Избор/Мнение за комбинирана пералня със сушилня?! №5

  • 9 702
  • 306
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 41 961
Сушените кърпи на терасата наистина стават твърди и то доста . Аз стане ли 20 градуса и пекне ли слънце не ползвам сушилня , но събирам всички кърпи през седмицата отделно за една пералня , за да може да ги изсуша в сушилня - хем се сушат бързо, хем са меки . Онзи ден обаче се наложи да сложа две кърпи заедно с други дрехи на 60 C и да ги простра - още са влажни и са твърди на шкурка .

Обаче онези ленените кърпи за чинии за кухнята винаги суша на слънце. Там коравото е търсен ефект и стават като колосани Simple Smile После с една ютия и са слънце. Аз гладя и хавлиените (едно от малкото неща, които гладя). От парата стават още по-приятни.

# 301
  • Мнения: 11 887
Еми 3 модела за 20 години не съм забелязала разлика
2 комбинирани и една отделна. Не се харесвам аз със сушилнята и ефектите и...
20 години! За 20 години светът се развива.

# 302
  • Мнения: 10 744
Да де тамън. Купена 2003, после 2012 и 2021
Разлика във възприятията не виждам, как се развива?...

# 303
  • Мнения: 42
Извинете предварително за глупавия въпрос!
Можете ли да ми дадете съвет какво да сложа при прането да обира косми (човешки). Докато пера най-вече одеалца или връхни дрехи се събират на люка отдолу и трябва да паузирам програмата за да ги обера преди да започне плакненето. Питам тук, защото пералнята е комбинирана и ме е страх да не се задръства изходящия маркуч и канала, когато евентуално се наложи  сушене на дрехите. Да не се получи наслагване по маркуча, където не бих могла да почистя. Благодарение на вашите съвети иначе си поддържам уреда чист, но не мога да гарантирам и не задръстен канал

# 304
  • Мнения: 1 614
Да изтупвате и обирате космите, преди да ги сложите за пране?

# 305
  • Мнения: 42
Да изтупвате и обирате космите, преди да ги сложите за пране?
Естествено че го правя това
Имах предвид лепкави материи (в момента ми убягва името) от които трудно могат да се махнат космите с изтупване или обиране на ръка. Това имах предвид.
Пробвах с мокри кърпички в барабана с прането ама не става номера. Все ще му намеря цаката някак. Благодаря все пак.

# 306
  • Мнения: 1 614
Мислех си някакво велкро парче, което да обира, ама то пък ще залепва и за другите дрехи, не само за космите.

Общи условия

Активация на акаунт