WIZZAIR - 45

  • 47 244
  • 782
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 155
Разрешено ли е да нося преса за коса в ръчния багаж? Фондьотен и слънцезащитен крем за лице водят ли се течности? Якето може да си е върху мен, а не в раницата нали? Благодаря

# 301
  • София
  • Мнения: 9 661
Разрешено ли е да нося преса за коса в ръчния багаж? Фондьотен и слънцезащитен крем за лице водят ли се течности? Благодаря
1. Да.
2. Водят се. До 100 милилитра трябва да са и не повече от 1 литър сумарно.

# 302
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 13 352
Не е да не съм пътувала, но сега изпаднах в размисли и страсти. Фолирах си куфара и направих разрези само откъм дългата дръжка, която се ползва при теглене на колелца. При чекиране обаче не помня къде слагаха лепенката и има ли някакво изискване за поставянето й. В тази връзка се чудя дали да не резна и другата дръжка на куфара. Thinking

# 303
  • Мнения: 7 359
етикета го слагат където може
тоест гледайте да има поне едно място

# 304
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 13 352
Благодаря!

# 305
  • Мнения: 5 947
Разрешено ли е да нося преса за коса в ръчния багаж? Фондьотен и слънцезащитен крем за лице водят ли се течности? Якето може да си е върху мен, а не в раницата нали? Благодаря

Не,не се водят.Течностите са в течно състояние.Кремове и пасти не слагам в плика.
Последно/преди 3 дни/дори не поискаха да вадим плика с течностите от раницата на софийското летище,което е супер.Най-после!

# 306
  • Мнения: 7 359
правилата са за "течности и гелове", тоест всякакви кремове и полутечни неща. Иначе кой как е минал някъде не е правило или гаранция

# 307
  • Мнения: 5 947
Ок,да кажем тогава,че над 10 год,съм извън правилата.

Фон дьо тен,паста и крем са слънце не са нито течност,нито гел😁

# 308
  • София
  • Мнения: 16 350
Ред, най-вероятно са си затваряли очите, тъй като са малки опаковки. И аз имам една малка кутийка с крем в дамската си чанта и в 50% от случаите забравям да я сложа в плика. Обаче пробвай да пренесеш буркан с течен шоколад. Wink Веднага ще го конфискуват. Simple Smile Дори и сирене във вакуумна опаковка не минава, ако е по-воднисто. Хубаво, че в последните години сиренето вече не е екзотика в немските супермаркети. Simple Smile

# 309
  • Мнения: 2 550
Ок,да кажем тогава,че над 10 год,съм извън правилата.

Фон дьо тен,паста и крем са слънце не са нито течност,нито гел😁
На Терминал 1, на една жена пред мен й беше потекъл крем от кутийка.
И логиката беше - тече ли, значи е течност.

# 310
  • Мнения: 5 947
Аз нося малки опаковки.Гледам да не се товаря,но крема няма как да е течност.Както и да е!Аз ще си я карам така😊
Надявам скоро да сменят скенерите в София и да орестанем с тива вадене.
Лятото от Холандия си пренесох  важните шампоан и балсам/по 500 мл бяха/,в ръчния.

# 311
  • Мнения: 4 400
На мен веднъж ми изхвърлиха почти нов слънцезащитен, защото е над 100 мл.

# 312
  • Мнения: 4 689
На мен ми гледаха подробно пастата за зъби дали е до 100 мл. Слънцезащитни - ако не е стик, пак при течностите. Даже лепилото на детето сложиха в плик за течности.

# 313
  • Мнения: 2 550
Надявам скоро да сменят скенерите в София и да орестанем с тива вадене.
Много отдавна не са ме карали да вадя течностите.

# 314
  • Мнения: 4 609
Това, че вас не са ви накарали не означава, че правилата са се променили. По принцип над 100мл. не може течности, гелове кремове и други с подобни консистенции.
Всички чакаме да сменят по скоро скенерите, до тогава на късмет.

Общи условия

Активация на акаунт