Какво е ежедневието на вашите мъже?

  • 9 740
  • 148
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193
Здравейте! Интересно ми е да разбера, как протича деня на вашия мъж/половинка/годеник/съпруг. На колко години и какви интереси има? Искам да си сверя часовника. Например след работа като се прибере обръща ли ви достатъчно внимание, или предпочита за излезе за час с приятели? Колко често излиза, вас взима ли ви всеки път?

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 1 615
.

Последна редакция: пн, 17 юли 2023, 06:08 от peten

# 2
  • Мнения: 1 574
Здравейте! Интересно ми е да разбера, как протича деня на вашия мъж/половинка/годеник/съпруг. На колко години и какви интереси има? Искам да си сверя часовника. Например след работа като се прибере обръща ли ви достатъчно внимание, или предпочита за излезе за час с приятели? Колко често излиза, вас взима ли ви всеки път?

А на твоя какво е, че не разбрахме?

# 3
  • София
  • Мнения: 35 113
Ти кажи за твоя, за нашите не пускаме тема.

# 4
  • Мнения: 6 597
А най-добре пусни тука една твоя снимка.
Веднага ще ти кажем какво, кога, защо и как прави или не прави твоя мъж.

# 5
  • Мнения: 2 151
Искам да си сверя часовника.
12 и 33.
Сейко 5.

# 6
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 901
Що нейна снимка?! Негова да пусне.

# 7
  • Мнения: 3 841
Секс -само по празници. Другото не е важно

# 8
  • Мнения: 2 151
Секс -само по празници. Другото не е важно
Една позната определяше празниците като религиозни, официални и сексуални.

# 9
  • Мнения: 25 633
Ако ТИ имаш проблем с ТВОЯ мъж, търси начини за разрешаване на проблема, вместо да го сравняваш с чуждите мъже.
Има жени, чиито мъже по половин година ги няма вкъщи и се чувстват добре. Теб лично какво те вълнува това?
Има жени, чиито мъже не се отлепят и за минута от тях. И това им тежи, защото такава симбиоза има и минуси. Теб лично какво те вълнува това?
Ако имаш проблем, осъзнай го и ако не можеш сама да го разрешиш, питай за съвет или помощ. Ама такова клюкарско навиране на носа в чуждите животи, такъв стремеж да си докажеш, че всички живеят зле като теб...
Няма нужда, за полза пък – съвсем.

# 10
  • Мнения: 3 841
То добре, че празниците се увеличиха:ден на всичко:прегръдката, целувката, приятелството, мед. сестра, на бабата, дядото, имени дни и т.н. … Та се ядва някак

# 11
  • Мнения: 2 753
Моя мъж не излиза без мен на кафета или каквото и да било и тук ще кажете сигурно ,че го държа затвориник,но не той си е такъв,където и да ходим ,ходим заедно като семейство иначе ,когато се прибере от работа или ще спи или ще е на телефона ,малко мързел си пада 🤣

# 12
  • Мнения: 7 417
Не разбирам какъв часовник искаш да свериш?
Моят ходи на работа и до Фантастико ежедневно, може и без мен понякога. Пускам го отвреме на време и някоя командировка.

# 13
  • Мнения: 1 281
Всяка да опише ежедневието на половинката си какво ще ти помогне на вашите взаимоотношения. Ще му ги дадеш като пример и ще му кажеш, че не се държи, като другите мъже. Всяка двойка си има свой порядък във връзката си.
Примерно, моят мъж работи на друго място и понякога го няма цяла седмица, че и повече. На мен това не ми пречи, даже ми е добре, че така по-малко се караме. Не ревнувам, не се терзая и не ми носи някакъв дискомфорт, така че това, което за мен е добре, за вас едва ли ще е същото.

# 14
  • София
  • Мнения: 13 179
Става, разхожда кучетата. Когато децата са на училище, ги изпраща до автобуса. Връща се да закусим и да пием кафе заедно. Отива в кантората или сяда да работи в другата стая, или ходи в съда, на срещи и т.н. На обяд обядваме заедно в поне 50% от случаите. Понякога използва времето на обяд да отиде на служебен обяд или да се види с брат си, с приятел и т.н. Вечер посреща децата от рейса и излизаме да се разходим. Прибираме се, вечеряме, помагаме на децата с уроците. Лягаме си. Скука.
Напоследък се е засилил да изкара докторантура и пише по нощите.
През почивните дни пътуваме. През лятото почива почти 2 месеца и сме си заедно на морето.
Сам излиза вечер веднъж на 4-5 г., когато се събира със съучениците си или с наборите от казармата. Но пък със съучениците му и аз ходя, защото сме с някои в една компания, а просто не стоя през цялото време, за да се прибера при децата и да освободим баба/леля/бавачка.
Не знам дали това, че не се делим вече 30 години ти помага, но май не, щом пишеш, че излиза с приятели и не ти обръща внимание.
Сподели теб какво точно те притеснява.

Общи условия

Активация на акаунт