Шум от телевизор на съсед над нас

  • 3 318
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 398
Също така да не забравяме, че докато водим война с един съсед може да се изпокараме с целия блок.
Да воюваме и превъзпитаваме оглушали старци в края на жизнения им път ми се струва кауза пердута...

Последна редакция: чт, 24 авг 2023, 17:51 от the Дорис

# 31
  • София
  • Мнения: 28 729
Не става въпрос за война и превъзпитание, а за правила. Още повече, че в случая има начин хем старците да си гледат/слушат телевизора, хем да не пречат на останалите. Въпрос на желание е да се съобразят с по-младите си съседи.

# 32
  • Мнения: 412
В моя случай не се касае за възрастна и глуха дама. Съседката ги прави номерата от както сме тук. Пробва се да е в центъра на вниманието ни по различен начин. Получава й се.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 139
Тази тема ми напомни за филма "Мансардата". Там бабето си имаше план, обаче. 😂 Винаги се смея, когато го гледам, но от много опит през годините знам колко неприятно е всъщност в реалния живот. Последен е и нашия етаж и краен апартамент. Хич не ми пречи външния шум, като се сещам за съседските си патила. И на разбрани и на неразбрани съм попадала през годините, с някои хора няма как да се излезе на глава.

Общи условия

Активация на акаунт