Случи ми се нещо странно XXIX

  • 58 447
  • 616
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 269
Неслучайно има приказва (перифразирам) - По-страшно от егото на просветения нЕма. 😅

# 361
  • Мнения: 240
Мм да, напоследък все по често срещано е духовното его. Много лесно се изпада в този капан в началото, така че може би жената тепърва е навлязла в материята и е превъзбудена Grinning . Иначе за хора с ниско самочувствие това си е страшна тръпка, за пръв път се чувстват важни и специални..

# 362
  • Мнения: 6 434
Не можеш да си мислиш, че всичко знаеш. И че ти си винаги прав. Нема такъв филм. Grinning

Виц, ама верен: Grinning

- Аз знам, че нищо не знам. - Сократ
 - Недей много зна! - Баба ти

# 363
  • Мнения: 248
Знам я, крайно досадна.
Все повече си мисля, че на това момиче му хд.
Чета й първата публикация в бг мама, която звучи нещо от рода:"здравейте мами, със съпруга ми искаме да си имаме бебе. Миналия месец ми закъсня с Един ден, и после като ми дойде, ми вървя три дена, само като ме премърсяваше. Възможно ли е да карам цветна бременност."

# 364
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 481
Ще се качи ли клипа тук ?

# 365
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 182
Изчетох цялата история с преследваното семейство и мога да кажа, че отдавна не ме беше заинтригувала история така. Сега малко да отместя темата и да разкажа поредната странна случка със сина ми. Миналата седмица претърпя манипулация под пълна упойка. Не ни държаха много в болница и на другия ден като со бяхме вече в нас ми каза следно "Мамо, в операционната имаше една баба, казваше се баба Лени (така викахме на моята баба, която почина доста преди децата да се родят и не са я виждали никога)". Попитах го дали това е била медицинска сестра и той каза "Не, просто баба", накарах го да обясни как изглежда, но той каза само беше стара. Възможно е да е халюцинирал/сънувал от упойката, но за мен си е странно.

# 366
  • Мнения: 403
Нищо не е халюцинирал според мен,душите се срещат насън или докато тялото е в упойка/кома и т.н.
Дъщеря ми имаше такава "среща" с душата на баща й,докато той още беше интубиран,но не беше починал. Информацията е идвала телепатично и е предал чрез нея към мен най-ценното си послание.

# 367
  • Мнения: 792
Бабата казала ли е нещо? Сто процента е баба ти.
След толкова изгледани видеа с разкази на хора за отделяне на душата от тялото вече дори не ми звучи странно.

# 368
  • Мнения: 48 239
Пазила го е жената, не се плашете

# 369
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 182
Бабата казала ли е нещо? Сто процента е баба ти.
След толкова изгледани видеа с разкази на хора за отделяне на душата от тялото вече дори не ми звучи странно.

Не ми каза, но беше много развълнуван да ми разкаже

Искаше ми се и аз да мога да я видя. Напоследък ужасно ми липсва, постоянно си мисля за нея. Искаше ми се да може да види децата и да им се порадва, затова разказът му ме шокира, но поне знам, че ги пази и че по някакъв начин ги вижда

# 370
  • Мнения: 3 108
Аз миналата година споделих почти същата история. Бяхме в болница четири жени в стая и поетапно вземаха някоя от нас за мед. интервенция с упойка и след нея ни връщаха. Никоя от нас трите нито спомен, нито говореше след това, докато дойде на себе си. Но четвъртата жена още с вкарването на носилката легло говореше, даже разговаряше. Като я питахме не отговаряше на нас. Изчакахме  да я отпусне упойката и я питахме с кого е говорила. Тя нямаше спомен. С откъслечните фрази ѝ възстановихме разговора и тя разбра,че е говорила със сина си, който е загинал при нещастен случай на 19години. Май беше събота даже,защото като се поокопитихме, слязохме до болничното кафе да вземе нещо да раздаде. И картонената чашка с кафе направо хвръкна от ръката ѝ и заля и себе си, и мен, и всичко наоколо. Даже ако не беше случката, нямаше да разберем за мъката ѝ, защото жената каза, че не говори никога за това.https://

# 371
  • France
  • Мнения: 13 409
Аз съм агностик с тенденция на атеист. И все пак много ми се иска да вярвам, че любимите ни хора не изчезват, а продължават нататък. Чета вашите разкази и хем им намирам логично обяснение, хем ми се иска да вярвам. Смахната работа.

# 372
  • Мнения: 724
Аз също се самоопределям като агностик. На всеки му се иска да вярва, на психологическа основа е. Всички се надяваме да има нещо отвъд, за нас и нашите близки, помага ни да преодолеем мъката при загуба на любим човек, притъпява страха от неизбежното...
На никой не му е приятно да вярва, че някой ден ще е купчина кости и всичко, което е направил през живота си ще изглежда безсмислено.

# 373
  • France
  • Мнения: 13 409
Така е. Не случайно са измислени религиите.

# 374
  • Мнения: 4 391
Така е. Не случайно са измислени религиите.
Обаче,освен религиите,има неща,които нямат логично обяснение.
И яз съм от скептиците,обаче съм свидетел на неща,без логично обяснение.И се радвам на това.Както е казано,човешките възприятия имат граници,и това че не го виждаш,не значи че не съществува.

Общи условия

Активация на акаунт