Клаустрофобия в самолет?

  • 1 777
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8 249
Имам един въпрос момичетааа.... Чакаме да излезем навън, след час ни е полета, но се интересувам дали като излезем мога да запаля цигара, защото ще откача !!!!!
Къде е това навън?
Обикновенно в летището има зона за пушачи.

Ами взеха ни багажа минахме митница и сега чакаме да излезем при самолета. Там имам предвид пред самолета може ли да се пуши ?
До самолета се стига или с автибус или през ръкав. Никъде не се пуши.

Ако сте на гейта все още, можете да попитате за място за пушачи.

# 61
  • Мнения: 719
Може и пеша да отиват до самолета, зависи на кое летище са и колко близо е паркиран до гейта, но при всяко положение НЕ се пуши. Не пробвай.
Питай къде има място за пушене в самото летище.

# 62
  • Melmak
  • Мнения: 3 021
Авторке, пристигна ли?

# 63
  • Мнения: 86
[още сме на гейта, явно има закъснение.....но се чувствам ужасно имам Дереализация взех капките но за сега ефект не виждам, а не знам дали ако няма ефект да пия още 3-4 капкиии.... Чувствам се злеееее с тази Дереализацияяя

# 64
  • Melmak
  • Мнения: 3 021
Успокой се, не го мисли толкова, дишай дълбоко и дано полетът не закъснее много!

# 65
  • Мнения: 86
Хора кацнахме, беше много хубаво.. В началото докато се качвах в самолета се паникьосах и докато тръгнахме и после когато набираше скорост беше много хубаво, да беше ме страх малко, но като излетяхме и се почувствах по-добре от капките за успокоение. Гледах през прозореца, хапнах, пийнах и като цяло много бързо кацнахме за 2 часа... Вече при кацането ушите ми заглъхнаха много и още са така, но това не е проблем😌 Абе общо взето, хубаво беше, дори си посрещнах рожденият ден на самолета! 😁 БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВАС ЗА ЦЯЛАТА ПОДКРЕПА❤️❤️❤️

# 66
  • Мнения: 319
Хора кацнахме, беше много хубаво.. В началото докато се качвах в самолета се паникьосах и докато тръгнахме и после когато набираше скорост беше много хубаво, да беше ме страх малко, но като излетяхме и се почувствах по-добре от капките за успокоение. Гледах през прозореца, хапнах, пийнах и като цяло много бързо кацнахме за 2 часа... Вече при кацането ушите ми заглъхнаха много и още са така, но това не е проблем😌 Абе общо взето, хубаво беше, дори си посрещнах рожденият ден на самолета! 😁 БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВАС ЗА ЦЯЛАТА ПОДКРЕПА❤❤❤
Всичко е добре щом свършва добре!

# 67
  • Мнения: 8 939
Честит Рожден Ден.
Радвам се, че е минало добре.
Трябваше да се качиш веднъж. Сега смело напред.

# 68
  • Мнения: 719
Айдеее, честито, и честит рожден ден! Честно да ти кажа, според мене тия капки са си чисто плацебо, но ако мислиш, че ти помагат, пък пий си ги. В някакъв момент може да пробваш и без тях, да видиш как е.

За ушите при кацане - дъвка или вода на малки глътки, може обаче и да не помогне, понеже има хора, които просто са си така, и ушите им заглъхват, и толкова.

Айде, и всеки следващ полет да ти е все по-приятен оттук нататък. 🤗 Сега се отпусни, и ти пожелавам супер рожден ден!

# 69
  • Мнения: 86
Благодаря ви за пожеланията🥰🥰❤️ Много се радвам, че има такива хора като вас❤️

# 70
  • Melmak
  • Мнения: 3 021
Честит рожден ден, да си жива и здрава и ти желая много пътувания! 🩵

# 71
  • Мнения: 8 823
йее, какъв хубав рожден ден си имала. Този ще го помниш. Да си жива и здрава!
Заглъхването на ушите е от смяната в налягането, ако се отвори устата, помагаш да се изравни налягането, затова бебетата плачат при кацане излитане, или ги кърмят, или им дават биберон. За големите - дъвка. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт