Февруарчета 2024 - Тема 7

  • 24 991
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 306
Мляс, колко мм е шийката щом нямаш забрани? 🍀🧸
45 мм беше последният път. Ходя веднъж в месеца при АГ и винаги я мери с вагинален  ефограф, сега в четвъртък съм на преглед и ще кажа колко е сега ☺

# 76
  • Мнения: 343
Коя ваничка да гледам, дай линк.

Аз ви казвам, досега те бях чувала даже за мерене на шийки и тн, а тази бременност е голям хит.

Момичета в 9плюс има промоции на на стоке трип трап и ваничката до 15 ти , аз си поръчах втори стол вече 😀

# 77
  • Мнения: 2 277
На мен ми е много интересна тази ваничка, но до колкото разбирам едно е с подложка за новородено, после има и крачетата. То става над 200 лв а и намаление не видях.

# 78
  • Мнения: X
Ваничката нее намалена айм сори , има промо с подарък на подложката но аз я имам и не съм я ползвала никога , ужасно неудобна е , ео ваната е много добра и после лесно се пре продава наистина Simple Smile А за ваната ползвахме ето такова нещо което е 15 пъти по удобно от всякви подложки

# 79
  • Мнения: 2 277
Ваничката нее намалена айм сори , има промо с подарък на подложката но аз я имам и не съм я ползвала никога , ужасно неудобна е , ео ваната е много добра и после лесно се пре продава наистина Simple Smile А за ваната ползвахме ето такова нещо което е 15 пъти по удобно от всякви подложки

А това от къде е?

# 80
  • Мнения: X
това е от къдет се сетиш 😀има ги в различни марки и варианти. Това мисля е на кикабу , то реално е с топченца и детето плува като в душече , абе топ покупка и струваше нещо 10-20 лв .

# 81
  • Мнения: 107
Bochinka, може ли да кажеш кое точно и е удобното на ваната, че ми се вижда просто една правоъгълна кофа Grinning , а трябва да си избера някаква вана и аз.

Вчера бях на преглед аз, Вецев ми каза, че ми е перфектна шийката, но ме гледа през корема само.

# 82
  • Мнения: 535
Момичета,
През уикенда ще има -30% на всичко с код Happyweekend в Комсед. Аз ще взимам подаръци за Коледа, но има бебешка секция, та може да си харесате нещо

# 83
  • Мнения: X
да не сме се засекли при Вецев ? Simple Smile аз бях там от 16:30 до 18
Иначе ваната се сгъва и става плоска , и отделно е хубав размер, дъщеря ми е на 2 и още се играе в нея с кеф Simple Smile Когато беше бебе слагахме това душече ли кво е , после почна да седи и да си играе с играчките там Simple Smile сгъвам я , слагам я зад вратата на банята( на вилата ) или в нас е между мивката и душ кабината ( ние имаме две стоке вани голямата и малката )
Стойката я ползваха едни приятели сега ни я върнаха за да я ползваме ние Simple Smile и така

# 84
  • Мнения: 3 640
Петък и събота 10.11 и 11.11
 -25% намаление в Хиполед. 🛍🌸

# 85
  • Мнения: 107
да не сме се засекли при Вецев ? Simple Smile аз бях там от 16:30 до 18
Иначе ваната се сгъва и става плоска , и отделно е хубав размер, дъщеря ми е на 2 и още се играе в нея с кеф Simple Smile Когато беше бебе слагахме това душече ли кво е , после почна да седи и да си играе с играчките там Simple Smile сгъвам я , слагам я зад вратата на банята( на вилата ) или в нас е между мивката и душ кабината ( ние имаме две стоке вани голямата и малката )
Стойката я ползваха едни приятели сега ни я върнаха за да я ползваме ние Simple Smile и така

Bochinka, моят час беше в 18:30. Simple Smile
А тази вана само един размер ли е, че ми се струва че има по- малка и по- голяма. Може ли да ми изпратиш линче и към ваната и към стойката? Тенк ю!

# 86
  • Мнения: 2 277
Петък и събота 10.11 и 11.11
 -25% намаление в Хиполед. 🛍🌸

Къде я има тази информация?

Харесала съм си неща от Озон, които в момента имат някакво намаление, не знам дали да чакам черен петък другата седмица и дали намалението ще е по-голямо и отделно същите неща отчасти ги има в Хиполенд, но не знам  дали ще са по-намалени. Grinning

Не ми е за някакви минимални разлики, но се обърках вече кога и от къде да пазарувам Grinning

# 87
  • Мнения: X
Има два размера , едната е малка и се монтира на стойка но моето дете още си се побира и в малката Simple Smile Тя е дребна обаче , и ако беше по една може ми до 2 все пак спокойно ше си я ползва. Без стойка де , стойката е до 6 месеца Simple Smile Втората е голяма доста голяма ама наща кифла обича да си полягва там и си се кефи та аз не съжалявам за ваните Simple Smile Сега и двете ще ползвам за двете деца , а докато се роди си ги ползваме едната на вилата едната вкъщи

https://9plus.bg/item/Stokke-stoyka-za-vanichka/28/12108
 пращам за стойката , там на долу излиза и ваната

да не сме се засекли при Вецев ? Simple Smile аз бях там от 16:30 до 18
Иначе ваната се сгъва и става плоска , и отделно е хубав размер, дъщеря ми е на 2 и още се играе в нея с кеф Simple Smile Когато беше бебе слагахме това душече ли кво е , после почна да седи и да си играе с играчките там Simple Smile сгъвам я , слагам я зад вратата на банята( на вилата ) или в нас е между мивката и душ кабината ( ние имаме две стоке вани голямата и малката )
Стойката я ползваха едни приятели сега ни я върнаха за да я ползваме ние Simple Smile и така

Bochinka, моят час беше в 18:30. Simple Smile
А тази вана само един размер ли е, че ми се струва че има по- малка и по- голяма. Може ли да ми изпратиш линче и към ваната и към стойката? Тенк ю!

# 88
  • Мнения: 133
Момичета, на какви колички се спряхте, че с моя мъж сме в голяма чуденка?
Доколкото знам този уикенд има на Хиполенд и Комсед черен петък.
Никол бейби имат също промоция
Надя на Ballan е дала код NADI20 за рая тойс

# 89
  • Мнения: 3 640
Във ФБ ми излезе реклама, Lygia. 😊

Общи условия

Активация на акаунт