WIZZAIR - 45

  • 47 244
  • 782
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 9 661
Дали мога да пренеса бурканче с фъстъчено масло,( не е отворено)в ръчен багаж?
Най-вероятно ще го изхвърлят.

# 286
  • Мнения: 16 166
Фъстъчено масло-не,кремообразно е.

# 287
  • Мнения: 7 359
Дали мога да пренеса бурканче с фъстъчено масло,( не е отворено)в ръчен багаж?
До 100мл ако е бурканчето.

# 288
  • ново
  • Мнения: 6 687
Може да го разделите в няколко бурканчета по 100 мл.

# 289
  • Мнения: 13 200
Дали мога да пренеса бурканче с фъстъчено масло,( не е отворено)в ръчен багаж?
Не можеш, освен ако не е 100 мг.
Може да го разделите в няколко бурканчета по 100 мл.
Аз знам, че трябва да са общо до 100 мл всички течности в ръчен багаж.

# 290
  • Мнения: 7 359
не, индивидуално до 100 мл всяка, всички течности трябва да са прибрани в плик до 1л

# 291
  • Цюрих
  • Мнения: 526
Здравейте!
Искам да задам един малко тъп въпрос.
Налага се да купя билет за друг човек от София до Женева. Възможно ли е да го купя от моя акаунт на Уизер? Досега не ми се е налагало и се чудех, защото обикновено аз излизам титуляр и хората, които пътуват с мен имат  валидни билети, само при положение, че аз също пътувам. В случая жената от София трябва да лети сама. Ако не може, тя трябва ли да си открие акаунт първо и тогава да купи билет или има опция за свободно закупуване през сайта на Уиз?

# 292
  • Мнения: 4 689
Може да купите билет на друг човек, но не може да ползвате Wizz Discount или точки ако не пътувате. На нормална цена няма проблем да вземете билет.

# 293
  • Мнения: 23 571
Аз днес исках да купя билет през приложението, за друг човек, но не ми дава да махна отметката, че не съм аз пътника. Ше ровя утре от сайта без да влизам в профила си.

# 294
# 295
  • Мнения: 1 556
Влизам с един въпрос - по направена покупка, мога ли да добавя пасажер? Сега пробвах по стандарния начин, но изписва само моето име.

# 296
  • Мнения: 7 359
не се добавя, просто купуваш нов, отделен билет
там има един чек бокс I am the passenger
ако не работи, излезте от профила
няма да важи дискаунта

Последна редакция: вт, 05 сеп 2023, 17:45 от neuromancer

# 297
  • Мнения: 213
Здравейте, опитвам се да купя билети за двама, и на стъпката за Wizz discount club автоматично ми предлага опция за Standart discount,а аз искам  Group discount, защото следващия път може да пътуваме с децата. Има ли такава възможност да избера втората опция или по подразбиране ми дава да избера Standart discount.
От изчетеното разбрах, че мога да премина от Standart на Family membership по всяко едно време, като заплатя разликата.

Последна редакция: вт, 05 сеп 2023, 18:55 от gigina

# 298
  • Мнения: 1 556
не се добавя, просто купуваш нов, отделен билет
там има един чек бокс I am the passenger
ако не работи, излезте от профила
няма да важи дискаунта

Да, отметката е неактивна, доста тъпо…исках да ползвам натрупаните точки и да добавя човек към групата…Предполагам, че и в кол центъра няма да могат да помогнат…

# 299
  • Мнения: 7 359
не се добавя, просто купуваш нов, отделен билет
там има един чек бокс I am the passenger
ако не работи, излезте от профила
няма да важи дискаунта

Да, отметката е неактивна, доста тъпо…исках да ползвам натрупаните точки и да добавя човек към групата…Предполагам, че и в кол центъра няма да могат да помогнат…

Така или иначе няма да може да ползвате точките за човек, за който не правите резервацията с вас. Няма да помогнат в кол центъра.
Излизате от профила и начисто. Евентуално може да вземете и за вас с него още един билет, с флекс, и после да откажете вашия. Ако ви се разправя...

Общи условия

Активация на акаунт