Капсули за отслабване или номера на китайката

  • 24 559
  • 335
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 353
Мерси за информацията за Варна,но за коя дрогерия по точно става дума newsm78
От кръстовището на Чаталджа на долу по 8-ми приморски полк.Там където имаше офис на М-тел а пък сега е някакво магазинче за 1лв или нещо от сорта.Малко преди него сега има магазина за бременни,и до него се намира дрогерията.По едни стълбички.Има и магазинчета за дрехи до нея..Не знам как го обясних дано сте ме разбрали Crazy

# 91
  • Мнения: 1 122
Здравейте, да знаете, че ги има в ремедиум на Шишман в Сф
зелена опаковка с нарисувана китайка и пише сание
цената е 18 и нещо
розовата опаковка е свършила
но аптекарката каза, че съдържанието е същото  Hug

Гуш, моля, напиши какво става с теб


Щом ги има там да се надяваме да са безвредни  newsm78

# 92
  • Мнения: 5 659
Айде и аз се прежалих.  Mr. Green
Обаче днес първо обърках магазините. Понеже влязох откъм "Екзарх Йосиф" в пресечката към "Пиротска", намерих един друг китайски магазин /намира се от дясната страна/. Държат го двама китайци. Там имаше капсули за отслабване по 10 и 15 лв. Взех си едни в жълта опаковка, които се пият сутрин по две. Тези от 15 лв. бяха и с лепенка, която се лепяла на корема за 2-3 дни, но тях ги върнах.
После намерих и точния магазини и си взех и розовите. Сега се чудя кои да почна първо. Утре ще решавам. Имам 5-6 кг. за сваляне, ще докладвам резултати.

# 93
  • Мнения: 1 455
Искам да ги купя ,че да мога другата седмица да ги занеса в ХЕИ вчера говорих по телефона и даже се разбрах кога да ги данеса ама не ги намирам.В краен случай ще ида до пиротска и ще взема от розовите................ newsm78
Цомбе ,ако ходиш свирни да ходим заедно ,че ти дължа едно возене с новата количка..............
  Мамче Мия ,ако живееш тук в Ст.Град пиши ми,Мога да ти дам едно хапче да го занесеш в Хеи.

# 94
  • Мнения: 1 353
Ей китайки къде се изгубихте.Аз днес започнах да пия капсулите.И още от първото хапче сутринта ми се появи сухота в устата. ConfusedПия вода като скъсана Crazy.Пък ся като взема да стана една финничка и слабичка #Silly

# 95
  • Варна
  • Мнения: 618
На мен днес ми е втори ден. Огладнявам, може би не ми действат още, но пък снощи не можах да спя. Уж взех капсулата точно преди да легна, но се мятках цяла нощ. Дано след няколко дни нещата се нормализират. Да кажа, че пия от зелените, ако не подействат ще купувам и от розовите Crazy

# 96
  • Мнения: 49
Ето ме и мен. Жива, здрава, продължава сухотата в устата, а със спането както дойде-кога ми се спи, кога не, малко нервна (но това не е от аповете-странични проблеми). Но като цяло и имайки предвид това, че ту пия, ту не пия таблетките-просто ги забравям съм -3кг (взимам ги от 4ти), а апетита доста понамаля. Аз през деня принципно не се храня, но вечер... като за световно. Сега нямам този вълчи апетит вечер и съм доволна Simple Smile Това, което забелязах при мен е, че най-проблемната ми зона-коремчето не е помръднала на см., въпреки свалените 3кг.  А нямам време за спорт и се чудя какво да правя! Хайде от мен за сега е това и успех.

# 97
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз във вторник или сряда ще отида до Пиротска да го диря тоз магазин, ама моля ви се обяснете ми ама много просто къде точно е, като се има в предвид, че аз идвам от синята зона от към женския пазар. Сещате ли се? Абе много съм зле с ориентирането в София, нищо, че цял живот тук съм живяла. А къде е това Шишман....? Може и до там да отида..., ако разбера къде е...  Embarassed

# 98
  • Мнения: 5 659
Аз във вторник или сряда ще отида до Пиротска да го диря тоз магазин, ама моля ви се обяснете ми ама много просто къде точно е, като се има в предвид, че аз идвам от синята зона от към женския пазар. Сещате ли се? Абе много съм зле с ориентирането в София, нищо, че цял живот тук съм живяла. А къде е това Шишман....? Може и до там да отида..., ако разбера къде е...  Embarassed
Като тръгнеш по пешеходната зона на "Пиротска" откъм паркинга, гледаш за първата пресечка към "Екзарх Йосиф". Тя е вляво. Хващаш я и гледаш от дясната страна на улицата. Пред входа има две големи червени топки. Магазина е голям и има каса като в супермаркетите. Капсулите са на касата.
Внимавай да не се объркаш, защото малко по-нататък има друг кит. магазин, но е с 4 малки топки пред вратата и продават двама китайци.

# 99
  • Бургас
  • Мнения: 627
Айде и аз се прежалих.  Mr. Green
Обаче днес първо обърках магазините. Понеже влязох откъм "Екзарх Йосиф" в пресечката към "Пиротска", намерих един друг китайски магазин /намира се от дясната страна/. Държат го двама китайци. Там имаше капсули за отслабване по 10 и 15 лв. Взех си едни в жълта опаковка, които се пият сутрин по две. Тези от 15 лв. бяха и с лепенка, която се лепяла на корема за 2-3 дни, но тях ги върнах.
После намерих и точния магазини и си взех и розовите. Сега се чудя кои да почна първо. Утре ще решавам. Имам 5-6 кг. за сваляне, ще докладвам резултати.

почни с "обърканите" че току-виж действат и те, пък са по евтини...  Peace

# 100
  • Варна, България
  • Мнения: 742
Здравейте, розови, зелени и сини и т.н.  китайки!  Heart Eyes
Искам и аз да се включа в отбора и утре ще отида да ги търся! Спечелих 100 $ от бас Joy  и част ще отидат за целокупния китайски народ...  Mr. Green
Изчетох и старата тема, и новата, но не прочетох /или ми е убягнало/ какво количество може да се пие, т.е. колко време се пият и колко се почива?
 

# 101
  • София
  • Мнения: 1 320
Волтажче, пият се докато не ти се дръпнат очичките  Mr. Green  шегувам се !
Кати, ше ги търся 2-те топки пък ще видиме до къде ще стигна  Crazy

# 102
  • Мнения: 10 758
Р-че, леко само с топките Mr. Green

Аз няма с кво да се похваля, пак си ям, и пак не отслабвам.
Бах мааму, поне 1 кило да бех свалила бе Close

# 103
  • Мнения: 817
Искам да ги купя ,че да мога другата седмица да ги занеса в ХЕИ вчера говорих по телефона и даже се разбрах кога да ги данеса ама не ги намирам.В краен случай ще ида до пиротска и ще взема от розовите................ newsm78
Цомбе ,ако ходиш свирни да ходим заедно ,че ти дължа едно возене с новата количка..............
  Мамче Мия ,ако живееш тук в Ст.Град пиши ми,Мога да ти дам едно хапче да го занесеш в Хеи.
Не живея точно в студентски ,но съм близо/В Симеоново/ и ,ако утре не ги намеря ще ти пиша.............. .Утре съм решила да ида до Пиротска.
Да ви кажа много ме е яд на себе си.Всеки път се заричам ,че няма да пия и да си купувам подобни работи и всеки път съм изкушена и се хвърлям на поредната провокация от страна на индустрията за +отслабване" и да ви призная до сега нищо не ми е действало. Crossing Arms ThinkingАз ли не съм на ред newsm78Като се сетя ,че от Ксеникала напълнях дори и лошо ми става #Crazy
Единствения медикамент от който вдеъствително свалих беше Редуктил но след като ме съживиха след приемамму с адреналин и незнам си какво защото почти бях колабирала се зареко ,че вече за нищо на света няма да го пия.
Сега пак съм в чуденка относно тези китайски гадости............ .

# 104
  • Мнения: 10 758
Искам да ги купя ,че да мога другата седмица да ги занеса в ХЕИ вчера говорих по телефона и даже се разбрах кога да ги данеса ама не ги намирам.В краен случай ще ида до пиротска и ще взема от розовите................ newsm78
Цомбе ,ако ходиш свирни да ходим заедно ,че ти дължа едно возене с новата количка..............
  Мамче Мия ,ако живееш тук в Ст.Град пиши ми,Мога да ти дам едно хапче да го занесеш в Хеи.
Не живея точно в студентски ,но съм близо/В Симеоново/ и ,ако утре не ги намеря ще ти пиша.............. .Утре съм решила да ида до Пиротска.
Да ви кажа много ме е яд на себе си.Всеки път се заричам ,че няма да пия и да си купувам подобни работи и всеки път съм изкушена и се хвърлям на поредната провокация от страна на индустрията за +отслабване" и да ви призная до сега нищо не ми е действало. Crossing Arms ThinkingАз ли не съм на ред newsm78Като се сетя ,че от Ксеникала напълнях дори и лошо ми става #Crazy
Единствения медикамент от който вдеъствително свалих беше Редуктил но след като ме съживиха след приемамму с адреналин и незнам си какво защото почти бях колабирала се зареко ,че вече за нищо на света няма да го пия.
Сега пак съм в чуденка относно тези китайски гадости............ .
Аз съм пила Мазиндол, както виждаш жива съм и съм здрава.не го мисли, направо си купи.Гледай кво става с другите - слабеят ли слабеят.
Ако утре ходиш до Пиротска, вземи ми и на мен едни розови.

Общи условия

Активация на акаунт