Превърнете всеки ден до Коледа в емоция със Сердика Център

  • 5 377
  • 212
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 261
Обичам да подарявам адвент календари с шоколади и козметика, както и на мен да ми подаряват такива!

# 196
  • Мнения: 122
До сега не съм получавала Коледен календар,но ще зарадвам децата със шоколадов Коледен календар,а майка ми с адвент календър със козметика Simple Smile

# 197
  • Мнения: 355
Обичам да получавам козметични адвент календари с непознати за мен брандове, защото така успявам да пробвам различни продукти. Подарявам според пола и възрастта - на роднини отново предимно козметика. На децата - шоколадови и с предизвикателства, за да имаме още един повод да прекарваме качествено време заедно с неща, които харесват. 🙂

# 198
  • Мнения: 1 327
Обичам коледни календари с чай, шоколад и козметика.

# 199
  • София
  • Мнения: 2 099
Обичам да подарявам за Коледа на приятелки rи на себе си календари с козметика, парфюм или грим!

# 200
  • Мнения: 940
Такива с козметика. За децата разбира се календари с шоколадови лакомства.

# 201
  • Мнения: 54
Обичам да получавам всякакви адвент календари, а ако подарявам, предпочитам да подарявам такива с козметика.

# 202
  • София
  • Мнения: 487
Никога не съм получавала, нито подарявала такива календари, това е нещо ново за мен Innocent

# 203
  • Мнения: 466
Тези, с козметика ми допадат най-много, тъй като можеш да пробваш различни неща.
За детето тази година взех един с шоколад (разбира се!) и един с пъзели (обожава ги).

# 204
  • Мнения: 1 172
Обичам да подарявам Лего адвент календари, защото децата много ги харесват. За възрастните нещо на козметика, както и за мен Simple Smile

# 205
  • София
  • Мнения: 2
Обичам да подарявам и получавам адвент календари, заради елемента на изненада. Предпочитам тези с лакомства, здравословни или бутикови, за децата с играчки или креативни арт материали и разбира се, с козметика.

# 206
  • Мнения: 6 048
Харесват ми адвент календари с козметика, парфюми и дребни подаръчета като свещ или някакъв малък аксесоар. Причината - обичам разнообразието в грима и да експериментирам с нови аромати.

# 207
  • София
  • Мнения: 272
Обичам да подарявам и да получавам адвент календари. Харесват ми шоколадовите и козметичните календари.

# 208
  • Мнения: 10 212
Най-много харесвам адвент календарите с козметика. Подарявам според предпочитанията на получателя.

# 209
  • Мнения: 2 670
Обичам адвент календари с козметика както да подарявам, така и да получавам.

Общи условия

Активация на акаунт