ERNET - създадени с грижа за дома. Спечелете комплект за почистване!

  • 8 240
  • 376
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 616
Почистването ми отнема доста време, най-вече защото имам малка помощничка вкъщи, която иска да участва активно. Затова често се налага да прекъсвам чистенето и да продължа по-късно, когато тя се занимава с нещо друго.
Най-трудно се справям с почисването на мокрите помещения, особено заради котления камък.

# 331
  • Мнения: 374
Почистването ми отнема един ден. Най-трудни са ми фурна, баня, прозорци отвън.

# 332
  • Мнения: 812
Пълното почистване ми отнема няколко часа. Ежедневното почи.стване между половин и един час.
Най-неприятни и трудни за почистване са ми прозорците и меката мебел.

# 333
  • Мнения: 199
Около 2 часа ми отнема почистването на дома. Най-голяма трудност изпитвам при почистването на фурната.

# 334
  • Мнения: 2 619
Много време, с две малки деца съм и сякаш постоянно е мръсно, а чистя доста често. Банята и фурната са ми най-трудните.

# 335
  • Мнения: 230
Времето е относително всеки път. Със сигурност най-много време ми отнемат санитарните помещения и кухнята.

# 336
  • Мнения: 2 081
Отнема часове. Банята изисква най-много време.  С добри препарати работата е по- бърза и ефективна.

# 337
  • София
  • Мнения: 4 590
По-основното чистене веднъж седмично ни отнема около два часа.
Най-трудни и досадни за чистене са печката и банята.

# 338
  • Мнения: 117
Главното седмично почистване ми отнема около 2 часа, като най-много време отделям на кухнята.

# 339
  • Мнения: 506
Почиствам за около час, два.Най трудно е в кухнята.

# 340
  • Мнения: 1 340
Почиствам в два дни. Банята ми отнема най - много усилия и време.

# 341
  • Сф
  • Мнения: 10 738
Отнема ми много време почистването. Най- трудни са ми прозорците и кющета зад дивани и подобни, защото са по труднодостъпни.

# 342
  • Мнения: 1 334
Ежедневно отделям поне 2ч.за почистване на къщата, но най-много време ми отнемат баните и WC.

# 343
  • Мнения: 524
Ако чистя сама, около 3 часа. За щастие най-често имам помощник и успяваме да приключим за Час и половина. Най-трудно ми е с банята.

# 344
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 183
Почистването обикновено отнема поне половин ден и то при положение, че в него се включва активно и ММ. Живеем с две котки и това оказва своето влияние 😀
По принцип банята е най-трудна за почистване, но с нея се занимава изцяло ММ. На мен ми е най-трудно и супер неприятно почистването на прозорци

Общи условия

Активация на акаунт