ОСМИ КЛАС - ваканционна

  • 30 274
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 207
А аз от ся си правя планове за следващата година. Ма са едни тънки, тънкиии сметки. Дано сърдитка не ми ги провали. Смятам, видя ли нещо под банан ( 4 ), да си заформям купон, ша си налея адно голямо и доста твърдо, и ша съ кефя. Пък сърдитка, кот иска туй дъ прай.
За лятото и направих предложения, а тя колко ще ги одобри и изпълни, си е неин проблем. Аз смятам да релаксвам.

# 76
  • Мнения: 2 390
Тони, тия салати, дето ги забъркват тийновете ни, ако всеки път ги поливаме с по едно, ще трябва да си преименуваме темата на "Клуб на недоволните алкохолици".

# 77
  • Мнения: 2 207
Анра, ама защо недоволни, аз ще съм доволна, защото така сърдитка ми прави услуга. А тя е, че ми дава повод да пия. Нека само да не бързам, първо трябва да съ науча как се пие, кога и по колко, че току виж от раз подмина и най - заклетото пиянде. Joy 🤣🙉
Та ето и буламача по ред на номерата - 🍅🥕🍌🫐🫛 - нямах нар, затова го заместих с домат.
Само някой да се е оплакал, че не съм го дала и нагледно, макар и позакъсняло.

# 78
  • София
  • Мнения: 3 061
Поне салатите ни останаха, и ракия върви с тях, че и водка, че и джин с тоник, така ми се допи! 😀
То и това лято няма да е като останалите - в София само дъждове и ветрове се гонят, за яке е! С нетърпение чакам да заминаваме  у гръцко!
Момичета от другите градове, как е при вас времето, само при нас ли е така ужасно?
Тони, сигурна съм, че при вас в Асеновград е супер!

Последна редакция: пт, 30 юни 2023, 06:51 от denizara

# 79
  • Мнения: 2 207
Амиии, супер. Предната вечер валя до сутринта, откакто спря пък си е хладно. То да се чудиш как и какво да облечеш. Аз ти предлагам, вместо гръцко, да съ телепортираш у хавайско. Ша дода с тебя, да ти прая серенада, но само докът са покажат пичагите.
Хайдееее, сипа ли си, идвам за компания, само кажи къде ша съ засечем.

# 80
  • София
  • Мнения: 3 061
О, Ужас, ти ме разби! Значи за хавайско ще е, може и Бали! Като дойдат пичагите, ще те извикам!

# 81
  • Мнения: 2 207
Няма ли заедно да отлетим с метлите натам. Да не си решила първо ти да се позабавляваш, да си избереш най - най, пък аз после със шкартото. Таз нема да я бъде. Или заедно, или нема дъ летим, ша си седим у дома, за да си пийваме на балконя.

# 82
  • София
  • Мнения: 3 061
Хаха, добре, съгласна, ще си пазим страх и никоя да не изтърва!
Довечера някой ще чака ли Джулай монинг на морето? Или ще го чакаме по терасите?

# 83
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 816
Ща го чакаме джулая де, но в къщи с ушанки 😁

# 84
  • Мнения: 538
Изтървах ви прекрасни. Но наваксам едно прекрасно лято за наборите и мами те желаем. Пюрче прегръдки, всичко щее наред. Набора завърши супер доволни сме. Сега сее вманиачил в тренировки за тяло лостове, тежести. Искал да порасне че всички го мислели за малък. Дет се вика обиден ние на гена,и моя и ма баща му. Ниски сме били слаб бил баща му. Та с това ще се занимава. Бъдете здрави всички.

# 85
  • Мнения: 2 207
Дени, и аз съгласен.

Джулая го чаках 2 - ра вечер, довечера пак, и за да не слагам като Нинката, ушанки, ша си седя до казана да мъ топли на терасата.

Радост, браво. Ама я пак, ко рече, ко, викаш гена нисък. Ми и нашите гени не са нещо огромно, нито пък чак толкоз слаби. Сърдитка за ся си е добре, поне за мен, но тя не се харесва, а пък ако баща и дойде да я види, ша и вкара поредната порция комплекси. Това е нещо с което се боря всеки път, да не мисли за такива неща. Не е много висока, не е чак толкоз дебела, ноооо, като си втълпи, че е, и става страшно. До ден днешен, все още не може да забрави една случка, при срещата с баща и. Седим си вкъщи, тя както винаги си спи, нищо, че обяд ще мине. По едно време и звъни тела, тя вдига сънена, а отсреща баща и - какво става тате, приготви се, след малко ще съм долу. Горката, скочи кат ожилена, време за къпане няма, за миенето на косата само - също. Стана облече се, изми се, и тамън се доприготвяше и звъни с думите - долу съм, слез. След срещата, толкова ме хвана жал, идеше ми да му измъкна главата от рамената. Казал и, повече да не ходи с мазна коса, много ти е мазна косата. Тя грам не е посмяла да се обяснява. Приказлива е пред мен и баба си, пред хора с които е имала контакт от малка. А с хора от ден до пладне, грам. Трудно се отпуска. Това и остави лош спомен, и все още и кънти в главата, за капак, да не е само това, мин. год. пък и казал - да отслабне, много си дебела, този път му отвърнала, че не е чак толкова дебела, че има и по дебели от нея. Още един комплекс, който пак не мога да го избия. Колкото и да говоря и да обяснявам.
Мисълта ми беше, нека да не си втълпява такива работи, все пак сме различни, говори с него. Всеки си има гени, природа, не всички деца и родители си приличат.

Малко дълго стана, споделих неща които може би не трябваше, но поне е реален пример. Спрях, защото ако трябваше да описвам и разговорите ми със сърдитка, щеше да е още по - дълго.
В крайна сметка, най - важното е, да сме здрави, без значение от формата и размера.

Щях да дам отговор на Ан, значи и тя не ми пише по време на часовете, то няма и как, освен ако не е по профила или Философия. Пише ми когато е в междучасие или докато отива или се прибира към / от училище. Но тъй като тази седмица малко ги поразпуснаха, и може да си позволи да пише.

Последна редакция: пт, 30 юни 2023, 15:16 от Тони🍀

# 86
  • Мнения: 668
Айде  ваканцияяяя...🥳 Да са ни здрави децата а ние търпеливи !😁
Да си похваля детето. Завърши пръв в класа. Днес следобед нанесоха и последната оценка 😂  Две 5-ци по математика и физическо. ☺  Доволен, и ние сме доволни. Догодина вероятно ще е по различно, но няма да го мисля 😁 Сега чакаме 30 юли да отпрашваме към морето за десет дена 🍷☺🥳

# 87
  • София
  • Мнения: 3 540
Ваканция!!! Най-накрая. Преди две години бяха преди седми клас. Трябваше да преговарят, да доучват, да четат литература. Миналата кандидатстваха. От три години за пръв път имат ваканция. Дали не са отвикнали? Да им направим ли услуга и да им запълним ваканцията с някой интензивен курс?  Mask

# 88
  • Мнения: 2 390
Вампирче, сипи си едно и недей да ни мътиш главите с тия курсове!
На 30 юни и ние сме в заслужена ваканция, че е и петък.

# 89
  • София
  • Мнения: 3 540
Шегувам се! Но ще си сипя. Това винаги е добра идея.

Общи условия

Активация на акаунт