С какво ви разочароваха мъжете ви СЛЕД като се омъжихте за тях

  • 14 317
  • 219
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 727
Всички и всичко се променя.
Когато има желание за заедност има и начини!

# 61
  • Мнения: 151
Аз пък съм на мнение, че всеки сам избира дали да е щастлив или не, тъмен или светъл. Въпреки и всичко и всички пак може да откриеш красотата и в малките неща и да си щастлив с това, което имаш. И мислейки позитивно се случват и хубавите неща. Въпрос на избор и нагласа е. Ако ролята на недоволен мрънльо пък те устройва, значи си щастлив с това, по някакъв си свой извратен начин, което пак е окей. Аз съм бохем, живота ми е прекалено ценен и не толкова дълъг, колкото ми се ще, за да се задълбавам в излишни дреболии, суети и пр. Опитвам се да гледам весело на това, което ме дразни и в един момент даже започва да ме забавлява.

Последна редакция: пт, 03 ное 2023, 14:10 от Чернокоса_боса

# 62
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 552
Не ме е разочаровал. 23 години сме женени, връзка имаме от 30 години. Дразни ме с много неща, но да ме разочарова все още не е успял. Компромиси от двете страни. Минали сме през ада заедно, заедно сме силни, та всичко останало е на заден план.

# 63
  • Мнения: 1 879
И аз съм мрачен, депресиран, заядлив, педант, не съм купонджия. Не мисля, че някой е такъв по свой избор...

Така ли? Какви конкретни действия си направил, за да станеш приятен за околните и себе си човек? И колко заядлив и педантичен си спрямо шефа или катаджията например? Единствено за депресията съм съгласна, че човек не я избира, но първо, тя не е свързана със заядливост и педантичност, и второ, има психолози, хапчета, спорт.

# 64
  • Мнения: X
И аз съм мрачен, депресиран, заядлив, педант, не съм купонджия. Не мисля, че някой е такъв по свой избор...

Така ли? Какви конкретни действия си направил, за да станеш приятен за околните и себе си човек? И колко заядлив и педантичен си спрямо шефа или катаджията например? Единствено за депресията съм съгласна, че човек не я избира, но първо, тя не е свързана със заядливост и педантичност, и второ, има психолози, хапчета, спорт.
Някои околни ме смятат за приятен, други - не, не съм правил нещо специално.
Най-педанчитен съм в работата си. С катаджии не съм имал проблеми; само няколко рутинни проверки. Винаги се старая да спазвам правилата за движение.

# 65
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 539
И аз съм мрачен, депресиран, заядлив, педант, не съм купонджия. Не мисля, че някой е такъв по свой избор...
О, феновете на Шелдън Купър се изживяват така по избор 🤣 Той в сериала си намери гадже, което считаше тези му качества за сладки като копче. Така че едни изхвърлят, други прибират.

# 66
  • Мнения: 3 772
Фенка съм на Шелдън. На Анонимния - не толкова.

# 67
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 539
Фенка съм на Шелдън. На Анонимния - не толкова.
Мммм, да, трябва баланс на негативни с положителни качества.

# 68
  • Мнения: 1 879
Анонимен, ама не се заяждаш, с когото не трябва, нали? Тоест същността ти се проявява избирателно. Сега си отговори на въпроса какви действия предприемаш спрямо жена си и ще ти се изясни доколко си си такъв.

# 69
  • Мнения: 116
Фенка съм на Шелдън. На Анонимния - не толкова.
Мммм, да, трябва баланс на негативни с положителни качества.
Баланс може и да има, но темата е за разочарованията и негативните страни.

# 70
  • Мнения: X
Тук няма разочаровани.Всичко е цветя и рози.Браковете просперират,няма разводи.

# 71
  • Мнения: 5 727
Да, реала не се припокрива с виртуала 😆...

# 72
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 552
Кво ме интересуват статистиките мен?! Моят брак си е реален и съществуващ. Това, че Пена се е развеждала 3 пъти, мен не ме засяга.

# 73
  • Мнения: 7 526
Кво ме интересуват статистиките мен?! Моят брак си е реален и съществуващ. Това, че Пена се е развеждала 3 пъти, мен не ме засяга.

Така е, най- важна е статистиката на собствения ни живот.

# 74
  • Мнения: 751
Не беше разочарование, а по-скоро изненада колко много може да се различават битовите ни навици, и още повече биологичните часовници, когато заживяхме заедно. След преодоляване на първоначалния шок реших, че не мога да живея без този мъж и го ожених за мен Heart Eyes И той изглежда щастлив. Различията не са непременно нещо лошо, стига обаче да ни помагат по-лесно да си теглим каручката.

Така че каквото и да направи мъжът, замълчете, бройте до 10, не го гледайте свирепо, не прихвайте да се смеете, не въртете очи, не го питайте какво-е-това-безобразие. Мисълта, че е отделна личност със своите навици и има право на това, е много успокояваща за мен и убива в зародиш всякакви желание да превъзпитавам 30+ годишен човек. Знам, че няма да се промени. Мога само да продължа да го обичам.

Общи условия

Активация на акаунт