Инсулинова резистентност и отслабване с НВ-ВМХ, кето - Тема 75

  • 22 253
  • 733
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 221
Шарпи аз ако вкарам кето десерти и моментално ще кача веднага още на сутринта ще се кача на кантара и ще е + 1 кг а може и 1,5 кг ...
Яде ми се разбира се  торти, пасти, кексове, баници ама не ям.
Храната изцяло се приготвя у дома, сега ми се иска да си купя еър фрайър и инстант пот но не знам колко ще ги ползвам.
Днес не ходих на басейн кротнала съм се пред камината днес я запалих, целия ден вали дъжд и е голям мраз 😁
Дара и аз работя много, но искам да имам време и за себе си, за спорт, масаж, спа, и  всякакви други разкрасителни процедури.
Моето дете е голямо вече и имам повечко време за себе си.

Последна редакция: сб, 11 ное 2023, 20:08 от Bria

# 91
  • Мнения: 13 747
Голяма цифра бил Оземпик чак сега проверих 200 лв .

Тази писалка е за 4 седмици, по веднъж седмично. Саксенда да не мислиш че излиза евтино и тя, там май на максималната доза не стига 1 опаковка за месеца.
За диабетици са безплатни по здравна каса де, Оземпик или Виктоза (същото кото Саксенда). Тези суми са когато си ги купува човек за да отслабва с тях.

# 92
  • Мнения: 1 221
Е затова се препоръчват голяма скъпотия 🥹😱 С неясен ефект водещ до увреждане и смъртност...

# 93
  • Мнения: 13 747
А за лекарите представяш ли си какви са поощренията от страна на търговските представители? Там са обещания и таргети и от двете страни...

# 94
  • Мнения: 964
Мазнините са % от общото количество храна за деня. За кето хранене макросите ги дават 75-80%, 15% протеин и 5% въглехидрати.

А за лекарите представяш ли си какви са поощренията от страна на търговските представители? Там са обещания и таргети и от двете страни...

Това е голяма корупция, според мен. Лекарите трябва да имат информиран достъп до лекарства през регулаторен орган, а не през дистрибутори.

# 95
  • Мнения: 4 636
и домашното приготвяне на храната има значение
и ти, и Бриа готвите вкъщи
аз от мързел съм си вземала готови кюфтета, че то соев, млечен и тн протеин,
отделно яденето по кръчми и с каква мазнина готвят, то един омлет не могат да направят по правилата
а ходя в командировки и нямам опции там
трети фактор са консервите и многото неизвестна мазнина в рибните
Херци, тук говоря само за домашно приготвена храна. Всички тук в темата, или поне едно 95% готвим домашни манджи. Има изключения по принуда като Натка.
Шарпи аз ако вкарам кето десерти и моментално ще кача веднага още на сутринта ще се кача на кантара и ще е + 1 кг а може и 1,5 кг ...
Яде ми се разбира се  торти, пасти, кексове, баници ама не ям.
Брия, да, убедена съм в това. Затова казвам, че не са в наша полза, когато сме в режим сваляне. Аз също си ги позволявам, когато имам мегдан да кача. Миналата седмица тук показах нисковъглехидратен сладкиш с ябълки и овесени трици, който си направих да ям, след като стигнах поднормено за мен тегло. Направих го с пълното съзнание, че като го ям, ще кача. И да, качих.

# 96
  • Мнения: 964
Вижте на каква интересна графика за вит.Д попаднах. Според нея, референтната горна граница на моята лаборатория е ниска - 120 nmol/l

# 97
  • Мнения: 32 490
Твоята ако е ниска аз какво да кажа.
Ама не мога да пия по половин шише.
Каквото такова.

# 98
  • Мнения: 1 221
И аз съм с ниско вит Д, пия сега едно вит Д купено от Германия уж със чудодеен ефект да видим 😄
https://mitocare.de/products/adek-vitamin-ol

# 99
  • Мнения: 4 636
Dara, ако говориш за това, аз съм решила да си го самоподаря за Коледа.
https://www.emag.bg/fritjurnik-s-goresht-vyzduh-ninja-2470w-9-5- … 36&scenario_ID=52
На настоящия ми фраер му взимам тока и е пушка. Този ме блазни, заради двете кошници, мощността и големият литраж. Пъхам мръвките в едната кошница, в другата зеленчуците и за 20 минути приключвам.
Тъкмо ще дебна и за някоя прИмоция по Коледа.

# 100
  • Мнения: 964
Твоята ако е ниска аз какво да кажа.
Ама не мога да пия по половин шише.
Каквото такова.
Елора, виж този калкулатор.
https://www.grassrootshealth.net/project/dcalculator/
Може да си зададеш текущото ниво и желаната цел. Изчислява ти колко трябва да пиеш, за да я постигнеш и после по колко за поддържане.

# 101
  • Мнения: 32 490
Не е верен.
Д, пия от години и нямам оправия.
Високи дози пия от 1 година 2000 на ден или повече.
И не ще.
Даде ми три месеца.
Лъжоти ме Mr. Green
И дадох различни стойности и пак едно и също време.

# 102
  • Мнения: 685
Елорке, 2000 не е висока доза.
Имала съм моменти с дози от 30 000 единици на ден. Обикновено съм на 6-8 000.
С тази доза поддържам нива над 90.( досега 100 не съм достигала).

# 103
  • Мнения: 32 490
Ох, вече пия по 2 апчета, понякога 1.
Увеличавам де, ок.
Пък другия път ще видим резултатите.
Този път преди тестването не бях пила пет дни.
Та може да и било по-високо.

# 104
  • Мнения: 610
Отрежете ме, ако се повтарям, но коментирахме ли дали приемате Д с К2? Аз се притеснявам, заради тромбофилиите (пия аспирин през ден, а знам, че К е коагулант), но пък чета, че е добре заради калция и натрупването му в костите, а не в артериите.

Общи условия

Активация на акаунт