Разяснете ми какво означават тези отговори на жените

  • 7 209
  • 146
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 809
EmmaT, да, наистина, конкретно в темата след първоначален неглиже разговор с жена, тя отказва последваща среща и тук мъжете масово казаха, че това е тъпа женска логика. Тоест, ако жена ви отреже, тя е тъпа? Smiley Добре, че жените ви са умни.

# 91
  • София
  • Мнения: 28 571
Кое е разбираемото в това да харесваш един човек ама да го отрежеш? Simple Smile

Това го написах по-рано – тъпата логика (макар че става въпрос по-скоро за манталитет), която я има и при двата пола.
Да но ти го сравняваш с това, че ако един мъж излиза с жена щом иска секс, значи пак е неразбираема логика, а не най-нормалното нещо. Simple Smile
Не знам правиш ли се, че ти е сложно или наистина ти е сложно.
Сравнявам го
Цитат
с това, че ако един мъж излиза с жена щом иска секс, а казва кино, значи пак е неразбираема логика, а не най-нормалното нещо.
Даже с червено отбелязах. Това, в червеното, го пропускаш (случайно или не). По-ясно от това не може да се обясни.

Последна редакция: ср, 31 май 2023, 13:38 от milenaka

# 92
  • София
  • Мнения: 28 571
Може и да е невъзпитано, да. Те и девойките са могли да отрежат доста невъзпитано автора, но...

# 93
  • Мнения: 467
Какво да означават тия отговори, означават че тия мацки много та аресват, влИбени са в теб, но смятат че ти заслужаваш минимум супер модел, дори няколко супер модела и затова те оставят да ги откриеш, а не да се занимаваш с прости и грозни женици като тях. Joy

# 94
  • Мнения: 7 411
Кое е разбираемото в това да харесваш един човек ама да го отрежеш? Simple Smile И после като мъжа остави въпросната жена, тя се чуди какво е направила, че вече не и обръща внимание. Smile

Има 100 причини една жена до харесва някой мъж и пак да му откаже.
Примерно, не харесва неговото отношение, недостатъчна  незаинтересованост от негова страна, иначе тя него може да харесва.
Друга-  не е свободна и не иска да го залъгва.
Още,- усетила някакви негативи в него и още много други.
Това мъж, да ми каже, на първа среща, че очаква да си легне с мен, ми звучи като фантастика и следва засилка и шут.

# 95
  • Мнения: 1 021
Никакъв тест не ти правят, тук няма никаква тъпа логика, а желязна логика - отказват ти тактично. Предпочиташ по-грубо ли да те отрежат? Право куме, та в очи? Ако си твърде нахален и настоятелен, това отблъсква жените. Карай да върви, ако не се вкопчваш във всяка срещната, за да имаш връзка на всяка цена, в един момент ще ти провърви и ще срещнеш правилната. Има момчета, които обикалят като цветарки или просяци с картички по заведенията - ако една не върже, все някоя ще върже. То и това си проличава в поведението и доста често отблъсква момичетата.

# 96
  • Мнения: 18 298
Джереми, тия стотици хиляди жени без деца в каква възрастова група са, казваш? Ако са от 18 до 100 години, голяма част от тях ще са твърде млади да имат деца и/или ще имат в бъдеще. Дай извадка за групата 50 - 100 години, която ще е за окончателно останали без деца жени. Simple Smile Добре, айде 45 - 100, за да не почнеш да спориш. Sunglasses

# 97
  • София
  • Мнения: 19 249
Имам колеги мъже на 30+, които ходят заедно на куизове и по заведения, повечето май нямат сериозни приятелки. Чак се учудвам, но тпоне те не мислят за биологичен часовник.
Един наскоро беше правил сериозен ремонт в жилището на родителите си, разказа ми надълго за това. На 35 тепърва ще си търси отделно жилище на 35. А не е лош, освен откъм ръст...
Така че на 21 не си престарял.
Сещам се за един виц:
Скрит текст:
"Когато бях малък, баба ми ме учеше как да беля люспите на лука. И ми казваше: Ако не можеш да свалиш тънката, свали дебелата. Този съвет винаги много ми помага в живота."

Последна редакция: ср, 31 май 2023, 19:25 от Cuckoo

# 98
  • Мнения: 11 344
Към автора, не бързай като разгонен бик де!
Малко по-полека и не толкова отчаяно го давай.

Вероятно се хвърляш на лъскавите мадами и там пък шанс за уговорка за среща от първи разговор ама хептен нямаш. Или ставаш гравитиращ и полека създаваш взаимност или така ще я караш.

# 99
  • Мнения: 2 150
На мъжете логиката е елементарна, поне що се отнася за запознанства. Мъж никога няма да тръгне да се запознава и да кани жена на среща, ако целта не е секс. То просто няма друга причина да те канят.. за какво иначе?
Ако жената предлага само един полов орган и две цици - да, канят я за секс.
Ако има и друго освен тея три неща , тогава поканата може и наистина да е за повече.

Последна редакция: чт, 01 юни 2023, 13:05 от Абуто

# 100
  • София
  • Мнения: 35 101
Абуто е прав. Мъжете не са свине, отбират си храната. Секса е лесната работа, жената, същността ѝ, това, което може да ти даде извън чаршафите е нещото много повече.

# 101
  • Мнения: 6 564
Аха, ОК. Значи може да поканите грозна жена на среща, за да си говорите за ядрена физика. Добре, че ме просветихте.

Да обясня за неразбралите.
Поканата /за среща/ в 99% е покана за секс и нещо повече. Ако само секса е добър, а "повечето" го няма, приключват бързо нещата. Ако и двете ги има /хубав секс и останалото/ тогава вече става връзка. Ама аз не съм чувала за връзка станала само с "повечето" без секса. Тогава би било приятелство. Но на мен не ми се е случвало да ме канят, щото искат да сме си приятели само и да си лафим.

# 102
  • София
  • Мнения: 35 101
Да обясня за Мая, че може би тя не ме разбира.
Поканата може да има идея 99 секс, но не значи, че няма да има 98 отказ. И от жените и от мъжете. Щото и ние не вървим плетки да плетем, а да видим човека кво е, що е.

Мъжете не са нерези по презумпция, от които ние трябва да се вардим на всяка цена.

# 103
  • Мнения: 7 411
Мая, странно изказване. И мъжете търсят приятна компания, разговор дори само, флирт. Когато се усетят двама души, може и да секс да стигнат.
Означава ли, че всяка среща твоя е завършила всъщност със секс?
Това, определено нямаше да говори добре за мене.

# 104
  • Мнения: 6 564
Нещо не можем да се разберем. Нито имам предвид да се пазим от нещо или някой, нито да го правим на първа среща.
Имам предвид, че за да поканиш или да приемеш покана за среща, означава, че имаш интерес към тоя човек. Като интереса включва както физическо привличане, така и душевно. Но без физическото няма да се стигне до покана. Сега дали стана ясно...

Общи условия

Активация на акаунт