? Въпроси всякакви ? (2024 г.)

  • 142 306
  • 3 621
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 352
Знае ли някой дали има ли опашка по обедно време в РКМЕ  София? Ходила съм сутин  рано и е панаир. Към 12 ч. дали е по-добре? Или към 16 ч.?

# 46
  • Мнения: 54 425
И за мен не е страшно. Шумно е, но се търпи. Мислиш си за морето и минава. Nature Sunrise

# 47
  • Мнения: 574
Здравейте, къде в София може да се направи рентгенова снимка на белия дроб на дете с направление?

# 48
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 283
В Пирогов съм правила с направление точно снимка на белия дроб на детето.

# 49
  • София
  • Мнения: 11 707
Колко от 1 до 10 е страшно ЯМР? Скенер са ми правили, беше пак в затворено пространсво, но беше бързо, а ЯМРто траело около 30 Мин. Confused
Всички сме много различи, за мен е 10 - ца и правя ЯМР само под пълна анестезия, но имам тежка клаустрофобия, тази фобия не ми дава да вляза вътре, не че е страшно, ама на...не мога да се надскоча.

# 50
  • Мнения: 4 508
Реа, ако искаш виж във фейсбук https://www.facebook.com/boutique.dea.furs/. Мацката изпраща с тест и преглед. Или почвай да гледаш такива странички и предполагам, че фейсбук ще почне да ти ги предлага сам. Grinning Поне инстаграм така прави, та предполагам ще е същото.
Ако опишеш как си го представяш това яке, предполагам някой може да се сети за подходящо място, където може да се намери.

# 51
  • Мнения: 14 845
Естествен кожух ли се търси? На Петте кьошета в София имаше два магазина , посока НДК отляво.
Изкуствени имаше в Ризървд, на пипане добре изглеждаха.

# 52
  • София
  • Мнения: 16 036
Колко от 1 до 10 е страшно ЯМР? Скенер са ми правили, беше пак в затворено пространсво, но беше бързо, а ЯМРто траело около 30 Мин. Confused
 
Зависи на какво е ЯМР.
Преди 1 г. ми правиха на коляно - не бях цялата пъхната в уреда, само до към кръста.
На тавана имаше екран, сменяха се картинки, чуваше се приятна музика.
В Софиямед ме снимаха.

# 53
  • Мнения: 4 508
Естествен кожух ли се търси? На Петте кьошета в София имаше два магазина , посока НДК отляво.
Изкуствени имаше в Ризървд, на пипане добре изглеждаха.
Не е казала. Реших да предложа нещо различно, защото тя бая фирми беше изключила. Grinning Реа не е в София.

# 54
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
Как да намеря телефон за връзка на определен сайт?

Търся контакт с този сайт
Скрит текст:
излиза ми единствено контакт по имейл, но не ме устройва.

# 55
  • софия
  • Мнения: 25 460
Как да намеря телефон за връзка на определен сайт?

Търся контакт с този сайт
Скрит текст:
излиза ми единствено контакт по имейл, но не ме устройва.
При мен този сайт не се отваря.
В нета намирам информация, че „ВИЛ ЕООД” е официален представител на Swarovski за България. В този профил има телефон и тук.

# 56
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 877
Как да намеря телефон за връзка на определен сайт?

Търся контакт с този сайт
Скрит текст:
излиза ми единствено контакт по имейл, но не ме устройва.
Нещо не ми се струва читав този сайт...

# 57
  • Мнения: 846
Моля Ви, дайте идеи как да се поправи това левашко изпълнение на мъжа ми?

# 58
  • софия
  • Мнения: 25 460
Удължаване на кабела и пускането му в кабелен канал, който се боядисва в цвета на стената.

# 59
  • Мнения: 846
Ох, може ли с повече пояснения, защото аз явно трябва да я свърша тази работа,/чувствам се мъжа вкъщи/

Общи условия

Активация на акаунт