Звездни компромати - Юли' 23

  • 319 364
  • 2 866
  •   1
Отговори
# 2 535
  • Sofia
  • Мнения: 11 118
Освен Гала, аз харесах и нейния мъж. Не е запуснат, стегнат, симпатичен.

# 2 536
  • Мнения: 15 342
Божинката заговорил за любов от предишен живот…съсипаха я тази държава 😆

# 2 537
  • София
  • Мнения: 14 324
Гаджето на Деп- дъщеря от какъв пол е?
Женски. Нищо, че не си личи.

# 2 538
  • Мнения: 5 158
Ехаа, аз помислих, че е мъж. 😀

# 2 539
  • Glasgow
  • Мнения: 9 052
Коя ли е тази спиритуалистична дама на Божинов🙄

# 2 540
  • Мнения: X
Коя ли е тази спиритуалистична дама на Божинов🙄
Кобилкина 🤣 Шегувам се!

# 2 541
  • До морето
  • Мнения: 8 016
Гала до преди 3-4 години наистина изглеждаше феноменално. Нямаше никакви видими интервенции. За съжаление вече и тя е заприличала на Стоянка Мутафова, светла й памет!

# 2 542
  • Мнения: 2 986
Гаджето на Деп, прилича на Слаш на младини😂Има си чар момчето.

# 2 543
  • Мнения: 7 183
Гаджето на Лили Роуз ми е много анти и има нещо вулгарно. И защо все я опипва отзад, снимаха ги така вече, видяха го хората.

# 2 544
  • Мнения: X
Тези снимки са старите с гаджето на Лили Рпуз Деп.

# 2 545
  • софия
  • Мнения: 31 600
Отпреди 10 часа. Колко да са стари?
https://www.justjared.com/photo-gallery/4958069/lily-rose-depp-0 … on-date-night-04/
Тези снимки са старите с гаджето на Лили Рпуз Деп.

# 2 546
  • Мнения: 44 325
На последните снимки не ми хареса новото гадже на Гришо. Много дълга шия има. Иначе еротика в излъчването - да, обаче нещо ми липсва, за да я харесам.

# 2 547
  • Мнения: 4 408
Засега не се води самоубийство смъртта на Шинеид, ще правят аутопсия. Последните ѝ видеа били ентусиазирани, наскоро се преместила в Лондон, имала творчески планове.

# 2 548
  • Мнения: 3 974
Според мен голяма част от успеха на продукциите на Халваджиян се дължат И на Кремена и приноса й в цялостната визия на всичко - декори, костюми, стайлинг.

Библиотека също изглежда като да има собствен дух и да си имат редовни партита/клиенти. Как човек получава под наем точно тези места в София, е друг въпрос.

Кремена работи много, купонясва много, за мен има умерени корекции. Има си своя кръг от хора  и си живей живота. Аз много я харесвам освен в случаите, когато не говори по разни фб дискусии за тютюнопушеното, или съм попадала на други теми, по които малко в повече се поставя над другите. Веднъж беше защитавала Бебо, нещо. Звучеше точно "коя съм аз, кои сте вий", но без особено правилен правопис.

Виж, за снахата, която май няма официален брак с Бебо, не мога да кажа, че някога ми е изглеждала дълбоко влюбена в него. Някак нейният типаж е някой не толкова пъстър, нисък и инфантилен, като излъчване. Ама върви Бебо с много екстри и възможности и така.

Елена, бившата жена на Джуди, сигурно е с 10 години по-млада от Кремена, но никак не личи. При нея интервенциите са далеч по-осезаеми. Но се радвам за нея. Изглежда щастлива с новия си мъж и втора дъщеричка. Нищо общо с предишния си външен вид, като жена на Джуди, като май пак не съм сигурна, дали е имало брак. Въобще, Джуди дава вид на някой не особено верен мъж.

/едно време повече ги следях/
Late в Парадайз също е техен … май Бебо го върти Simple Smile

# 2 549
  • Мнения: 2 695
Екс Бачорска май ни е чела, много хора й били писали, че мрънка. 😂 Нещо доста афектирана изглеждаше. И тя не била инфлуенсърка, която снима дрехи и гримове ами си снимала ежедневието. То едно ежедневие.. добре, че снима детето да има какво да качи.

Общи условия

Активация на акаунт