🍽️ MasterChef България 🍽️ - сезон 8, тема 3

  • 30 805
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 992
Подкрепям Jess! - добре, даже Лорченцето сготви нещо. Но беше чиния №3 в тройката.
Дано не гледаме началото на победителското бутане към финалния връх...
ПС. Всъщност, понеже не видяхме финалните чинии на другите отблизо (т.е. на масата на журито) - не е сигурно дали изобщо е в тройката, но хайде, аз тази вечер го приемам. Само че, нищо повече.

# 76
  • софия
  • Мнения: 25 756
Имам чувството, че искат да ни отвратят да гледаме, за да може по-необезпокоявано да дадат наградата на платената миска.

# 77
  • Мнения: 459
Имам чувството, че искат да ни отвратят да гледаме, за да може по-необезпокоявано да дадат наградата на платената миска.
Ааа ето я логиката защо гонят по един на всеки епизод! По-бързичко така, да не разберем колко е зле...ама ние разбрахме 🤪

# 78
  • София
  • Мнения: 15 487
Добре де, Лора печели с фламбиране, а не знае как се пуска и спира горелката.Кой и е помагал на предишното.

# 79
  • Мнения: 913
Тая година МШ е пълна пародия с тия двете, дето се държат като взети от магистралата.
Като добавим и постоянното бутане и превъзнасяне на Синузитната, едва се трае.
Да връщат старото жури! При тях такива простотии нямаше.

# 80
  • Мнения: 575
Съвсем обективно погледнато, чинията на Биляна беше страхотна🙌❤🙌
Осман даде интересна идея за пъдпъдък💪
Но патката спечели с тривиална патица🙄
Изобщо не беше за престилка🙄🙄🙄

# 81
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 408
Таралежков днес е с аутфита на дядо си. Не сме доволни.

Тоби има кост. Е как може?

# 82
  • Мнения: X
Ясно, явно са решили Лора да я бутат докрай.

# 83
  • Мнения: 4 567
Тоби, защо отървава стрес теста? И нея бутат яко Astonished

# 84
  • Мнения: 459
Сигурно нямаше да ме дразни толкова капризниченето и пърхането с мигли на Лора, ако имаше интересни идеи и извън домакинско готвене. Но не, адски е скучна в кухнята.

# 85
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 408
Шпечелих. Шпечелих.

# 86
  • Мнения: X
Патешко магре със сос от горски плодове - та това си е толкова класическа рецепта, та няма накъде. Трябваше Биляна да спечели, защото идеята и беше най-креативна от всички.

# 87
  • Мнения: 12 001
Харесвам Биляна, обрана, показва техники и креативни идеи... без лиготии... Стюардеса, не и помня името и Осман са следващите в класацията... Лора ми е в топ три, но наобратно.

# 88
  • Мнения: 2 208
На Осман чинията беше по-хубава от на Лора. Много жалко, че тази лигла я бутат.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 992
Патешко магре със сос от горски плодове - та това си е толкова класическа рецепта, та няма накъде. Трябваше Биляна да спечели, защото идеята и беше най-креативна от всички.
След мн.кратък размисъл какво гледах/видях - подкрепям: +1

Общи условия

Активация на акаунт