Прахосмукачка робот - 24

  • 9 680
  • 171
  •   1
Отговори
# 120
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 158
Пак съм в дилема, а вече много искам да се взима робот- не ми се чака и не ми се отлага повече ! дилемата е кой робот е по -добър за килими - роборок s7 или роборок s8 ?

# 121
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 726
S8 e с по-голяма смукателна мощност, съответно би бил по-добрия избор, при наличие на килими.

# 122
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 158
и е с две четки доколкото знам. добре но ме притесняма факта че мопа се вдига само на 5 мм- това не е ли проблем при качването на килими?

# 123
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 726
При мен не е проблем, но зависи от килима вероятно.

Мопа може и да се сваля, когато е само на прахосмучене.

# 124
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 158
ясно.
насочих се към s7 в доста отношения дори е по -добра, например по големия бин за прах. не отричам че и 8 цата е много добра  и много хубава, но ... абе труден избор.
смятам да се спра на 7 въпреки това. все някак трябва да взема решение. Проблема е , за съжаление обаче почти никъде не е налична, има я само в емаг и е на двойна цена. на какво се дължи това? не ми се поръчва от чужбина, защо я няма никъде из бг сайтовете и магазините?

# 125
  • Мнения: 1 458
ясно.
насочих се към s7 в доста отношения дори е по -добра, например по големия бин за прах. не отричам че и 8 цата е много добра  и много хубава, но ... абе труден избор.
смятам да се спра на 7 въпреки това. все някак трябва да взема решение. Проблема е , за съжаление обаче почти никъде не е налична, има я само в емаг и е на двойна цена. на какво се дължи това? не ми се поръчва от чужбина, защо я няма никъде из бг сайтовете и магазините?
https://www.pazaruvaj.com/p/roborock-s7-pP677039262/#overviews/

# 126
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 158
реалната и цена в момента не е ли към 900 лв? това ми се вижда доста голяма надценка както и в емаг.

# 127
  • Мнения: 1 458
реалната и цена в момента не е ли към 900 лв? това ми се вижда доста голяма надценка както и в емаг.
Винаги пазарувам техника от тоя сайт, който посочих. Цените са най-ниски в електронните магазини в него. Можете да видите и рейтингите на всеки един. От емаг отдавна не гледам нищо. Цените са им адски високи, връщането - ходене по мъките.

# 128
  • Мнения: 4
Здравейте, имам роборок s5, който ми служи вярно вече 5 години,но ми се иска да го сменя с нещо, което ще ми спести почистването на контейнера и четката. Имам дилема между Румба i8+ и Роборок s8 plus.Моля, ако някой може да ми каже четките навъртат ли косми при тези два модела, защото в момента чистя четката при всяко пускане на робота.

# 129
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 158
реалната и цена в момента не е ли към 900 лв? това ми се вижда доста голяма надценка както и в емаг.
Винаги пазарувам техника от тоя сайт, който посочих. Цените са най-ниски в електронните магазини в него. Можете да видите и рейтингите на всеки един. От емаг отдавна не гледам нищо. Цените са им адски високи, връщането - ходене по мъките.
от кой сайт- има два посочени ?
от този ли
 https://greenmobile-bg.com/newest/Roborock-S7--bg

# 130
  • Мнения: 1 458
Говоря за сайта Пазарувай, а иначе вътре си избираш магазина, който те устройва. Гледаш си цени, рейтинг и т.н.

# 131
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 158
да де, но о тсайта пазарувай е просто като каталог- няма как да се поръча от там. питам  конкретно сега за този магазин който постнах като линк? коректен ли е , читав ли е - никога не съм го виждала нито пък чувала.

# 132
  • Мнения: 1 458
да де, но о тсайта пазарувай е просто като каталог- няма как да се поръча от там. питам  конкретно сега за този магазин който постнах като линк? коректен ли е , читав ли е - никога не съм го виждала нито пък чувала.
Сега видях, че няма рейтинг за него. Не знам. Може би е добре да им звъннете и да ги попитате за условия за връщане и т.н.
В другия има 98 % положителни отзиви, но пък продуктът е изчерпан.

# 133
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 158
точно това е проблема, изчерпан е навсякъде. освен в един съмнителен сайт /горепосочения/ , и в емаг. накрая ще ме накарат да купувам новия модел s8 -колкото и да не ми се иска. има неща които не харесвам в новия модел и изобщо не знам защо  точно модела , на който аз съм се спряла го няма наличен  никъде!

# 134
  • Мнения: 913
Този роборок s8 на Xiaomi ли е? С какви размери е цялата машинария може ли някой да каже? Миенето ок ли е?
Чудя се да сменям ли румбата ми, която стана на 7 години и с какво.

Общи условия

Активация на акаунт