Какво е ежедневието на вашите мъже?

  • 10 003
  • 148
  •   1
Отговори
# 90
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 812
Както и предположих, повечето от вас са феминистки. Браво. На някой от вас коментарите са ужасни. Не, че ми пука но да твърдите, че сте по добри от мъжете във всяко едно отношение е ненормално.
Главите ви не допускат възможноста мъж да поема цялата грижа за дома и децата.

Само да вметна, че моята заплата е 4 пъти по голяма от нейната.
А ти какво очакваше, повечето да сме маскюлинистки? Satisfied Няма браво 😁 Доколкото знам от как свят светува преимуществено жените си отглеждат децата, чистят, готвят, перат, последните десетилетия към това се добави и ходенето на работа, и мъжете считат това за норма 🤨У вас сте си разменили ролите и веднага се писа герой. Забелязваш ли разликата? И като се хвалиш със заплата ми вземи си наеми гувернантка, чистачка, нани, о-пер, домашна помощница, щом си недоволен от настоящето ежедневие.

# 91
  • Мнения: 88
Стоя в тази веъзка единствено и само заради децата си. Написъл съм го вече. Не мога да си представя да живея в друга къща където няма да са те там. Закона ще ги даде на майката и аз ще се побъркам. За това стискам зъби.

# 92
  • Мнения: 3 565
Ефибуш го писа много добре - наеми гувернатка, чистачка и т.н.
Ако действително взимаш такива пари ще улесниш много жена ти. И не е необходимо да се развеждате.
Точно пък заради битовизми. Обичаш ли я все още?

# 93
  • Мнения: 4 827
Изобщо не е вярно , че законът ще ги даде на майката . ММ има три , присъдени на него и то без бившата да е със зависимости или други крайности в поведението например.

# 94
  • Мнения: 14 467
Защо са присъдени на него?Ако не е прекалено лично ,де?Подкупил съдията?

# 95
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 812
Не му е леко на човека, ако съдът присъди децата на жена му, кофти, ще са разделени, а ако ги присъди на него пак ще трябва да продължи с досегашното ежедневие, пране, чистене и готвене да му изяждат свободното време. Светлото бъдеще го очаква явно само след като децата пораснат 😁

# 96
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 202
Пак ще го напиша, защото удобно се подмина от артиста. Щом тя не гори от желание да ги гледа тези деца и въобще не им обръща внимание, мисля, че при едно споразумение с радост ще се съгласи родителските права да ги упражнява бащата.
Защо мислиш, че след като тя сега не се интересува от тези деца, ако тръгнете към развод тя ще ги иска?

# 97
  • Мнения: 4 827
Защо са присъдени на него?Ако не е прекалено лично ,де?Подкупил съдията?
Нищо престъпно няма , просто след обследване съдът е преценил, че бащата ще е по- добре отглеждащия родител.

# 98
  • Мнения: 6 877
И ние какво да направим? Да се обадим на жена ти да й кажем бг-мамма казва да си гледаш децата Joy

Защо са присъдени на него?Ако не е прекалено лично ,де?Подкупил съдията?
Нищо престъпно няма , просто след обследване съдът е преценил, че бащата ще е по- добре отглеждащия родител.
Да, бе, да. Повярвахме ти. Това може да го разправяш само на хора, които не са запознати с темата.
За да не се присъдят децата на майката, тя трябва да е доказана /с диагноза от психиатър/ алкохоличка или наркоманка, или самата тя да не ги иска и да заяви това в съда. В останалите случаи, се присъждат на майката, освен ако не става въпрос за малко населено място и бащата да е някоя мутра с връзки и да плати. Ама тогава може да се иска гледане на делото в друга Област и да се стигне до апелативен съд ако се наложи и пакще си ги вземе.

# 99
  • Мнения: 4 827
Аз живея в тази реалност и не те задължавам да вярваш, нито ще влизам в обяснителен режим  😊

# 100
  • Мнения: 2 311
На всичките артисти жените им все едни кози. И на Брат Пит, и на Джони Деп им скъсаха нервите.

# 101
  • Мнения: 6 898
Абуто, те на тези децата им пораснаха вече..

# 102
  • Мнения: 7 139
...
Главите ви не допускат възможноста мъж да поема цялата грижа за дома и децата. Това във вашият свят не е възможно, но ако жена се оплаче от същото веднага ще я защитите. Това е като насилието над жени, има го и над мъже макар да е много по рядко срещано но го има. Но това не се засяга никъде. Щом е майка значи е перфектна във всичко. .
Щом е жена , драги артисте, щом е жена ...
И разбира се че не е възможно. Аз доколкото знам един начин да се забатачи едно семейство е да го оставиш на управлението на мъжа. Просто не ги бива в мисленето, планирането, емпатията и всичко останало необходимо.

А по повод порастналите деца на известните - Робърт де Ниро няма ли да има бебе ? Няма оттърване от това бащинство значи!

# 103
  • Мнения: 2 311
Аз доколкото знам един начин да се забатачи едно семейство е да го оставиш на управлението на мъжа. Просто не ги бива в мисленето, планирането, емпатията и всичко останало необходимо.
Ако някоя жена е попаднала на дърво, това не значи, че всички мъже са безчувствени и безмозъчни дървета. 
По скоро е грешен избор, което е и показател за нейното мислене и планиране.

# 104
  • София
  • Мнения: 13 074
Факт, че мъжът се е оказал в положението на много жени - прави всичко и стои само заради децата/дома. Еми, кофти е. Ако е, както го описва, не мога да подкрепя жената. Неговата вина е, че той така я е научил и се е съгласил на това положение. Жената се е пуснала по течението, не е доволна и вероятно грам не го уважава. Сигурно и тя стои само заради децата/парите. Любов няма. Секса не разбрах има ли го в тая счупена връзка?

Общи условия

Активация на акаунт