Диетата на д-р Ори Хофмеклер-4

  • 18 085
  • 287
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 305
 newsm44 smile3501 Солима, само така -- какъв отряд спец части сме ако не се Обединим  Mr. Green Супер ме зарадва и с глас се засмях, а колегите се чудят какво ми става  Grinning Много ти благодаря за милите думи  smile3525 Трогната съм и искам и ти и другите сладурки Хофмеклерчета да знаете, че сте едни прекрасни жени - смели, уверени и целеустремени. Умни и добрички   bouquet  Много си ви обичам и искрено пожелавам на всяка една от вас да постигне целта която си е поставила. Но по пътя да не забравя, че щастието идва отвътре, да е мила и внимателна към самата себе си. Да глези себе си и близките си с повод и без повод.

Натка, моментите с приятелите са безценни и малко увличане изобщо не е проблем, особено когато то ни е донесло усмивки. Важното е, че като цяло имаш волята да продължиш и лека по-лека имаш напредък.  smile3501

Милена, глада през деня ще намали след няколко дена. Внимавай все пак със сладкото -- да не е всеки ден дори и като последно ядене. Бананите също е хубаво да не са много често. Успех ти желая


Hot momma, браво с режима - зеленчуците са хем полезни, хем с по-малко кал. изобщо вървиш в прав път. Надявам се, че и на новото място се чувстваш добре и дори и още да ти е като в небрано лозе - чат пат си усмихната и щастлива от промяната.  smile3525

Стефания, дано малчо да е по-добре ....

Усмивки на всички прекрасни дами

# 211
  • Мнения: 346
Здравейте милички

Ние вече оздравяваме и от понеделник съм отново с вас. Днес сутринта се теглих и кантара ме зарадва, след сухарите, сирената и похапването не съм качила нито грам  newsm68 . От понеделник като намаля калориите килцата трябва да започнат да се топят отново.
Момичета и аз много се радвам, че ви има и че съм част от Хофмеклерския отряд, с ваша помощ ще постигна килограмчетата към които съм се устремила  Peace Вие всички сте ми голям стимул  Hug

# 212
  • Мнения: 13 723
Стефания, радвам се, че вече сте добре и че не ти се е отразило на килограмите  Simple Smile Сега смело напред  Peace

...
Мисля да последвам примера на natka и за ден-два да увелича храненето и после да почна пак да намалявам - дано да има ефект!
....
Hot momma - напълно си права, че сме страхотна група и дано за дълго да си останам така, защото сте ми голям стимул! Всеки ден с нетърпение чакам да намеря време да ви прочета какво сте писали и се чувствам стимулирана, че всеки понеделник имам да се отчитам ... така, че
ХОФМЕКЛЕРЧЕТА ОТ ВСИЧКИ СТРАНИ - ОБЕДИНЯВАЙТЕ СЕ newsm65

Какво да ти кажа, не съм много за пример, ама пък май ленивият ми метаболизъм точно от това е имал нужда. Сао да не взема сега да се успокоя и да почна по-често да го "ускорявам" точно по този начин  Wink, че тогава ще я закъсам...

А за последното си много права - невероятно е усещането за подкрепа, което си даваме една на друга  Hug

Моите подозрения за колана ми се оказаха основателни - като сложих стария, се оказа, че едната дупка мога да не я броя - явно новият, който имам горе-долу откакто съм на диета, междувременно се е отпуснал малко и ме е подвел... ама пък добрата новина е, че другите две дупки, които свих, са си факт  bowuu
Днес мога да се отчета с две кафенца, две ябълки, малка чиния салата от китайско зеле, а за вечеря доволно количество мусака, полята с допълнително кисело мляко и второ ядене преди малко парче пита с малко масло и шарена сол. Освен това, около 2 литра минерална вода дотук, предвижда се още докато си легна.

В момента си тегля "Бели денс фитнес" - поне изглежда забавно, ако не друго. Ако успея да намеря време и да се пофръцкам някой път, ще кажа как се отразява на мускулите, в смисъл дали е натоварващо.

Айде стига съм ви тормозила с моите дълги писания
Лека нощ на всички и дано утре се събудите  по-леки и по-щастливи  Hug

# 213
  • Мнения: 689
Здравейте!
Веднага започвам да ви се оплаквам:нещо не мога да вляза в релси,позволявам си вредни и ненужни храни.Натка:и в нас има едни хлебчета,подобни на питка,които са големи съботьори smile3511Ще забраня да ми се носят NaughtyСъс спорта съм на никъде,абе нямам думи...Пак съм в ,,черна дупка,,и нищо не ми се иска.Вчера бях на една салата Цезар и 3 хлебчета и 2 бисквити...На сутринта бях толкова гладна,че грабнах един сандвич с пилешко...и ми отиде деня.Поне кърмата ми се увеличи,че след салатения ден беше драстично намаляла,въпреки водата..
Защо не мога да се взема в ръце,да бъда по-дисциплинирана,да спортувам и да си постигам целите!?Преди няколко дни имах лични проблеми и от тогава все се каня,но нищо не правя,освен планове за ,,утре,,Ужасна съм!Все пак се надявам от утре да карам по схемата и да ида във фитнеса,че с разходките не знам колко ккал горя,а и се влача като охлюв:без настроение...Мислех д си подаря нова дрешка-но няма,не я заслужавам!Като сваля още 5кг-тогава!
Това е,надявам се да не съм ви дотегнала.Радвам се,че всички сте добре и продължавате борбата!От утре ще отчитам всяка хапка-дано ми подейства полужително!
                      Лека нощ милички,целувки на дечицата и на оранжевия къдрушко на Съни!

# 214
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Water Lily , мила, напълно те разбирам. Това горе сякаш аз съм го писала... Много често изпадам в подобни състояния и затова днес реших да визуализирам как искам да изглеждам, как искам да се чувствам и се опитвам да задържа тези образи за по-дълго. Важното е човек  да е в мир със себе си и да не забравяме да се обичаме, което аз често забравям  и само се самокритикувам.
Аз днес съм само на едно кафе, нямах време за повече. След малко ще пекна рибка за домочадието + салатка и сме готови.

Да ви кажа, че ми е стимул дето влизам в 1 номер по-малки дрехи. Не се харесвам, но е напредък. Понякога си отделям 20 мин на ден за себе си за мерене на стари дрехи и си мечтая по-скоро да мога да ги обличам.

Успехи на всички!!!!

# 215
здравейте казвам се ася и от много време чета форума но все нямам време да пиша Simple Smile Но видях че разисквате темата за йога и не се въздаржах тъй като сам страхотно запалена по хот йога. Започнах да ходя 2 пъти седмично слид като родих 2рото си бебче и в момента изглеждам по-добре отколкото като бях на 20 години - така поне казва мъжът ми!!!:)
Ефектите са просто поразителни. За 2 месца свалих килата от бременността и се стегнах. Програмата е трудна и нямам време да мисля за нищо а и пот се лее и така си почивам психически. Стигнала съм до там че не мога да дочакам да отида!!! Препоръчвам ви го от все сърце. Весел иТИХ ден на всички дано децата спят много! Simple Smile
Курсовете се провеждат в spidersport:

http://spidersport.com/hot-yoga.php

# 216
  • Мнения: 5 713
То това много хубаво ми се струва. Досега им разглеждах сайта, но май в Бургас няма.

# 217
  • Мнения: 305
Банда мила Хофмеклерчета,
Честита Баба Марта! От сърце ви желая много, много здраве и, щастие. Бъдете обичани и безброй пъти събличани, бъдете румени и засмяни като малки калпазани  smile3534

Натка, кючека е супер. Дори и да не правиш всичко - поне има движение, забавно е и става купон голям. Тялото направо се забавлява   bouquet Пожелавам ти третата дупка в най-скоро време да е факт и на стария колан.

Water Lily и Hot momma   bouquet, две прекрасни мами, на които ще дърпам ушичките. Бъдете мили и добрички към своите душички. Всеки един от нас понякога изпада в някаква яма, но момичета не се косете, не се наказвайте и просто приемете по-възможност спокойно, че днес не ви е ден. Ако губите време да се самонаказвате и критикувате - не си помагате! Water Lily, понякога имаме нужда от външен стимул за да продължим напред уверено и ако новата дрешка ще ти помогне, вземи си я.   bouquet Hot momma, браво за визуализирането - това упражнение наистина помага.   smile3501 продължавай в този дух.

assyb   bouquet, хот йогата е наистина нещо страхотно. Изобщо йогата като цяло позволява на ума, тялото и духа да са в хармония. Няма как след нея да не се чувстваш като прероден. Радвам се, че и ти и близките ти виждат ефекта.  Party това си е също стимул да продължим напред

Усмивки на всички и ви желая един страхотен ден.

П.С. отчет до момента един грейфрут и 1.5 вода + едно кафе. Сутринта тибетски ритуали и един час преди работа спининг. 

# 218
  • София
  • Мнения: 488
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!!!
На всички членки (ама дума, а? Joy) на нашия спец отряд пожелавам само бели кахъри и червени страсти! Да грее слънчицето в душите ви!

Как сте, милички? Май никоя наскоро не е споделяла конкретни резултати newsm78
Как се чувствате, колко време вече сте на диетката и колко сте свалили?
Ще се радвам да чуя някакви коментари от ваша страна!

# 219
  • Мнения: 689
Съни-права си,както винаги  bouquet
Hot momma-самоконтрол ни липсва,а и гогато се грижиш за още 3-ма,не е лесно да се съсредоточиш бърху себе си..
Солима-аз мога да кажа,че до сега съм свалила почти 5кг,но диетата ту я почвам,ту спирам..От което не съм доволна.
Днес съм на 1 кафе с мляко,пържола на скара+карфиол задушен,малко пърж.картофи и 3 бисквити EmbarassedТова е за днес,сигурно ще пия още едно кафе и имам плодова салата за по-късно.
Миналата нощ не съм спала и 1мин,сега съм като самнамбул Tiredбебето е нервно и само мрънка Sadтака ме боли глава,че нямам настроение нито за разходка,нито за спорт.
Звуча ужасно,дано не ви предам лошото си настроение.
Гледах едно цирково шоу:какви тела,каква гъвкавост и грация...Всичко им е мускул,толкова са красиви Heart Eyes
Съни-спининга в група ли го практикуваш или?Колко са дълги сесиите?
За Спайдерспорт само хубави неща съм чувала PeaceИмат хубави режими,за който иска да вае тяло и не му мрънкат бебета постоянно Close

# 220
  • Мнения: 13 723
Здравейте и ЧЕСТИТА БАБА МАРТА и от мен   bouquet
Чак сега успявам да си седна на компютъра като хората, поне с раздвижването за днес съм напред, ако не друго. То и трябва, защото единствената храна, до която се добрах днес, беше един пакет Бейк ролс  Embarassed и един айрян (в нашето барче така викат на вода със следи от кисело мляко). Поне проявих благоразумието да взема натурален, вместо обичайния със сирене. Сега наваксвам с водата, че от сутринта не бях пила и капка, даже второто кафе ми убягна днес...
Колкото до самоконтрола - и при мен е нещо много капризно и непостоянно, ама колкото - толкова. Дано като се прибера да не заваря пак някой саботаж от свеки в кухнята, че много зачестиха такива случаи и вече трудно се издържа  Rolling Eyes Това, което ми помага, когао си мисля за храна, е винаги да имам пълна чаша с вода наблизо, а в нея слагам резен лимон или кисела ябълка - много е освежаващо, а и полезно. Напоследък гледам така да залъгвам и мерака за цигари, ама не работи на сто процента, за съжаление...

# 221
Честита Баба Марта на всички!!! Желая ви само здраве, другото е лесно! Ох Момичета като гледам как гладувате ми става мъчно!!!  Sad Я вземете хапнете по един МcDonalds и тичайте на йога.  Laughing Laughing Laughing Вчера в някакъв сайт гледах че хот йогата гори по 1000 калорий за час и половина което май е доста. Аз тичам че класът ми е след малко.
Поздрави!

# 222
  • Мнения: 689
Ох Момичета като гледам как гладувате ми става мъчно!!!  Sad
Koйто се придържа към режима на д-р Ори,не би трябвало да гладува-а напротив:да се храни пълноценно,много да се движи и да отслабва постепенно,без тялото да страда.
Това,че ние диетуващите не се справяме си е наш проблем,който трябва да решим,като си превъзпитаме хранителните навици и начина на живот изобщо!
И на мен ми става мъчно,особено като видя поредната диета тип кис.мляко с лимони и това,че повече от съфорумките са наднормени и искат да отслабват бързо и с цената на всичко,аз съм една от тях Confused

# 223
  • Мнения: 305
Water Lily, аз и Barry White (лека му пръст) те подкрепяме напълно - диетата на д-р Ори не "проповядва" глад!!! smile3501 Тук търсим някакъв баланс - хапваме си полезните са организма неща, по времето когато тялото ни може да ги асимилира. Случва се да искаме да свалим тежестите по-бързо, но това са само моментни залитания и то ограничаваме тогава - баничките, сладките - които така и така не дават нищо ценно на тялото ни.  Party Искрено ти пожелавам да се наспиш тази нощ и бебо да е внимателен. Спининг е в група - един час и ми се разказа играта. Аз иначе колело не мога да карам. Липсва ми равновесие  Mr. Green но, това е фиксирано и няма мърдане.

assyb, приятна йога. Мисля си, че ако някой ден достигнеш и по-духовната част от това занимание ще видиш, че МакДоналдс и подобни не се вписват в тази философия.  Peace Тук даже не става въпрос за кал.  Mr. Green

Натка, стискам палци да се пребориш някой ден и с цигарите -- лека по-лека или отведнъж раз праз и готово. Ти решаваш с теб съм  smile3525 Относно фет бърнинг йогата -- тя е на Ива Димитрова (преподава при Малееви) през почивните дни ще видя какви ще ги свърша и ако имам успех - даваш адрес за подарък от мен.

Аз преди малко оправдах една тортичка с едно "3 в 1" на нескафе. Солима, аз съм може би от два месеца на този режим. За килограми май съм свалила около 3 и нещо, но имам още...и все пак съм доволна, щастлива и засмяна. Не гоня бързия влак и когато стигна до последната спирка тогава ще да е  newsm62 Имай предвид, че си позволявам и сладко понякога и кафе с мляко и изобщо не съм от най-стриктните. Иначе на теория знам всичко и мисля, че ако си го поставя за цел и изкореня самото мислене и нагласа за сладко ще успея. Тоест опитвам се да работя на по-дълбоко ниво - да откаже това не само за месец/два, а завинаги.  Mr. Green

Усмивки Хофмеклерчета мили и сладки сънища

# 224
Haha, Sunny girl, Това за McDonalds си беше чиста шега Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт