Какво е ежедневието на вашите мъже?

  • 10 004
  • 148
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 1 793
Радвам се за теб!  Радвам се и за себе си че нямам такова чудо вкъщи.

# 121
  • Melmak
  • Мнения: 3 424
Няма хобита, освен да ме прави щастлива.

Опазил господ.

# 122
  • София
  • Мнения: 13 074
Ами щом му е добре така... честито Laughing Страхотно е разбира се, да си обгрижена по този начин. Аз си признавам, че би ми било много странно мъжът ми да живее само за мен един вид и да няма друга мисъл и смисъл освен да ме обгрижва... но пък сигурно е супер за всичко да се погрижи някой... не знам, странно ми е, не мисля, че е моето, имам чувството, че ще деградирам... но все пак и разбирам какво би привлякло една жена. Абе с две думи, смесени чувства малко, но щом вие сте щастливи, значи всичко е точно!

# 123
  • Мнения: 6 301
Завиждате ли ? Simple Smile
Е аз му съчувствам. В случай, че не е някакъв мокър сън, предлагам да му дадем тиквен медал

# 124
  • Мнения: 20 363
Звучи доста безхарактерно и мухленско, да.
И сехът му сигурно е 10-тка.
Според мен някой се гъбарка с драгите потребители тук. :>

# 125
  • Варна
  • Мнения: 1 793
Кристално ясно това

# 126
  • Мнения: 1 913
Завиждате ли ? Simple Smile
Е аз му съчувствам. В случай, че не е някакъв мокър сън, предлагам да му дадем тиквен медал
М, кво да завиждам. Веднага мога да намеря петнайсетина кусура само в описанието. Smiley

Приказката, че боклукът за едни е съкровище за други, е много истинска.

# 127
  • Мнения: 46 637
Може пък кулинарията да му е хоби. Моят мъж е така (което не му пречи да има и "мъжко" хоби с разни машнарии). Като ходим на почивка пак готви, експериментира, забавлява се. Ако успея да го убедя да идем някой път на ресторант се превърща в същински шеф от Хелс Китчън. Все нещата не са сготвени, както трябва. Не че не е прав де...
Като човек, който не обича да готви, не го разбирам. Но всеки с интересите си.

А даже и не пуши Laughing

Е аз му съчувствам...
А съчувстваш ли на хилядите жени, които имат такова ежедневие? Или за тях може Simple Smile

# 128
  • Мнения: 6 301
Ми и на тях съчувствам, тотално обезличаване и поставяне на пиедестал на отсрещния човек не водят до нищо добро

# 129
  • Мнения: 1 913
Естествено.

Ако мъж каже "жена ми няма хобита, освен да ме прави щастлив", ще прозвучи минимум като егоманиак.

# 130
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Анонимна кажи какво му правиш на тоя мъж, че той така се е омагьосал 😜

# 131
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 202
Няма такъв мъж, освен в нечии фантазии. Навсякъде ходели заедно, пък тя ходела сама на басейн и на какво беше...

# 132
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 811
По-скоро е иконом, не съпруг, на мен ще ми е скучноват ако няма интереси, а само вика "да, скъпа".

# 133
  • София
  • Мнения: 13 744
Аз не разбрах само дали имат деца.

# 134
  • Мнения: 6 898
Лирическата героиня има дете от друг мъж.

Общи условия

Активация на акаунт