Бачорски и златната ябълка - семейно риалити (Тема 3)

  • 31 973
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 787
Е, легло от Икеа на всичките им претенции.. Иначе детските легла нямат ли едни предпазители отпред, за да не падне детето?

# 76
  • Мнения: 107
Това на бебе Дани има, то си е бебешко легло с решетка. И аз си помислих, че бабата спи там с него, точно такъв тип легла се слагат в детските стаи с тази цел.

# 77
  • Мнения: 1 033
Бебешките кошари Сундвик на Икеа и всичко от тези серии са много добри. Това легло няма предпазител, защото е за по-голям човек. Даниел джуниър не спи на него, само е седнал.
Е, легло от Икеа на всичките им претенции.. Иначе детските легла нямат ли едни предпазители отпред, за да не падне детето?

# 78
  • Мнения: 23
Нека направим кампания всички големи фирми работещи с Бонанза да прекратят договорите си и да не дават очерк на такъв изрод да прави деца и да заблуждава жени , този не трябва да е пример!

# 79
  • Мнения: 7 765
Лелеле в страшни филми се вкарвате ..

# 80
  • Мнения: 329
Атанаска благодари за подкрепата и казва,че НЯКОЛКО негативни коментара от непознати няма как да и повлиаят.А колко коментари изтри Атанаске? Не знам утре на какво събитие ще участват във Виена,но как ми се иска и там да усетят "любовта" на хората.

# 81
  • Мнения: 723
Тя си каза преди малко,че сами са си продуценти.Къде се бута при продуцентите? Като фирмата е на петимата.Михаела и тя беше продуцент и тази Караджова.А пък колко хора са й писали да я подкрепят....не мога да повярвам. Иван и Андрей са отредили 15 мин на Даниел да говори за кариерата и живия живот.След него май беше Стилиян Петров или някой друг известен футболист беше не помня.Във Виена са.И са сакън да не го изпусне.Отишла пак с него от шубе.

# 82
  • Мнения: 1 033
Работата на мъжете по принцип е да заблуждават жените.
Нека направим кампания всички големи фирми работещи с Бонанза да прекратят договорите си и да не дават очерк на такъв изрод да прави деца и да заблуждава жени , този не трябва да е пример!

# 83
  • Мнения: 738
Кефи ме как Наска се самонавива, че всичко е точно 😀 Щом животът е един, значи можем да си правим, каквото искаме, а за чия сметка е нашето “щастие” грам не ни и дреме, той да му мисли Hug
Били ѝ писали само “няколко” непознати човека с хейт, какво толкова 😂 Аз толкова хейт не съм виждала по никой, може би Тото само може да ги бие, тя си вика “няколко човека”. Не знам този непукизъм поза ли е, какво е, но продължава да копае дъното.

Последна редакция: сб, 04 ное 2023, 20:39 от Sugarchen

# 84
  • Мнения: 4 024
Работата е: плюят я, ама тя си мисли, че вали

# 85
  • Мнения: 23
Кво ще кажете за къщата , надпис Бачорски само в кенефа няма

# 86
  • Мнения: 193
Те го плюят, а то вика, че дъжд вали е Насето. Искат да са над нещата, но доста се усеща, че изобщо не е така, то тези дни триенето на коментари й е целодневна работа..мисля, че колкото и да се пъчат от предаването ще изгубят точно Наска и Даниел

# 87
  • Мнения: 329
Аз не мисля,че за нея всичко е точно.Според мен и двамата са разклатени от хейта.Наистина толкова негативни коментари за някой не помня да е имало.Правят се,че са над нещата и че не им пука.Усетиха се,че си вкараха таралеж в гащите с това риалити.А Емилия ме кефи.Продължава да пуска сторита с хвалебствия за нея.Само така трябва да бъде.

# 88
  • София
  • Мнения: 218
Осем позитивни коментара е качила, но всъщност са седем, един се повтаря. В повтарящия се човека ѝ пише, че дори нея/него е подразнила Атанаска 😄 Останалото са го писали приятелките ѝ със сигурност.



Кефи мен как Наска се самонавива, че всичко е точно 😀 Щом животът е един, значи можем да си правим, каквото искаме, а за чия сметка е нашето “щастие” грам не ни и дреме, той да му мисли Hug
Били ѝ писали само “няколко” непознати човека с хейт, какво толкова 😂 Аз толкова хейт не съм виждала по никой, може би Тото само може да ги бие, тя си вика “няколко човека”. Не знам този непукизъм поза ли е, какво е, но продължава да копае дъното.
[

Последна редакция: пт, 03 ное 2023, 23:06 от RR749691

# 89
  • Мнения: 738
Еми толкова са, изобщо не вярвам да са “десетки”. След миналия епизод всичките ѝ приятелки качиха сторита да ѝ се възхищават, след вчера няма такива ОТКРИТИ подкрепящи истории. И защо само съобщения получава, а няма един, който открито да си застане с името и подкрепата?! 🤔

Общи условия

Активация на акаунт