Клаустрофобия в самолет?

  • 1 773
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 820
авторке, 
качи се в няколко  тъпкани автобуса, да свикваш с много хора.
И тествай съветите, които сме ти дали.

# 46
  • Мнения: 478
Между другото, ако не мисля за височина - полет доста прилича на пътуване  с автобус ) Само че през прозореца гледка е различна )

# 47
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 260
Спокойно, таман онзи ден летях,  всичко мина идеално. Вземи си слушалки и/или книга, списание, за да се разсейваш. Пък то не се знае, може и да ти хареса.

# 48
  • Мнения: 86
Някой използвал ли е тези капки на билкова основа в Германия? Фармацевтката ми ги препоръча срещу паник атаките.

# 49
  • Мнения: 8 820
взимай капки и лек полет, чакаме да ни разкажеш после подробно как е минало! Толкова хора те подкрепяме  и мислим за теб, няма как да ти стане лошо!

# 50
  • Мнения: 86
взимай капки и лек полет, чакаме да ни разкажеш после подробно как е минало! Толкова хора те подкрепяме  и мислим за теб, няма как да ти стане лошо!
❤️Много милоо❤️❤️ Благодаря Ви много, задължително ще разкажа с подробности как е минало всичко!!🥰❤️

# 51
  • Мнения: 86
Хора на летището съм и ръцете ми треперят, полета ми е чак довечера, но като видях един самолет и направо ми затрепери душата... Но въпреки всичко ще се опитам да бъда силна😢❤️

# 52
  • Melmak
  • Мнения: 3 015
Хайде лек полет и пиши като кацнеш!

# 53
  • Мнения: 86
Хайде лек полет и пиши като кацнеш!
Благодаря и даа разбира се, ако оцелея ще пиша😑😳

# 54
  • Мнения: 719
Дръж се, мацо, с тебе сме. Тия са от онзи ден, специално за теб ги снимах. Гледай каква красота!



Лек полет, и дано е първият от много!

# 55
  • Мнения: 86
Дръж се, мацо, с тебе сме. Тия са от онзи ден, специално за теб ги снимах. Гледай каква красота!



Лек полет, и дано е първият от много!
Уау, много благодаря ❤️😍 Снимките са страхотни❤️

# 56
  • Мнения: 8 248
И аз чакам отзиви от полета!
Сигурна съм, че всичко е идеално.

# 57
  • Мнения: 86
Имам един въпрос момичетааа.... Чакаме да излезем навън, след час ни е полета, но се интересувам дали като излезем мога да запаля цигара, защото ще откача !!!!!

# 58
  • Мнения: 8 248
Имам един въпрос момичетааа.... Чакаме да излезем навън, след час ни е полета, но се интересувам дали като излезем мога да запаля цигара, защото ще откача !!!!!
Къде е това навън?
Обикновенно в летището има зона за пушачи.

# 59
  • Мнения: 86
Имам един въпрос момичетааа.... Чакаме да излезем навън, след час ни е полета, но се интересувам дали като излезем мога да запаля цигара, защото ще откача !!!!!
Къде е това навън?
Обикновенно в летището има зона за пушачи.

Ами взеха ни багажа минахме митница и сега чакаме да излезем при самолета. Там имам предвид пред самолета може ли да се пуши ?

Общи условия

Активация на акаунт