Седмокласници 2023/2024 - тема 3

  • 33 660
  • 768
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 732
След 21ч, е че това е било метеорит.
Явно мин.неопр.вр ли? Е била
Та тогава защо госпожата не е зачертнала глагола и да поясни на детето, че времето е грешно и трябва да го съобрази. Да ви кажа честно, понеже цялото изречение е зачертано, много се чудих и маех и аз къде е грешката.

Последна редакция: ср, 01 ное 2023, 18:25 от laurentin

# 76
  • Мнения: 402
И аз съм за : която е била забелязана. Да пита учителката и да ни кажеш после Joy
Чудих се и аз за английския, по принцип не му е нужен , но изяви желание .Само дето много ме притеснява, че ще станат три поредни дни с изпити и ще му дойде много напрежението , емоциите и стреса.

# 77
  • Мнения: 41
При нас изобщо не са давали преразказ в училище. Учителката на уроците пък набляга основно на литературата... и ми е ужасно притеснено докъде ще стигнем с подготовката Sad

# 78
  • Мнения: 18
Благодаря Рали!
Ще се опитам да го пробутам на моя син, но като гледам в каква фаза е навлязъл... страх ме хваща! Не знам при останалите момчета как е, но моя толкова разсеян, безотговорен и непукист никога не съм го виждала.  Angry
Дано по-бързо премине през този етап, че ако го държи целия 7 клас и в спортното няма да го вземат!

Не ми се струва да е само при момчетата...... И да, много неприятен етап, характерен за 7ми клас.

# 79
  • Мнения: 18
Здравейте, нямам много време да ви чета последните дни за съжаление, но ще наваксам. Само да кажа, че ни дадоха за домашно 2 пробни изпита по математика от ноември 2020 и 2021 на Междучасие и съм ги качила в пощата в съответната папка. Не мисля, че ги има. За съжаление нямам отговорите, но като ги реши моя набор можем да сверяваме Grinning Ако някой без достъп до пощата ги иска, да пише. Ще дам отзиви за Бай Ганьо утре.

Аз бих се възползвала, все още нямам достъп до пощата. Благодаря предварително!

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 4 153
Здравейте, нямам много време да ви чета последните дни за съжаление, но ще наваксам. Само да кажа, че ни дадоха за домашно 2 пробни изпита по математика от ноември 2020 и 2021 на Междучасие и съм ги качила в пощата в съответната папка. Не мисля, че ги има. За съжаление нямам отговорите, но като ги реши моя набор можем да сверяваме Grinning Ако някой без достъп до пощата ги иска, да пише. Ще дам отзиви за Бай Ганьо утре.

Може ли да ми ги пратите - нямам достъп до пощата Simple Smile

По спомени от голямата - изобщо не упражняваха в училище преразказите. Около януари чак се усетих и започнах вкъщи аз да й давам текстове за преразказ всяка седмица. Тогава съвпадна с началото на пандемията, бях вкъщи и я натиснах яко. Учителката на малката от уроците беше дала за лятото няколко преразказа, но оттогава упражняват повече тези.

# 81
  • Мнения: 41
Какви са отзивите за школа "Отличник"? Прочетох хубави неща в тяхната страница, но ми се иска информация от трето лице

# 82
  • Мнения: 301
Здравейте, запис в новата тема и молба за достъп до пощата. Мисля, че отговарям на условията. Девойката беше на пробен на Междучасие в началото на седмицата по БЕЛ, добре й се сторил. Май имала една грешка на тестовете (с проверка от учителката от уроците). Ще видим и преразказа как е бил, кма кусури, като й четох черновата. Приятно ме изненадаха, че излиза с теста. В училище пише тези. Прави и отговор на нравствен въпрос чат-пат, не знам дали учителката се презастрахова, ако вземат, че сменят преразказа. Вече нали е ясно, че ще е преразказ, или бъркам?

# 83
  • София
  • Мнения: 1 493
Здравейте, да помоля и аз за достъп до пощата и да се оплача, че само аз съм мотивирана, младежа вятър го вее и не мога нищо да го накарам да пипне. Ходи на школа, това за него е повече от достатъчно, ама по МАТ нещата са зле и май ще се наложи индивидуални уроци да търся, въпреки че подозирам същия ефект- блее и чака времето да мине:(

# 84
  • Мнения: 580
Добро утро,
и аз с молба за достъп до пощата, да ѝ уплътня на наборката неучебния понеделник.
На моята девойка в училище ѝ бяха дали втората част на последния споделен тук пробен изпит на Междучасие (но пише ноември 2023, та май пак ще го дадат този ноември) и мислех да го споделя макар и с недобро качество, но съфорумка качи целия вариант. Дадох ѝ да направи първата част и две тъпи грешки - плюсът станал минус при препис на следващия ред и забравила да умножи по 2 ... хем проверила всичко. Тия грешки ще ѝ изядат главата. Приемам всякакви съвети как да ги минимизираме Simple Smile

# 85
  • Мнения: 6 077
При нас грешките са подобни и много ме е яд. Още повече ме е яд, че не го приема насериозно, а си живее с мисълта, че всичко е наред.
Колкото повече навлизаме в учебната година, толкова повече ме хващат притесненията дали ще се представи достатъчно добре. Не гоним някакъв абсолютен максимум, но предвид, че по БЕЛ не oчаквам чудеса от нея, по МАТ трябва да компенсира.
Ох, и аз съм по-мотивирана от нея Laughing

# 86
  • European Union
  • Мнения: 1 466
Аз пък се притеснявам, че много претоварвам моето дете. На училище до 14, докато се прибере и обядва става 15 и започва веднага да учи. Всеки ден има тренировки от 18. Една минута не й остава да си почине. Аз не бих издържала на това темпо, да не говорим за 13 годишно дете.
Държа да си пише всички домашни от училище и да учи всички уроци. Домашните от курсовете разрешавам да се пишат на необходимия минимум. Определено тя е много по-мотивирана от мен.

# 87
  • Мнения: 6 608
Аз не се притеснявам - каквото-такова.
Всичко от моя страна е дадено-курсове, добри учители. Останалото не е в моя власт.

# 88
  • Мнения: 24 841
Явно майките се притесняваме, а наборите са спокойни и лежерни. Познайте моята колко домашни изостана, но си цъка телефона

# 89
  • София
  • Мнения: 6 146
Бърза, пише грозно.. Все някой минус е станал +, нататък задачата е една каша... Но пише де, дълги задачи по 3 реда Grinning На финала 2x12 = 14... Ей такива глупости, ниво 2ри клас. Joy После се смее на себе си. Айде обади се на приятелка, час и половина на телефона... А аз си мислех, че само баба й може да "постигне" телефонен разговор час и половина с друга баба Joy То на 13 год същото..

Общи условия

Активация на акаунт