Парфюмни размисли и страсти - 284

  • 70 396
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 400
Red Temptation го пръскам на дреха и го усещам два дни …

# 691
  • Мнения: 3 328
Реших да пусна  на тест Guidance в тукашните жеги вчера (около 40 градуса). Пръснах един път на врата и един път в пазвата (това са местата, на които парфюмите стават "кисели" при мен).
Обикаляхме по магазините и се държа добре, не си промени миризмата. Следобед отидох на фитнес, не си промени аромата при силовата тренировка, накрая направих доста интензивно кардио и пак не се промени. Очаквах поне при кардиото да стане прекалено силен от потенето, но си беше добре.
Това е само от 2 пръскания, не ми се рискуваше с повече, но не мисля и че му трябва повече.
След като си взех душ още миришеше Simple Smile

# 692
  • Мнения: X
И от мен глас за Black Opium, класика е.

Чуденката е голяма. Тествах и двата на хартия и определено Валентино е 3 пъти по-силен и траен. На кожа не съм.
Обаче валентино 2 доста сладък. Опиум не е така неприятно сладък. Ще тествам пак и ще решавам

# 693
  • Мнения: 3 328
Нито единия не харесвам, но от валентино направо ми призлява, помирисвам го и върху други, само пудра усещам.
Така че глас за другия.

# 694
  • Мнения: 554
Аз да подбутна питатето си 😊
Помогнете с избора на парфюм за една дама. Знам, че и двата ще и харесат. Но трябва да избера един.

Black Opium edp 💗
Born in roma Intense 💗

Благодаря!
Black opium le parfum със сигурност ще го хареса.

# 695
  • Мнения: X
Сега разбрах ме харесва и Pure Musc Narciso.  Може би нещо чистичко и нежно е по-добр2 от тези бомби?

# 696
  • София
  • Мнения: 1 983
Само за инфо, има и нова по рафинирана и изящна, според мен версия на Zara Red temptation, която с казва: RED TEMPTATION ELIXIR



За моя вкус, това е чудесен нов амбров секси парфюм, около бакарашкото днк. Звучи по-полиран, мек, модерен. Отлична работа от зара.

# 697
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 232
Сега разбрах ме харесва и Pure Musc Narciso.  Може би нещо чистичко и нежно е по-добр2 от тези бомби?
Ако се разбира с мускуса, Нарцисо е добър вариант. Дано го е тествала на кожа.
Бомбите (аз лично Валентиното не го харесвам, та за него само предполагам) са чудни в по-хладно и уютно време.

# 698
  • Мнения: 5 375
Днес имам повод за радост, сдобих се отливка от Organza First Light, който е първата ми голяма любов при парфюмите.

# 699
  • Мнения: 40
Кой L'interdit е по-добър?
Intense или Rouge?
Колебая се между черния и червения.
Клоня към черния. Но мисля да тествам отново и двата. За есен и зима го обмислям.

# 700
  • Мнения: 717
По - добър е този, който на Вас Ви харесва повече! Сравнете ги спокойно и си решете. Аз в топло време не мога да преценявам адекватно парфюми, които са за хладно. А и двата, според мен са за по - студено време.

Последна редакция: ср, 16 авг 2023, 17:52 от Magda Dimitrova

# 701
  • Мнения: 40
Черния ми хареса повече. Сега тествах. Нж и червения беше старо шише.

# 702
  • Мнения: 10 031
Точно както е казала Магда по-горе. Зависи от Вашия вкус, защото са различни.
Интенз не беше никак мой, просто не ме развълнува, докато в Руж се влюбих от раз още като излезе, и изпръсках с удоволствие цяла бутилка.

# 703
  • Мнения: 40
Помня че имах мостра на червения и го носих 2 дни и ми допадна преди година. Но сега тестера е развален мирише на вкиснато. Ще тествам пак на друго място.

В ютюб един мъж беше писал че по секси е червения. И това ме накара да тествам и него пак.

Иначе щях блак опиум да си купя. Но линтерди не е ли по добро?

# 704
  • Мнения: 31 399
За мен Руж е много по- хубав. По- интересен е и по- кокетен.

Общи условия

Активация на акаунт