Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема № 12

  • 50 725
  • 620
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 17 959
Бяхме в Пепко днес, наистина има големи кутии, нямат извивки и идват по- големи от икейските, но бързо свършват.

# 436
  • Мнения: 26
Бяхме в Пепко днес, наистина има големи кутии, нямат извивки и идват по- големи от икейските, но бързо свършват.
В кое Пепко ги имаше извинявайте? И аз търся, но явно се изчерпват бързо...

# 437
  • София
  • Мнения: 17 959
В Ринг мол. Едно момче пред мен взе 3 от 4-те. Аз взех 4-тата.

# 438
  • Сливен
  • Мнения: 4 089
От другият четвъртък в Лидл

# 439
  • София
  • Мнения: 8 744
Изглежда добре. Само материята се чудя дали е добра.
Навремето рбаотех във фирма, която продаваше бижута, парфюми. Взимахме кутии за бижута от вносители на перлени бижута, много скъпи, с кожа отвън, кадифена материя отвътре.  Среброто ставаше черно в тях(и в самите магазини, където се декорира из витрините). Шефът ми беше питал някакъв човек, който разбираше от материали и той беше казал, че е възможно среброто да се окислява по-бързо от материала на кутиите отвътре. И затова и все се въздържам от кутии за бижута, държа ги в тюлени торбички и в пластмасови/дървени органайзери.

# 440
  • София
  • Мнения: 3 761
Съгласна съм. Откакто държа бижутата си в кутия, и то доста скъпа забелязвам, че среброто бързо потъмнява дори имам такова, което позеленява. А съм сигурна, че е сребро

# 441
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 546
Попаднах днес на едно видео, и останах много впечатлена от тази хитрост, затова я споделям с вас. Каналът е брокерски, но в това видео става въпрос за това как един мъж успява да се оправи с 16 броя дънки, или по-точно кое кога вече е наложително да бъде изпрано!
Накратко - използва ластичета, като при всяко обуване надява на закачалката едно ластиче.

# 442
  • Мнения: 13 963
Намерил си е система човекът, няма лошо. Единствено не ми допадна прани и обличани че стоят едни до други.

# 443
  • Мнения: 69 354
Аз си взех един щендер...за 25 лв от юск на промо. Принудих се, че все номятани на стола не можех вече да ги гледам Simple Smile

 На него слагам обличаните дънки/пуловери, които не са още за пране, носят още едно обличане поне.
В събота изпирам.
В гардероба само чисто прибирам.

# 444
  • София
  • Мнения: 17 959
Аз също така процедирам. Може да се ползва и за комбиниране на аутфити

# 445
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 947
При нас щом е излязло от гардероба, значи е носено и отива за пране.

# 446
  • София
  • Мнения: 17 959
Ние се къпем често, през зимата не се перат пуловери след едно носене и щендерът е много полезна джаджа. Има и колелца. Кожените ми поли също не ходят след всяко едно обличане на химическо.

# 447
  • Мнения: 970
Аз си взех един щендер...за 25 лв от юск на промо. Принудих се, че все номятани на стола не можех вече да ги гледам Simple Smile

 На него слагам обличаните дънки/пуловери, които не са още за пране, носят още едно обличане поне.
В събота изпирам.
В гардероба само чисто прибирам.

Може ли снимка? Отдавна търся нещо практично за обличани дрехи. И на мен не ми е ок да слагам обличана дреха в гардероба при праните, а намятани по столовете ми бодат очите.

# 448
  • Мнения: 3 742
При нас само костюмите и палтата се обличат повече от веднъж - всичко, което е имало пряк допир до тялото, отива за пране.
Сега, ако облека един пуловер и отида в магазина до входа на блока и се върна, което ми отнема не повече от 5 мин, няма да го изпера (оставям го в отделно чекмедже в скрина), но това са изключителни случаи, говорим за целодневно носене на работа, училище и т.н.

# 449
  • Мнения: 69 354
Много готина джаджа е , и джиджано стои в стаята Grinning..много й си кефя, чудя се защо не съм я купила по-рано.

Вeднага давам линк, дебни го на промо, често ги намалят. Има и двоен, и него често намалят.
Заповядай..моята е долната, но сега виждам е намалена двойната на 35 Simple Smile

https://jysk.bg/skhranenie/stoyki-za-drekhi

ПС..не знам що си мислите че хората са мърлячи. Оставям пуловер на щендера,  който в събота ще облека за пазара да речем. Не всеки пуловер. И дънките, това е.
Останалото отива в коша за пране.
В чекмедже пък да я прибера носената дреха, на мен ми е неприемливо.
Абе кво се обяснявам и аз...

Хонибий, ако искаш единичната, изчакай да я намалят. Simple Smile лесно и бързо се сглобява, височината се регулира - често я смъквам, после я вдигам...абе играя си Simple Smile)

Последна редакция: пт, 26 яну 2024, 10:56 от teta75

Общи условия

Активация на акаунт