Седмокласници 2023/2024 - тема 3

  • 32 806
  • 768
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 12 110
Аз питах за олимпидата по литература, но ще е различно навсякъде, май. За малкото дете (5 клас) обявиха 7.01, а при наборката - няма нищо. В различни училища са. Заповедта на РУО София е до 24.01. Предполагам, че щом още не са казали, отива в януари.
И в двата класа ще разменят подаръци до 30 лв. И аз заглеждам озон. Има хубави портмонета на тази цена, а за момичета- по базарите има страхотни обици около тази цена (даже и на коледна тема). Пъзел за кротко момиче също е хубаво и има доста красиви на black sea. Но децата все не одобряват, но и не знаят какво искат. Наборката сама купува вече, де, но кара на принципа много, но дребни неща, вместо нещо по-голямо и стойностно (което лееко ме дразни). Но се оправя сама и има инициатива, та гледам да не й секвам ентусиазма.
Ако се подаряват обеци, аз бих взела нещо сребърно, защото има и алергични хора към неблагородни метали. Аз и щерката сме от тях.

# 766
  • Мнения: 178
Здравейте дали някой има някакви контролни работи по химия за 7 клас и ако да ще съм благодарна да ми ги изпрати!

# 767
# 768
  • Мнения: 18
Пратиха ми официално отговорите от пробния по БЕЛ. Качих самия пробен и отговорите в пощата. Ако някой без достъп до пощата го иска, да пише. Бях го качвала и тук като снимки, но беше с отговорите на набора. Сега е директно от школата и може спокойно да се разпечата.


И аз бих се възползвала

Общи условия

Активация на акаунт