Щъркели през МАРТ ще долетят, здрави бебенца на нас ще донесат!

  • 10 881
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 8 306
Хайде и аз да похваля авторките на темите ни: Винаги се справят много добре.   bouquet
Мини, браво вече си отразила и болниците Simple Smile

# 76
  • Мнения: 492
Хайде и аз да похваля авторките на темите ни: Винаги се справят много добре.   bouquet
Мини, браво вече си отразила и болниците Simple Smile

Браво, Мини, наистина много добре се справяте и много бързо. Целувки и прегръдки и от мен  Hug

# 77
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Сигурно е права Муцунката, че е опасно, сигурно е права... даже на прегледа миналата седмица докторката поиска да ме "пребърка", защото разните уж  невинни безболезнени контракции можели да доведат до подобно коварно разкритие.
Ама спокойствие му е майката, вече всичко е Божа работа.
Уичи, мила, това с "пребъркването" също може да доведе до разкритие. Мен само веднъж ме пребъркаха и после не посмяха, защото разкритието ставало сравнително лесно с "чужда помощ", а в моя случай още един сантиметър щял да ми дойде в повечко и не било желателно.
Тези подготвителните контракции наистина са големи гадове, пък кой, каквото ще да ми говори, че били безобидни и бла- бла Crossing Arms

# 78
  • Мнения: 1 004
....Много се чудих дали да го постна тук...който е със слаби нерви да не го чете...
http://rozali.com/pregnancy.php?l=a&p=24
Аз нямам думи и съм яко изплашена.....и все още с грип...

# 79
  • Мнения: 1 232
....Много се чудих дали да го постна тук...който е със слаби нерви да не го чете...
http://rozali.com/pregnancy.php?l=a&p=24
Аз нямам думи и съм яко изплашена.....и все още с грип...
ух зайко прегръщам те мила Hug,но не си докарвай още една беля на главата,болести колкото щеш,аз вчера четох за пораженията от заразните болести и по точно хепатита в последните седмици,наистина сигурно са тежки пу-пу пази боже да не чуе дявола,ама изолирано не можем да живеем ,хе сега трябва да ида до пощата нищо,че има грипна епидемия,после до Джипката или както се казва в леговището на звяра където има най-много грип,ужасява ме само мисълта да дишам въздуха там ама няма как,Да стискаме зъби малко остана Hug

# 80
  • Мнения: 492
....Много се чудих дали да го постна тук...който е със слаби нерви да не го чете...
http://rozali.com/pregnancy.php?l=a&p=24
Аз нямам думи и съм яко изплашена.....и все още с грип...

ПРОСТО НЯМАМ ДУМИ  #Crazy Винаги съм казвала, че колкото по-малко знаем, толкова по-добре...
Но както беше казала Witchie спокойствие му е майката. Остава ни само да се молим и да стискаме зъби, а останалото е Божа работа...

# 81
  • Мнения: 299
Зайо, къде отиде оптимизма ти newsm78 Нали винаги ни казваше - "горе главата" и "каквото има да става, ще стане". Повдигни нослето, изпращам ти една силна виртуална прегръдка
Как е Деничка?

# 82
  • Мнения: 750
zayo, стегни се Simple Smile аз яко се  психясвам за какво ли не, даже мъжа ми вече съм заразила и винаги влизам във форумчето, да поуспокоя "топката". Не дей да профилираш болестите,  я се огледай по нашироко, колко много болести могат да ни хванат, даже и от храната Mr. Green, а колко е опасно да се пресича  Twisted Evil!!! Хайде усмихни се и не бъди тесногръда и не се вманиачавай в някоя конкретна   bouquet

# 83
  • Мнения: 1 004
Аз в момента съм отчаяна и си плача тук....като знам колко тежко го изкарах и че все още съм зле...на какво ли да се надявам...вече на нищо, изгубих всякаки мечти за бебето...тъпата ми гинеколожка е отпуска и не вдига телефона, поне тя да ме успокои, ама то гаранция няма, сега ако се роди бебето живо и здраво постоянно ще си мисля как може да развие нещо и да.... Cry
А бебето не спря да рита по цели нощи когато бях зле, определено и на него му беше зле

# 84
  • София
  • Мнения: 8 306
Зайо, я отивай на доктор и чети по-малко Simple Smile... дано нещата не са се усложнили при теб и Деничка д я пропусне.....
... публикувала си докато пиша. Съжалявам мила, опитай се да се отпуснеш. Не можеш ли да отидеш поне до ДжипПито? ... като гледам какво е навън не е за дребните да ги извеждаме, но и аз ще трябва да отскоча до поликлиниката, за щастие майката на "снахата" още я гледа, та мога да я питам го оставя за 30 мин.

Муцунка, не знам дали сте избрали име на детенце ама моя малчо като ти види аватара вика "Пенчо" (имат едно детенце от групата тръшка ги всички наред, хич не прилича на сладура, който си си сложила, но знам ли).

# 85
  • Мнения: 337
добрутро,мили ми мамчета Hug
пращам ви мноооого положителни мисли, babydust7макар и виртуално Heart Eyes
аз по принцип също искам да знам всичко да съм запозната със всички рискове и тн.като това ,че съм подгответа ми е помагало да приема нещата по спокойно.Освен когато се отнася за бременността ми и бебето ,в началото четях какво ли не ,но в последствие изживявах всеки случей за който съм прочела,треперех да не ми се случи,дори и ги сънувах изживявайки целия ужас на сън.И просто спрях,видя ли негативно заглавие ,бягам надалеч running
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
 newsm47 newsm51 newsm47 newsm51

# 86
  • Мнения: 316
Привет на всички  Hug Hug Hug Скоро не съм се включвала и още старата темичка не съм изчела, новата е супер както винаги Naughty
Моето бебче е добре, расте си, рита ме вече по ребрата Joy Голяма веселба пада в корема Grinning Последният път на ехото се беше обърнало с главичката надолу, но сега не знам вече накъде е.
Имам едно запитване: от няколко дни ми се вие свят, много неприятно. Появи се в петък през ноща като ставах до 00. Появява се като си лежа, а не като ходя. Питах акушерката си, тя както винаги ме успокои, че е от бременността, но ме плаши вече.....някой да има идея? newsm78
Муцунка, стискай крачета и дано дано всичко е наред!!! Hug
Зайо, я по-далеч от черните мисли! Hug
На грипозните - бързо оздравяване!!!
На контракциите - къш!!!

Прегръдки на всички  Hug  bouquet

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Момичета, днес ми е първия ден от отпуската и вече изперквам (а толкова дълго я чаках). Питам тези от вас, които не работят и си стоят по цял ден вкъщи - Какво правите? Аз само се чудя какво да си измисля да направя. Иска ми се да си уплътня времето някак през следващите месец и половина-два. Давайте идеи!

# 88
  • Мнения: 316
Лубрикант, честита ти отпуска, макар и изперкваща вече Hug
Ами то с корема няма как да се засилиш много неща да правиш. РС, ТВ, разходки, сън, че после няма да има време май Crazy
  bouquet

# 89
  • Мнения: 376
Добро утро бремелинки !!!
Как сте , спахте ли добре или препишквахте територия ??
Зайо , недей така бе душа не униваи. Всичко ще бъде наред , ти беше такъв оптимист. Явно грипа те е изтощил и ти е съсипал нервите. Как е Деничка ??
Днес е и моят първи ден вкъщи , честно казано се поврътвам и нищо не правя. Иначе станах рано , заведох баткото на градина и сега се опитвам да готвя. Утре ще ходя да си взема и първия болничен , а не е лошо да почвам и с по основнота подготовка за бебето. То почти не остана ей сега ще завалят ревливите вързопи.
Ще раждам в Тина Киркова около 5-6 Март , ако има някой за тогава да свирка. Между другото днес като минах покрай болницата ( живея почти срещу нея ) ми стана едно такова особенно на душичката. Спомних си как преди три години седях на прозореца с едно ревливо бебе в ръце и се чудех , ами сега какво ,как. Но времето минава и всичко си идва на мясото , бебето порастна а аз замечтах за ново. Сега го чакам с нетърпение и с нови защотковци.

Общи условия

Активация на акаунт