Паническо разстройство - 59

  • 25 936
  • 771
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46
При мен пък преди малко се случи нещо странно, схванаха ми се гърдите, от преде гръдния кош и чак до врата и болеше , така за около 10 минути, много странно , не ми се беше случвало

# 31
  • Мнения: 915
Противоалергичните противопоказни ли са при нашите лечения?

# 32
  • Швейцария
  • Мнения: 1 842
Не.

# 33
  • Мнения: 915
Тоест мига да си пия Ериус,че на цялата ми красота съм и със слънчева алергия ..

# 34
  • Мнения: 18
Здравейте! Ще ви разкажа моята история... накратко февруари миналата година получих паник атаки след прекаран ковид.. толкова се уплаших,защото не знаех какво се случва с тялото ми и започнах едно ходене по доктори и изследвания.. всички ме увериха,че съм добре.. разликата една година по-късно е,че преди бяха просто паник атаки, а се се чувствам по-дълъг период зле и развих хипохондрия. За всеки симптом проверявам в интернет, ходя на лекар, ПКК и тн... правих скенер на глава- всичко е наред.. Отидох на Гърция на море преди 1 седмица,но ме беше страх,не се чувствах сигурна..първите два дни добре,но след това докато бях сама ме заболя главата, причерня ми и не можех да се държа на краката си.Не знам дали беше така наистина или психиката играеше голяма роля,но аз не можех да ходя.. прибрахме се по-рано заради мен, след 1-2 дни тук оправих,но сега ме е страх да не припадна, да оставам сама, да ходя сама.. Моля ви притеснявам се и мисля най-лошото само ,страх ме е за МС..

# 35
  • Мнения: X
Мен ме е обхванала пак паниката, а съм на АД. Преди 1 месец започнах да пия Вит.Б6, Б9, Б12 и Д, поради дефицит. Вит. Б12 ми беше 157 при препоръчителни 300. След 1 месец прием, все още да имам световъртеж, заради който си пуснах тези изследвания. Сега съм решила, че щом не отминава, ще получа инсулт, защото някъде четох, че това можело да бъде симптом, появяващ се месеци преди инсулта. Което ми увеличава паниката. Днес имам час за кардиолог и сега търся невролог. Моля ви, успокойте ме, че всичко е наред:flushed:

# 36
  • Мнения: 1 022
Разбира се, че всичко е наред! Като ви чета и се чудя за какви незначителни симптоми се тревожите, но в същото време аз правя абсолютно същото със себе си. Така, че наистина отстрани нещата са доста по-реални от колкото в нашите тревожни глави.

Последна редакция: пт, 25 авг 2023, 09:53 от ranimi

# 37
  • Мнения: X
Разбира се, че всичко е наред! Като ви чета и се чудя за какви незначителни симптоми се тревожите, но в същото време аз правя абсолютно същото със себе си. Така, че наистина от страни нещата са доста по-реални от колкото в нашите тревожни глави.

Да, хем си казвам, че всички е наред, но като 1 месец имам този световъртеж, въпреки витамините, които пия, и се паникьосвам.

# 38
  • Мнения: 915
Разбира се, че всичко е наред! Като ви чета и се чудя за какви незначителни симптоми се тревожите, но в същото време аз правя абсолютно същото със себе си. Така, че наистина от страни нещата са доста по-реални от колкото в нашите тревожни глави.

Да, хем си казвам, че всички е наред, но като 1 месец имам този световъртеж, въпреки витамините, които пия, и се паникьосвам.

И аз имах ужасен световъртеж много преди организмът ми да се срине напълно. Отдавах го на кръвно, общо неразположение и тн. После като дойдоха и другите симптоми вече бях в омагьосания кръг от доктори,самодиагнози,включително и МС.... Отсякъде излизаше,че съм здрава на бик.
Започнах лечение и всичко изчезна,но понякога се завръща за съжаление, за да ми напомни какво лайно е ПР.

# 39
  • Мнения: 18
Какви изследвания правите... вече се чудя какво да направя,просто защото не се чувствам добре. Като походя малко и ми става зле на главата, имам чувството,че ще припадна.

# 40
  • Мнения: 307
Колко познато. Вече една година си ходя замаяна. Май месец 2022 получих зверски световъртеж. От септември до сега пиех Ад. Но замаяната глава и гаденето не ме напускат. Всичко друго-кръвно, сърцебиене главоболие успявам да контролирам, но не и това Искам да ви попитам- остана ми да пия само флуанксол половинка сутрин мога ли да си взема и Алора ?

Последна редакция: чт, 24 авг 2023, 18:17 от gergana016

# 41
  • Мнения: X
Какви изследвания правите... вече се чудя какво да направя,просто защото не се чувствам добре. Като походя малко и ми става зле на главата, имам чувството,че ще припадна.

Бих препоръчала вит. Б12, Д, желязо, ЖСК и феритин. Аз съм пускала и вит. Б6 и Б9


И аз имах ужасен световъртеж много преди организмът ми да се срине напълно. Отдавах го на кръвно, общо неразположение и тн. После като дойдоха и другите симптоми вече бях в омагьосания кръг от доктори,самодиагнози,включително и МС.... Отсякъде излизаше,че съм здрава на бик.
Започнах лечение и всичко изчезна,но понякога се завръща за съжаление, за да ми напомни какво лайно е ПР.

Аз също съм на АД и се чувствах добре, но този световъртеж ще ме подлуди. Има моменти, в които съм ок и после пак ми се завърта главата и изпадам в паника. Имам час за невролог. Да видим какво ще стане. Сега съм си втълпила, че това е симптом за престоящ инсулт и полудявам, или че имам някакво тежко заболяване на мозъка.

Последна редакция: пт, 25 авг 2023, 18:36 от Анонимен

# 42
  • София
  • Мнения: 1 312
Бях споделила в темата за ниския ми пулс 51., 53 и взех , че свикнах да не му обръщам внимание, че с лексотан ще привикна…. Сега пък забелязах че вдигам 134 при напрежение психическо- това нормално ли е - без физическо натоварване? Сега съм в друг филм  пак….

# 43
  • Мнения: 18
Аз съм вдигала до 150 пулс .. ходих при двама кардиолози и мнението беше категорично- стрес и страх. Чувствах се спокойна, когато ходех на преглед и там винаги ми беше нормален, но като останех сама беше страшно..
Бях споделила в темата за ниския ми пулс 51., 53 и взех , че свикнах да не му обръщам внимание, че с лексотан ще привикна…. Сега пък забелязах че вдигам 134 при напрежение психическо- това нормално ли е - без физическо натоварване? Сега съм в друг филм  пак….

# 44
  • Мнения: 1 345
Черпя ви с едно писание на тези любими мацки https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0FMwFmctAjnFZ5P … 06380467&sfnsn=mo[video][/video]

Общи условия

Активация на акаунт