С какво ви дразнят мъжете /тема №13/

  • 16 291
  • 168
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 361
  И винаги са му пред очите, и винаги трябва да ти проследява погледа с пунктир.

# 16
  • Мнения: 428
С класическия въпрос къде ми е шапката, телефона, ключа и т.н.
Леле това го бях забравила колко години ми трябваха за да го накарам да спре да ме пита 😆. За да съм по темата мен си ме дразни и без нищо да прави 🤣 ,даже често ми диша шумно ,но 2 минути да го няма и вече ми е скучно без него .

# 17
  • Мнения: 346
С класическия въпрос къде ми е шапката, телефона, ключа и т.н.
Леле това го бях забравила колко години ми трябваха за да го накарам да спре да ме пита 😆. За да съм по темата мен си ме дразни и без нищо да прави 🤣 ,даже често ми диша шумно ,но 2 минути да го няма и вече ми е скучно без него .
О, моля те, кажи какъв метод приложи, за да го накараш да си намира сам нещата и да спре да пита. При мен 10! години не се получава 😭
 По темата кой се справя по-добре с правенето на разни неща, мен пък понякога ме дразни, защото смята, че и мъжете, и жените еднакво добре би трябвало да могат да се справят. Било за шофиране, паркиране, домакински неща...изключваме когато трябва да се приложи голяма физическа сила. Това в повечето случаи е добре, защото не си делим работата на мъжка и женска, всеки прави, каквото има да се прави в момента. Веднъж обаче се заинати, че трябва сама да се науча да пробивам с дрелка, защото постоянно му мрънкам, че искам да се закачат разни дреболии по стените, а живеем в панел! Еми не стана, явно и там трябва физическа сила, освен техника, а аз съм 48 кг. 😁 Същото и с техническата част, разни там устройства, телевизори, компютри...щом той се оправял, значи и аз  трябвало да мога. Ми не...

# 18
  • Мнения: 46 601
С класическия въпрос къде ми е шапката, телефона, ключа и т.н.
У нас беше "Къде са телчетата и гъбите?", при положение, че от години стояха на едно и също място!
Накрая купих 2 неща за окачване и ги сложих на вътрешната страна на вратата на шкафа Trollface
Скрит текст:

# 19
  • Мнения: 428
С класическия въпрос къде ми е шапката, телефона, ключа и т.н.
Леле това го бях забравила колко години ми трябваха за да го накарам да спре да ме пита 😆. За да съм по темата мен си ме дразни и без нищо да прави 🤣 ,даже често ми диша шумно ,но 2 минути да го няма и вече ми е скучно без него .
О, моля те, кажи какъв метод приложи, за да го накараш да си намира сам нещата и да спре да пита. При мен 10! години не се получава 😭
 По темата кой се справя по-добре с правенето на разни неща, мен пък понякога ме дразни, защото смята, че и мъжете, и жените еднакво добре би трябвало да могат да се справят. Било за шофиране, паркиране, домакински неща...изключваме когато трябва да се приложи голяма физическа сила. Това в повечето случаи е добре, защото не си делим работата на мъжка и женска, всеки прави, каквото има да се прави в момента. Веднъж обаче се заинати, че трябва сама да се науча да пробивам с дрелка, защото постоянно му мрънкам, че искам да се закачат разни дреболии по стените, а живеем в панел! Еми не стана, явно и там трябва физическа сила, освен техника, а аз съм 48 кг. 😁 Същото и с техническата част, разни там устройства, телевизори, компютри...щом той се оправял, значи и аз  трябвало да мога. Ми не...
Така за дрехите си оправя сам за да знае кое къде е , за ключове и пари ако остави някъде прибирам и не давам ,след петото молене да ги дам си взе кутия там да си ги държи ,на въпроси къде е нещо отговарям изчакай да скочи и да каже Куку 🤣 и вече никой не ме пита . В работата сме си разделили нещата ,той знае неговите клиенти и отговорността, а аз моите, с четирима мъже да съм се побъркала вече иначе 🤣🤣🤣. При нас проблема е че аз съм руса и от там и такава отговорност в тях .😆😆. А за правенето на нещата ,аз давам акъл ,той прави и винаги подчертавам ,че аз щях да го направя по-хубаво ,но и неговото става ,така има желание да се доказва 🤣. Да ми е жив и здрав ,че ме търпи че и майка ми не ме иска 😅😅

# 20
  • Мнения: 6 837
Аз също нямам въпроси къде ми е...? Защото не му бутам нещата. Пък и каква ми е работата даму бутам дрехи, лични вещи, ключове и тн. Rolling Eyes И също общите неща си стоят по местата и всеки ги знае къде са.

# 21
  • Great Britain
  • Мнения: 2 213
С класическия въпрос къде ми е шапката, телефона, ключа и т.н.
Леле това го бях забравила колко години ми трябваха за да го накарам да спре да ме пита 😆. За да съм по темата мен си ме дразни и без нищо да прави 🤣 ,даже често ми диша шумно ,но 2 минути да го няма и вече ми е скучно без него .
О, моля те, кажи какъв метод приложи, за да го накараш да си намира сам нещата и да спре да пита. При мен 10! години не се получава 😭
 По темата кой се справя по-добре с правенето на разни неща, мен пък понякога ме дразни, защото смята, че и мъжете, и жените еднакво добре би трябвало да могат да се справят. Било за шофиране, паркиране, домакински неща...изключваме когато трябва да се приложи голяма физическа сила. Това в повечето случаи е добре, защото не си делим работата на мъжка и женска, всеки прави, каквото има да се прави в момента. Веднъж обаче се заинати, че трябва сама да се науча да пробивам с дрелка, защото постоянно му мрънкам, че искам да се закачат разни дреболии по стените, а живеем в панел! Еми не стана, явно и там трябва физическа сила, освен техника, а аз съм 48 кг. 😁 Същото и с техническата част, разни там устройства, телевизори, компютри...щом той се оправял, значи и аз  трябвало да мога. Ми не...
Не работят методи при нас. Пита си човека и това е. А търсения предмет е пред очите му.

# 22
  • Мнения: 691
С класическия въпрос къде ми е шапката, телефона, ключа и т.н.
Леле това го бях забравила колко години ми трябваха за да го накарам да спре да ме пита 😆. За да съм по темата мен си ме дразни и без нищо да прави 🤣 ,даже често ми диша шумно ,но 2 минути да го няма и вече ми е скучно без него .
О, моля те, кажи какъв метод приложи, за да го накараш да си намира сам нещата и да спре да пита. При мен 10! години не се получава 😭
 По темата кой се справя по-добре с правенето на разни неща, мен пък понякога ме дразни, защото смята, че и мъжете, и жените еднакво добре би трябвало да могат да се справят. Било за шофиране, паркиране, домакински неща...изключваме когато трябва да се приложи голяма физическа сила. Това в повечето случаи е добре, защото не си делим работата на мъжка и женска, всеки прави, каквото има да се прави в момента. Веднъж обаче се заинати, че трябва сама да се науча да пробивам с дрелка, защото постоянно му мрънкам, че искам да се закачат разни дреболии по стените, а живеем в панел! Еми не стана, явно и там трябва физическа сила, освен техника, а аз съм 48 кг. 😁 Същото и с техническата част, разни там устройства, телевизори, компютри...щом той се оправял, значи и аз  трябвало да мога. Ми не...

Ами а де! Щом искаме те да могат наравно с нас и също толкова добре (че и по-добре!) да въртят домакинството, тогава трябва и ние да можем да пробиваме с дрелки. Simple Smile

# 23
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ами а де! Щом искаме те да могат наравно с нас и също толкова добре (че и по-добре!) да въртят домакинството, тогава трябва и ние да можем да пробиваме с дрелки. Simple Smile
Баш, ама нанайци Grin
Искаме равенство в права и възможности. Т.е. дали ще се научиш да печеш торти или да караш багер, да не се определя от органа между краката ти Wink

# 24
  • Мнения: 46 601
Аз също нямам въпроси къде ми е...? Защото не му бутам нещата. Пък и каква ми е работата даму бутам дрехи, лични вещи, ключове и тн. Rolling Eyes И също общите неща си стоят по местата и всеки ги знае къде са.
Има хора, на които без да си им пипал нещата, пак ги губят и питат къде са.

А за дрехите, например, ние си ги перем в обща пералня, не пускаме аз моя, той негова. Пуска я, който има време в момента. И тогава има - къде ми е това и онова. А то е пред него в градероба. Но мен за дрехите не ме дразни, забавно ми е. Става точно като във вица - "Половин час търся нещо и го няма, идва жена ми и без да гледа, бърка и го подава!" Laughing

Ами а де! Щом искаме те да могат наравно с нас и също толкова добре (че и по-добре!) да въртят домакинството, тогава трябва и ние да можем да пробиваме с дрелки.
Като ни докараха фурната, доставчикът си я качи на рамото и сам я пренесе Laughing не очаквам това от мъжа ми. Мисълта ми е, че и сред мъжете няма равенство, силата е различна. Също и майсторските умения не са задължителни, има си специалисти. Пък и тези неща са веднъж на високосна.
Домакиснтвото е всеки ден отделяне от личното време. И не изисква нищо друго, освен желание. Лично аз го приравнявам към личната хигиена.

П.П. Пиша го от позицията на жена, чието хоби са ремонтите. И пробивам, и плочки редя, и боядисвам, т.е. не съм засегната лично. Но всичко това са извънредни неща. В останалите дни от годината съм обикновен член на семейството, който си върши домакинството, наравно с другите членове.

# 25
  • Мнения: 2 418

Ами а де! Щом искаме те да могат наравно с нас и също толкова добре (че и по-добре!) да въртят домакинството, тогава трябва и ние да можем да пробиваме с дрелки. Simple Smile

Ей, ама голямо желание да сме слугини...

пп. Аз не мрънкам изобщо и когато искам нещо да бъде свършено, намирам начин то да бъде свършено. И не е нужно аз да го свърша, дори и да мога.

# 26
  • Мнения: 6 837
Защо да трябва всеки да може да пробива с дрелка?!? Че той моя мъж не може, аз не мога и кво ся?? Аааааа сетих се, има хора, които това работят, плащаш си, пробиват ти, сглобяват и тн.

# 27
  • Мнения: 116
Защо да трябва всеки да може да пробива с дрелка?!? Че той моя мъж не може, аз не мога и кво ся?? Аааааа сетих се, има хора, които това работят, плащаш си, пробиват ти, сглобяват и тн.
Къде го намери този мъж, който не може да пробива с дрелка?  По-скоро не иска, отколкото да не може.

# 28
  • Мнения: 346
Защо да трябва всеки да може да пробива с дрелка?!? Че той моя мъж не може, аз не мога и кво ся?? Аааааа сетих се, има хора, които това работят, плащаш си, пробиват ти, сглобяват и тн.
А, да, ще дойде някой, дори да му платя, защото на мен ми скимнало да си преместя огледалото от тая стена на оная, или някоя картина. На мен ми харесва да правя разни неща в къщи, мога да сглобя някоя мебел, стига да не е много тежка, да боядисвам, да шпакловам...и той явно оттам реши, че и бормашина мога да въртя😁
 В крайна сметка това май не е толкова дразнещо, колкото да не знае къде са му нещата, и то защото точно той ги оставя на най- невероятни места. А аз имам вина, че като търси нещо, му помагам в намирането, защото много мразя да се моткаме и да закъсняваме за където сме тръгнали.

# 29
  • Мнения: 6 837
Защо да трябва всеки да може да пробива с дрелка?!? Че той моя мъж не може, аз не мога и кво ся?? Аааааа сетих се, има хора, които това работят, плащаш си, пробиват ти, сглобяват и тн.
Къде го намери този мъж, който не може да пробива с дрелка?  По-скоро не иска, отколкото да не може.

Ми не може, бе. Кое.му е странното. Не притежаваме дрелка, за да се опитва.

Общи условия

Активация на акаунт