Разяснете ми какво означават тези отговори на жените

  • 7 208
  • 146
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 150
Не искам да се хваля, но нямам спомен да съм бил на среща с момиче, и да не сме излизали след това отново. Но пък и познавам мъже (и момчета), на които съм се чудил как са намерили някоя да излезе с тях повече от веднъж. За всеки влак си има пътници.
Между другото темата би могла и да бъде огледлна на това, което пита автора. Вярвам, че не една и две жени са се чудили защо не е имало втора среща. И най-честото оправдание ще е - защото не му пуснах. Не знам обаче дали жена не е отишла на втора среща, защото не са и поискали на първата.

# 121
  • Мнения: 18 298
Джереми, ама това, че не е лесна и не е с километраж, ти как го разбра, тя ли ти го каза? Grinning
Иначе звучи добре историята, но защо разказваш в минало време, какво стана? Thinking

# 122
  • Мнения: 6 564
Ако няма втора среща, защото не си "пуснала" на първата, то по-добре, че не си "пуснала" Wink

# 123
  • Мнения: 7 411
Как пък никога не съм страдала от такива угризения към мъж, че не съм му пуснала на първа среща. Че то, повечето и среща не заслужават.

# 124
  • София
  • Мнения: 12 649
Ако някой мъж си е заслужавал, сексът не му се е разминал, дори да не е било на първа среща Wink

# 125
  • Мнения: 6 140
Аз пък да не се хваля, ама много повече пъти не е имало втора среща защото аз не съм искал такава, от колкото обратното. Май само веднъж не е имало втора среща заради момичето, ама там още преживяваше бившия и, и в крайна сметка се върна при него.
Иначе обикновено са ми били нужни няколко срещи да преценя, че няма да стане, ама като гледах как се зарибяват момичетата с всяка следваща и става доста тегаво рязането, гледах да скъсявам срока.

# 126
  • Мнения: 2 150
Ако някой мъж си е заслужавал, сексът не му се е разминал, дори да не е било на първа среща Wink

Сериозните жени си личат от километър.

# 127
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
Джереми, ама това, че не е лесна и не е с километраж, ти как го разбра, тя ли ти го каза? Grinning
Иначе звучи добре историята, но защо разказваш в минало време, какво стана? Thinking
Защото липсата на километраж след една определена възраст всъщност е лошо нещо, тъй като създава определени нереални очаквания, но не предполагах че чак толкова докато не се сблъсках челно, но въпреки това дадох шанс, който не беше оценен. Simple Smile

Последна редакция: чт, 01 юни 2023, 21:13 от jerami

# 128
  • Мнения: 7 411
А опита и богатия километраж какво означават, Джеръми?

# 129
  • Мнения: 5 231

Защото липсата на километраж след една определена възраст всъщност е лошо нещо
Склонна съм да се сългася, но нека не забравяме все пак, че конкретната тема е за 20-годишни.

# 130
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
А опита и богатия километраж какво означават, Джеръми?
Истината е някъде по средата щастливке. Wink

# 131
  • Мнения: 29 344
Абе, чак лошо едва ли. Просто нямат опит, но пък за всеки влак си има пътници. Аз лично не смятам, че е удачно да се пита, коментира или обсъжда една  жена какъв "километраж" има.

# 132
  • Мнения: 7 411
Като почнете с тоя километраж. 20,50, 70, колко е порядъчния на близо 50г.?

# 133
  • Мнения: 29 344
Колкото толкова.

# 134
  • София
  • Мнения: 35 101
Абсолютно никога и никой не ме е натискал  за секс на първа среща, но абсолютно всички са искали и инициирали последващи.

Общи условия

Активация на акаунт