Магазин Sinsay - тема 8

  • 65 863
  • 654
  •   4
Отговори
# 75
  • Асеновград
  • Мнения: 3 136
Здравейте! Някой знае ли какви са тези точки, които се трупат при сканиране на картата, къде да видим колко имаме и как се използват. Търсих, но не намерих информация

Не се натрупват точки като се маркира карта Синсей.
Според служителите в магазина, се трупат точки, последните две пазарувания ми го казват. Но имаше голяма опашка и нямаше как да разпитвам повече за точките.

# 76
  • Мнения: 421
Може би при нас , още не е въведено ,но като напишеш в полския излиза , че събираш точки  и ти дават купони или ваучери ,нещо като в hm .

# 77
  • Пеликания
  • Мнения: 2 496
В приложението пише, че се трупат някакви точки.

# 78
  • Мнения: 246
Да, затова попитах. Разбрах че има точки, както и видях при сканирането че пише че се трупат точки, но така и не намерих къде пише колко са натрупани и какво се прави с тях

# 79
  • Мнения: 6 871
Значи аз ползвам картата почти всяка седмица.
Единственото предимство е, че торбата в която прибират покупките става 0.01 ст вместо 0.50 ст и има дигитална бележка, с която може да се върне артикул без да се показва хартиената.
  Точки не съм събирала досега, може тепърва да се въвежда.

# 80
  • Мнения: 27 787
А тази карта дигитална ли е или има и физическа?🤔🤔

# 81
  • Мнения: 246
Дигитална е. В приложението
А тази карта дигитална ли е или има и физическа?🤔🤔

# 82
  • Мнения: 468
Случайно някой да знае дали ще има черен петък онлайн и кога ?!

# 83
  • София
  • Мнения: 3 882
Имам проблем с приложението. Иска актуализация, а като включа да се актуализира, ми дава, че не е налично за нашия регион. Някакви препоръки?

# 84
  • Мнения: 191
А с какъв телефон си? Моят не поддържа Google услугите и не ми даваше да го актуализирам. Писах им и в отговор ми казаха, че няма как да използвам приложението на моя телефон..

# 85
  • Мнения: 633
А с какъв телефон си? Моят не поддържа Google услугите и не ми даваше да го актуализирам. Писах им и в отговор ми казаха, че няма как да използвам приложението на моя телефон..
И при мен е така. С huawei p40 lite e съм

# 86
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 025
Харесах няколко бебешки/детки комплекти спално бельо, но тук съм срещала недобри отзиви за спалното бельо от Sinsay. Повечето ли не стават?

# 87
  • Мнения: 2 196
Пуснах сега една поръчка през приложението, супер е така с безплатната доставка.

# 88
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 886
Харесах няколко бебешки/детки комплекти спално бельо, но тук съм срещала недобри отзиви за спалното бельо от Sinsay. Повечето ли не стават?

Като изключим огромните калъфки, аз съм доволна качество/цена от спалното им бельо. Детско не съм вземала, но може да пробваш. Иначе Икеа мога да препоръчам за бебешко/детско спално

# 89
  • Мнения: 583
А с какъв телефон си? Моят не поддържа Google услугите и не ми даваше да го актуализирам. Писах им и в отговор ми казаха, че няма как да използвам приложението на моя телефон..
И при мен е така. С huawei p40 lite e съм
И аз преди бях с такъв и ползвах приложението aurora то е нещо подобно на Гугъл плей магазин. Пробвайте от там да актуализирате. Почти съм сигурна, че с предишния телефон от там свалих приложението на синсей.

Общи условия

Активация на акаунт