С какво ви дразнят мъжете /тема №13/

  • 16 309
  • 168
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 486
Защо да трябва всеки да може да пробива с дрелка?!? Че той моя мъж не може, аз не мога и кво ся?? Аааааа сетих се, има хора, които това работят, плащаш си, пробиват ти, сглобяват и тн.
Къде го намери този мъж, който не може да пробива с дрелка?  По-скоро не иска, отколкото да не може.

Ми не може, бе. Кое.му е странното. Не притежаваме дрелка, за да се опитва.
И моя не може .... даже за дрелка и аз сега чувам ,но ще погледна в гугъл какво е 🤣. По-важно е пари да има ,пък винаги има майстори 😉😅

# 31
  • Мнения: 2 226
Моя пък е много секси като пробива стени.. особено в панелката с ударна бормашина, дето аз се страхувам да не я изпусна и да ми падне на крака.

Иначе със сестра ми дружно пробиваме с общи усилия, единият пробива, другият изсмуква прахта с прахосмукачка.

И пак, по възможност ще дам на мъжо.

Иначе всичко мога да се науча при желание.
Е, няма да мога да кача шкаф по стълбите и да искам.

# 32
  • Мнения: 8 010
Има една велика мисъл и тя е "...ти пък щот' си много хубава/умна/кадърна" и така нататък.
Всеки път, когато понеча да се подразня от нещо, сътворено от моя мъж (а той действа с размах от сърце...), си казвам "ти па щото си мноу убава!
И ми минава в повечето случаи. Ако не се бях възвисила до този дзен, досега да съм го утрепала. И само като си помисля с какъв дзвер съжителства той, демек моя милост, и какви неща трябва да търпи и преглъща, сърцето ми се пълни с облаци от великодушие.
От време на време той сериозно настъпва мотиката и караниците ни вероятно причиняват значителни щети по реколтата в южното полукълбо, но без това не може.

# 33
  • Мнения: 486
Има една велика мисъл и тя е "...ти пък щот' си много хубава/умна/кадърна" и така нататък.
Всеки път, когато понеча да се подразня от нещо, сътворено от моя мъж (а той действа с размах от сърце...), си казвам "ти па щото си мноу убава!
И ми минава в повечето случаи. Ако не се бях възвисила до този дзен, досега да съм го утрепала. И само като си помисля с какъв дзвер съжителства той, демек моя милост, и какви неща трябва да търпи и преглъща, сърцето ми се пълни с облаци от великодушие.
От време на време той сериозно настъпва мотиката и караниците ни вероятно причиняват значителни щети по реколтата в южното полукълбо, но без това не може.
От утре ще го пробвам и аз ,но май аз съм по-голям дзвер от тебе ,че докато чета и си констатирам на ум: хем съм по -убава, хем и по -кадърна, пък и по -умна 🤣🤣🤣. А той си стои пред мен без да знае какво чета ,но някак не ми го признава 😅😅😅 ,нарочно си ме дразни 😉🤣

# 34
  • Мнения: X
Като ме опипва, пощипва, подплясква по дупето пред хора.....много е унизително

# 35
  • Мнения: 1 890
Не допускайте подобно отношение,особено пред хора,унизително е!
Това са жестове подходящи,когато сте насаме и то ако двамата са съгласни.

# 36
  • Мнения: 6 907
Ми то няма значение дали е пред хора или не. За мен в никакъв случай не е допустимо.
Тъкмо с колежка си говорехме как още малките момченца като харесват някое момиченце и започват да го дразнят нарочно. Това е подобно, но в зряла възраст. И по същия начин е недопустимо. Учете дъщерите си, че това не е израз на любов. И не допускайте подобно отношение към вас. Казваш да спре или приключвате и това е.

# 37
  • Мнения: 10 101
Ми то няма значение дали е пред хора или не. За мен в никакъв случай не е допустимо.
Как да няма значение? Ако навън ще ми е неудобно и сконфузно, насаме ми е точно обратното. Част от любовната игра.

# 38
  • Мнения: 1 890
Затова писах-и двамата да са съгласни.Имах приятелка,съпруга и си слагаше ръката на врата и като нашийник,и така се разхождаха.Не знам тя как се чувстваше,но отстрани изглеждаше ,че я води като куче.
Това е един от малкото случаи когато съм си позволявала да се намеся/на саме разбира се/ Изказах се в прав текст,и престана.После ме гледаше малко стреснато,но му мина.

# 39
  • София
  • Мнения: 13 147
Като ме опипва, пощипва, подплясква по дупето пред хора.....много е унизително

Не допускайте подобно отношение,особено пред хора,унизително е!
Това са жестове подходящи,когато сте насаме и то ако двамата са съгласни.

A? Явно нещо не ми е наред, на мен ми харесва Joy

ръката на врата и като нашийник,и така се разхождаха.

Това вече е друго нещо.

# 40
  • Мнения: 6 907
Маи явно всеки си има предпочитания. На мен не ми харесва да ми нарушава някой личното пространство докато правя нещо друго. Примерно има мъже дето изплющават по задника докато жената се е навела за нещо. Това ми е недопустимо. Вече ако е по време на секс е друго. Ама трябва да св разберат двамата. Общо взето ако единия не се кефи на нещо, другия трябва да се съобрази. Аз бих прекратила отношения ако не се съобразява.

# 41
  • Мнения: 1 890
За мен всякакви по-интимни докосвония пред хора са признак на лошо възпитание.

# 42
  • Мнения: 8 010
Анонимната, защо не го хванеш на публично място за пакета с въпроса "я да видим тук има ли някой или героят спинка?"

# 43
  • София
  • Мнения: 13 147
Маи явно всеки си има предпочитания. На мен не ми харесва да ми нарушава някой личното пространство докато правя нещо друго. Примерно има мъже дето изплющават по задника докато жената се е навела за нещо. Това ми е недопустимо. Вече ако е по време на секс е друго. Ама трябва да св разберат двамата. Общо взето ако единия не се кефи на нещо, другия трябва да се съобрази. Аз бих прекратила отношения ако не се съобразява.

Въпрос на предпочитания е наистина. Аз бих се чувствала в сериозен дефицит, ако ми обръщаше подобно внимание само по време на секс. За мен сексът е кулминацията, но обичам междувременно да има флирт, закачка, игра. Затова и човек трябва да се събира с хора, които имат същото мислене. Не бих винила някого за предпочитанията му и да го карам да се чувства виновен, че не съвпадат с моите.

# 44
  • Мнения: 14 172
То си имаше виц по този повод - Ако си наведена и мъжът ти не те плесне по задника, нещата не вървят на добре.

Общи условия

Активация на акаунт