Потаен мъж

  • 3 067
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • където ми е най-добре
  • Мнения: 339
Има поне 10 мнения, в които се обяснява именно това - психологически ти поддаваш, а после и физически. Това са хора с “опит”  и това им е “работата”. Въпрос на здрав разум е от другата страна.
Не съм чула някой да си кани гаджето да ходи и да работи за него на първа/втора среща (изключвам малцинствата). Как може да впечатлиш с “аз съм богат, успешен и… ела да работиш за мен”. Той и финес няма даже.

Умната, момиче!!!

# 31
  • Мнения: X
Rousie7, присъединявам се към скептичните мнения преди моето. От по-младите ми години с различни компании мога да ти кажа, че познавам собственици на клубове в Западна Европа, набирали стартов капитал именно чрез сводничество. Внимавай много!

# 32
  • Мнения: 15 254
Абе девойко, ти добре ли си да го търсиш? Разбирам, че този чичак изглежда примамливо фрашкан с кинти, ама ще си ги изкараш с оная работа. Намери си някой българин тука да харчи по тебе.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 793
Авторката пише, ама твърдо е решена да обори всеки съвет да се пази. Ама защо, ама как, не трябва ли...
Сори, за 27 годишна звучиш ужасяващо глупаво. Няма правила, по които някой да те завлече на дъното. Търсиш си го и ще го получиш, ама имам питане. Къде ще е детето ти докато работиш в неговия клуб, или не е уведомен за него?

# 34
  • Мнения: 25 897
Каква класика.
50 годишен косовски албанец (убедена съм, че не е чист косвар)държи някакви клубове в западна Европа, идва всяко лято в България да си търси стока...къде, къде по клубовете. Нашата героиня малко е извън таргета му, застаряваща е, но пък не е хитра, така че може да свърши работа.
И другата класика, търси сериозна връзка. Да бе да, няма жени на неговия акъл за сериозна връзка, трябва му наивна източноервопейка.
Защо не и приема покана във Фейса. Ами защото има неща, които не са за нейните очи, все още...

# 35
  • Мнения: 15 254
По-скоро ако тя зачезне, да не го проследят през нейния фейс.

# 36
  • Мнения: 10 941
Не е възможно 27годишна жена да е такъв лапни шаран, потресох се, честно Flushed

Албанската мафия е известна по целия свят с трафик на наркотици, хора и органи. А косовските албанци пък са съвсем изтрещели покрай войната им със сърбите... Наречете ме расистка, ама мен ме е страх от такива индивиди и никога не бих подържала каквито и да е отношения със самотен мъж с такъв произход.

А ти, авторке, си опичай акъла и не се занимавай, че ще свършиш като донор в Швейцария.

# 37
  • София
  • Мнения: 39 117
Една седмица познанство не е нищо, никога не е била и няма и да бъде. Точка!

# 38
  • Мнения: X
Не е възможно 27годишна жена да е такъв лапни шаран, потресох се, честно Flushed

Албанската мафия е известна по целия свят с трафик на наркотици, хора и органи. А косовските албанци пък са съвсем изтрещели покрай войната им със сърбите... Наречете ме расистка, ама мен ме е страх от такива индивиди и никога не бих подържала каквито и да е отношения със самотен мъж с такъв произход.

А ти, авторке, си опичай акъла и не се занимавай, че ще свършиш като донор в Швейцария.

Не ме познаваш, за да ми слагаш някакви етикети. На всяка млада жена може да се случи да се подлъже. Нито съм минавала някакви граници, нито съм щяла да тръгна някъде с него. Исках да го споделя просто, беше ми интересно да чуя различни мнения и благодаря, за което.

# 39
  • INFJ
  • Мнения: 9 644
Там е работата, че не всяка "млада жена" ще се подведе при наличието на толкова червени лампи. Несериозно е да гледаш на себе си по такъв начин при положение, че си на 27, а не на 18, и имаш и дете.

# 40
  • Мнения: 10 941
Ти сама си ги лепиш етикетите, сърди се на себе си. Разсъжденията ти са като на 15 годишна тийнка.

Защо го търсиш като не искаш да минаваш границите? Не се ли усещаш как те манипулира.. А то и дете ли имаш? Да бе? Joy

# 41
  • София
  • Мнения: 39 932
Заключено по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт