и без привличане, отиваме на някакви други хипотези. Вече дали ще правя секс на първата среща, дори още тогава да знам, че го искам... зависи. Няма как мъжете да развиват теории за километражи, к***и, лесни жени и т.н. и да очакват, че жената ще скочи с готовност още на първата среща. Всеки си гледа интереса, дето се вика. А интересът на единия зависи от интереса на другия, колкото и да не харесва на някой.
Само че едното не отхвърля другото, и не е вярно, че ако една жена скочи с готовност още на първата среща значи е с километражи и лесна (да, защото ми се е случвало с такава жена и да исках дългосрочни цели с нея и не нито беше лесна нито беше с километраж Simple Smile ).
С този рефрен как не всичко е секс - някоя може да отбива мъжете с месеци. И когато си намерят по-дащна, "всички мъже са свине"
Именно. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт