Мъжът ми постоянно ме обвинява, че се заглеждам по други мъже

  • 7 669
  • 128
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 975
Помислих си същото,можеби той е направил нещо и за това сега се съмнява в теб. Бях с такъв ревнивец 8 години и нямаше оправия ,ако сме в компания и някой от мъжкия пол разказва нещо и аз гледам към него през това време това категорично значи ,че го харесвам ,за него явно аз трябваше да гледам в земята дори и да ми говорят 😁 като се сащам направо изпадам в ужас,разбирам много добре какво ти е . В последствие разбрах,че за тези 8 години не ми е бил верен дори 1 година ,зарязах го сега имам мъж и дете ,мъжа ми не ме ревнува от нищо

# 16
  • Мнения: 112
ако сме в компания и някой от мъжкия пол разказва нещо и аз гледам към него през това време това категорично значи ,че го харесвам ,за него явно аз трябваше да гледам в земята дори и да ми говорят 😁
Точно така започвам да се чувствам напоследък…даже мъж ако мине покрай мен, желателно е да си затварям очите или да си обръщам главата май…

# 17
  • Мнения: 2 506
Започни да го провокираш тогава - заглеждай се наистина. Да видим докъде ще доведе това и дали ще се усети, че е нарочно.
Авторке, прави ми впечатление, че си заела отбранителна позиция, поне три пъти видях, че казваш, че не заглеждаш никого. Защо? В плах човек, който гледа в земята ли иска да те превърне твоя съпруг?

# 18
  • Мнения: 112
В плах човек, който гледа в земята ли иска да те превърне твоя съпруг?
Мамка му…този коментар направо ме изпоти. Та аз започвам да се чувствам точно така…

# 19
  • Мнения: 6 889
Абе гледаш си, където си искаш. Ако нещо не му изнася, да се изнася Wink
Аз бях на тиймбилдинг тези дни и по време на речта на шефа не можех да откъсна поглед от копчето на ризата на един колега, което аха-аха да се пръсне под натиска на шкембето му... Сигурно си е помислил, че го харесвам Joy

# 20
  • Мнения: 2 975
😂😂😂
Абе гледаш си, където си искаш. Ако нещо не му изнася, да се изнася Wink
Аз бях на тиймбилдинг тези дни и по време на речта на шефа не можех да откъсна поглед от копчето на ризата на един колега, което аха-аха да се пръсне под натиска на шкембето му... Сигурно си е помислил, че го харесвам Joy

# 21
  • INFJ
  • Мнения: 9 652
Както и да ви се развият отношенията, имай предвид, че любовта не може да вирее сред скандали, обвинения и напрежение.
Лично за мен, цупливите, ревниви мъже, са супер отблъскващи, нямат грам достойнство. Чувствата ми и възхищението ми бързо се изпаряват.

# 22
  • Мнения: 781
Купи си възможно най-тъмните слънчеви очила и ходи навсякъде с тях. Така няма да вижда очите ти накъде гледат.
А сега сериозно - ти не си дете да ти прави забележки, голям, свободен човек си!

# 23
  • Мнения: 7 096
Да не се разбира като защита на мъжа, защото не е, но има ли вероятност да се заглеждаш нахално и втренчено и това да прави впечатление? То е ясно, че не сме слепи и гледаме околните, но едно е деликатно и небрежно да хвърлиш един поглед, а съвсем друго да си чупиш врата от обръщане и зяпане по готини мъже. Не казвам, че го правиш, но мен например са ме гледали доста очевидно, чак странно все едно се познаваме, а до тях е имало жени и ми е ставало направо неудобно.

# 24
  • Мнения: 1 479
Да разкажа за една доста подобна ситуация от мое близко обкръжение. Мъжа от нищото си беше писал с някаква жена, като законната разбра и му прости. От тогава той не се е спирал да я "ревнува", от това какво облича, та чак до чупене на телефон, а реално тя никога не би загледала друг. Чудя се да не би да е нещо такова?

# 25
  • INFJ
  • Мнения: 9 652
Как ще си чупи врата по готини мъже, без да го осъзнава? Сигурно гледа хората, като всеки нормален човек, и той го възприема като заглеждане.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 793
Доколкото схващам, проблемът е от 2-3 години, и май от толкова мъжът често работи извън страната? Ама не ти изневерява? Значи просто го е яд, че не е, а много му се иска, та си го изкарва на теб.

# 27
  • Мнения: 16
Това ми звучи като психически тормоз от малкото подробности, които виждам.

На авторката - ако знаеш английски, напиши Why does he do that? Pdf, безплатна книга е за мъжете, които така контролират. Лесно се чете, виж дали твоята ситуация има нещо общо. Това с грубото говорене ме притеснява особено много, както и това как вече почваш да се чувстваш като плах човек.

# 28
  • Мнения: 2 224
нещо има проблеми със самочувствието.
трябва да ходи на психолог.
Чудя се, как ли ще реагира, ако ти му приложиш неговото лекарство - да му казваш, че той все заглежда някоя.Ще бъде интересно той да влезе в твоята роля и да се усети колко е гадно

# 29
  • Мнения: 12 940
Има нещо, което се е случило преди две-три години. Някаква промяна. Ако не се сещаш какво може да е, за да го обсъдите и да видите колко несъстоятелна е ситуацията, предложи му да ходите на психотерапевт за двойки. Обясни му до какво ще доведе това негово погрешно вътрешно убеждение, ако тормозът не се прекрати.
Лошото е, че и двамата се тормозите, защото за него зяпането е факт. Така че или терапия и освобождаване, или... освобождаване по другия начин.

Общи условия

Активация на акаунт