Февруарчета 2024 - Тема 9

  • 21 377
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 002
Бла бла бла, коригирай позата за сън. Пробвай да сложиш възглавницата до теб и само единия крак отгоре, но не между краката. Все едно спиш по корем ама не съвсем. И не пий НИКАКВИ течности поне 2 часа преди лягане.

# 46
  • София
  • Мнения: 8 564
Water nymph, вече няколко дни успявате, ще успеете още!
А за спането тука стана “да не казвам, че съм спала, нали?” Simple Smile Момичета, поне после ще сме си компания като ставаме посред нощите… Може тогава вярно една чат група да си направим някъде - който иска, ще участва, който не иска ще пасува. За момента, като се ококоря посред нощ, гледам да чета за раждане, кърмене и т.н. Поне да си помагам с нещо уж.

# 47
  • Мнения: X
при мен е много зле положението днеска едвам издържах да не отворя прозореца ама тая нощ или аз или моя се местим в хола за да отворя и да пробвам така да спя. Ужас е особенно и като имаш да се грижиш за дете .

# 48
  • Мнения: 218
Последно предложение за чат група във Viber за тези ,които не спят !!!!

# 49
  • Мнения: 334
Момичета, как стои въпросът с болничните, които се вземат от ак. Димитрова в Поликлиника България? Каза ми, че днес ще ми звъннат ат регистратурата да ходя да си го взема. Той трябвя да започва с днешна дата и ми трябва преди края на деня. Дали някоя знае кога звънят, дали пъг аз да не звънна да проверя и на кой телефон? Знам, че има и други при Вецев, споделете опит, моля ви.

# 50
  • Мнения: X
на обяд звънят около 12-1 часа , може да пробваш да пишеш на вайбр на Руска да я питаш дали 100% ще е готов днес и след колко часа да идеш. На телефона нищо няма да ти кажат освен че ще ти звъннат когато е готов

# 51
  • Мнения: 1 002
И аз трябва да звъня на Димитрова ама съм и забатачила някъде телефона.. някой да ми го напише на лично, ако не е проблем.

# 52
  • Мнения: X
писах ти го ,
Иначе искам да ви кажа че вчера преядох с тоя макдоналдс и агне и имах киселини и аз като спах , смуках по сред нощ Бианацид и всичко ми мина . яне че съм се наспала де но това друга тема

# 53
  • Мнения: 514
Момичета, какво спално бельо сте взели? Аз гледам, че повечето чаршафи са от памук ранфорс, но свекървата ми каза да не взимам от тази материя, че не била толкова мека. Вчера в Роксима видях, че продават комплекти от сатениран памук и мисля да купя от там.

# 54
  • Мнения: X
не мисля че ти е нужен комплект . Напълно излишен е. Аз купих чершафи от айко тогава и чак на 1.6 месеца почна ла ползва калъфка и възглавница 😀но все още не ползва плик за одеяло защото ползваме леки завивки.Но да ранфоса е груба материя и според мен. Ккпи си само чаршафи няколко за смята и това е Simple Smile

# 55
  • Мнения: 61
Ранфорс и мен ми идва твърд, предпочитам сатениран памук.

# 56
  • София
  • Мнения: 8 564
Аз още не съм взела и ми е предстояща покупка, така че ако някой даде идея за добър производител и/или материя, и аз ще съм благодарна. Имам разни подарени чаршафчета, но ми се ще да си взема новички.

# 57
  • Мнения: 61
Аааа, вие за бебетата питате🤣За него поръчах от Сладък сън, много са меки наистина, препоръча ми го приятелка.

# 58
  • София
  • Мнения: 8 564
Помооощ! Нашата next to me кошарка има някакво дюшече с размери 81x47x3 cм. Засега само техните си чаршафи намирам, а са от ранфорс. Толкова ли е зле материята (нямам вкъщи такова).

# 59
  • Мнения: 1 976
Не е зле, памук си е, просто е по- твърдичък и тънък. Ама не е шкурка, нали Sweat Smile Супер си е като материя за чаршафи. След него май е перкала само.
Сатениран памук според мен не е подходящ за бебе, не е особено дишаща материя.

Общи условия

Активация на акаунт