Капсули за отслабване или номера на китайката

  • 24 461
  • 335
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 59
Момичета открих Америка, колкото повече спортувате особенно в проблемните зони , толкова повече отслабвате т.е. с по-малко опаковки.
Цомбе сигурна съм , че ако се поизпотиш поне веднъж дневно ще почнеш да сваляш. Simple Smile

# 76
  • Мнения: 10 758
Ма аз се потА по няколко пъти на ден.И нищо.

# 77
  • София
  • Мнения: 4 294
Момичета открих Америка, колкото повече спортувате особенно в проблемните зони , толкова повече отслабвате т.е. с по-малко опаковки.
Цомбе сигурна съм , че ако се поизпотиш поне веднъж дневно ще почнеш да сваляш. Simple Smile

Ами то със спорт и без вълшебните капсули човек ще отслабне. Ама нали нямаме време за движение и затова търсим нещо по-мързеливо за отслабване  Laughing

# 78
  • Мнения: 1 455
Цомбе, ако ходиш в понеделник до Пиротска, айде по комшийски вземи и на мен.....  Flutter Ако ли не ще отида да си взема от аптеката в Студенски град, пък къв цвЕт ще да са такъв!!!
Ще ходя, ама не в понеделник, а като свърша тая опаковка.Имам още 8 дни.Ходи до Студенския и си вземи от там(само зелена има, ако изобщо има де, щот взех последната).Кат ги свърша щи кажа, и ще те взема.Или направо ще ти купя и ще се видим да ти ги дам.
  В аптеката в Ст.Град няма сега.Като получат ще ви пиша.

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 1 161
Днес ми е 6-и ден от розовата опаковка.От 61 станах 59 кг.Продължава да ми съхне устата,но пък  не ми се яде.Храня се предимно сутрин плод и кафе/чисто/.На обед нещо от месо и салата.Вечер повтарям обеда.Засища ме 1 кюфте или нещо от този род.Проблема е че много трудно заспивам около1часа,а после се събуждам около 4 сутринта и се кокоря  доста.Не съм уморена ,но торбичките под очите са очевадни.Но  съм решила първо да смъкна заветните 5кг и тогава да мисля за физиономията си. Убедена съм че като отслабна /ако стане/ ще ми се вдигне самочуствието.А и от там как изглеждам.Винаги личи когато човек  се  харесва. Успех на всички ,,китайки,,!! Peace

# 80
  • Мнения: 1 353
За всички момичета от Варна:розовите капсули ги има в дрогерията на червения площад-струват 27.00лв

# 81
  • Варна
  • Мнения: 956
За всички момичета от Варна:розовите капсули ги има в дрогерията на червения площад-струват 27.00лв

Мерси за информацията ВЕСЕНЦЕ  bouquet
Тъкмо в понеделник смятах да проверя там Peace
Сега ще пия от зелените, че съм взела вече, а и са по-евтини, но ако не подействат - ставам от розовите китайки  Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 1 353
За всички момичета от Варна:розовите капсули ги има в дрогерията на червения площад-струват 27.00лв
Пропуснах да кажа,че ако купиш 2 опаковки цената е 46лв и някакви стотинки.Така,че можем да се комбинираме по 2 и така кутията излиза 23лв.Казаха,че ги заредили преди 2 дена защото много ги търсели .То ние такава реклама им направихме на тези хапове,че bowuu.Аз утре сутринта започвам да ги пия пък дано да има ефект. Praynig

# 83
Момичета, а в Плевен откъде мога да си ги купя?

# 84
  • Мнения: 91
Мерси за информацията за Варна,но за коя дрогерия по точно става дума newsm78

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
За един ден - нова тема от 5 страници   Shocked - записвам се  Peace

# 86
  • Мнения: 1 035
айде и днес да дам отчет.  newsm10
снощи спах като бебе smile3524,но тоз път си взех капсулата точно преди да си легна,а не като предната вечер,преди вечеря   newsm11
днес ми е трети ден,но нямам сухота в устата,не настръхвам и не ми е прекалено топло  newsm47
за съжаление и апетита ми не намалява хич.
днес съм изяла един макстост,2бр кит-кат,1 мура лешник,малко пиле с картофи(без хляб) и малко пакет4е слънчоглед  newsm61
немога да се спра,само храна ми е в главата  smile3511
дали е понеже съм в ову или просто хап4етата не ми действат,нинам  smile3506
дано след края на опаковката да се похваля с добри резултати.  newsm17

# 87
  • Мнения: 817
Цомбе ,да не си минавала пак през студентск ,щото е са бях и нямаха Naughty
Между другото ми казаха ,че и в складовете са се изчерпали/става въпрос за зелените/ бях в Ремедиум на Гео Милев и тази в Изток.
Искам да ги купя ,че да мога другата седмица да ги занеса в ХЕИ вчера говорих по телефона и даже се разбрах кога да ги данеса ама не ги намирам.В краен случай ще ида до пиротска и ще взема от розовите................ newsm78
Цомбе ,ако ходиш свирни да ходим заедно ,че ти дължа едно возене с новата количка..............

# 88
Здравейте, да знаете, че ги има в ремедиум на Шишман в Сф
зелена опаковка с нарисувана китайка и пише сание
цената е 18 и нещо
розовата опаковка е свършила
но аптекарката каза, че съдържанието е същото  Hug

Гуш, моля, напиши какво става с теб

# 89
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
А да се чувствате молко по- нервни от обичайното,откакто взимате капсулите newsm78

Общи условия

Активация на акаунт