Истинска ли е близостта във форума?

  • 2 794
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
А няма ли реална опасност извън форума такава близост да не просъществува?!
Може би звучи парадоксално, но всъщност не ме интересува  Simple Smile Има хора тук, с които споделяме еднакви интереси, еднакви вкусове, еднакво светоусещане. Тази близост - тук и сега - е реална. Не мисля, че е задължително да я има и на живо.

# 16
  • Мнения: 3 423
Иначе нямаше как да заобичам Жоро нула едно.
Просто не ходим в едни и същи заведения.  Laughing

Има хора тук, с които споделяме еднакви интереси, еднакви вкусове, еднакво светоусещане. Тази близост - тук и сега - е реална. Не мисля, че е задължително да я има и на живо.

Съгласна съм с мнението на Дона.

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Истинска е, разбира се. Толкова хубави приятелства създадох чрез форума, дори само едно от тях да ми остане до край - пак е достатъчно Hug
Аз по принцип в живота трудно се сближавам с жени. Не знам на какво се дължи. Но от детството си имам 2-3 приятелки и това е. От по-късна възраст - тц Naughty
Откакто намерих форума преди 3 години, приятелките ми се умножиха по 10 Mr. Green Какво повече да кажа?

# 18
  • Мнения: 5 622
И да и не.

Да, за тези, които познавам от нета(форума- този и от дир-а) и не, за тези, с които се занем само тук и няма шанс да се срещнем(щото не бих могла да знам как би било на яве)

Тук за мен важи правилото- око да види, ръка да пипне..

# 19
  • Мнения: 2 237
За себе си мога да отговора - да . Поне аз съм прекалено пряма за да се правя на такава каквато не съм.

# 20
  • Мнения: 1 416
Има хора тук, с които споделяме еднакви интереси, еднакви вкусове, еднакво светоусещане. Тази близост - тук и сега - е реална. Не мисля, че е задължително да я има и на живо.
Мисля по същия начин...  Simple Smile

# 21
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Не по-различна от реалния живот щом опре до реални контакти.
Срещнах хора, които мога да нарека сродни и това ме радва.

# 22
  • Мнения: 27 524
Ти да ставаш конкуренция на Касиди за най-много пуснати теми  Laughing

Отговорът за мен е и да, и не. Зависи с кого, зависи за какво. Както и наяве, така и тук.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 423
Не са много хората, които чувствам много близки, но повечето са от тук, броя ги на едната си ръка, но ги усещам истински приятели, за което им благодаря! Hug

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Има хора тук, с които споделяме еднакви интереси, еднакви вкусове, еднакво светоусещане. Тази близост - тук и сега - е реална. Не мисля, че е задължително да я има и на живо.

Мразя я Дона, когато пише преди мен, аз сега какво да кажа? Heart Eyes
Всъщност имам. Чувствам се по-близка с две съфорумки, с които се познавам. Явно не се разочаровахме от срещите. Имам надежда и за следващите, с които се запозная.

# 25
  • Мнения: 5 877
Да.
Доста е стъписващо да се запознаеш с някого на живо, защото всъщност хем го познаваш, хем не, и хем се очаква да си говорите като стари познати, хем пред теб е съвършено ново лице. И не само лице - ръст, глас, всичко. Получава се една обърквация, защото човек не е настроен така, настроен е да свиква постепенно с всички детайли накуп. Паника на сетивата...
Обаче при втора-трета среща този ефект отпада. Не знам защо, може би междувременно се извършва някакво напасване на информацията.

# 26
  • Мнения: 3 447
Доста е стъписващо да се запознаеш с някого на живо, защото всъщност хем го познаваш, хем не, и хем се очаква да си говорите като стари познати, хем пред теб е съвършено ново лице. И не само лице - ръст, глас, всичко. Получава се една обърквация, защото човек не е настроен така, настроен е да свиква постепенно с всички детайли накуп. Паника на сетивата...

Аха, точно така е  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 5 877
Ама после минава. Много интересно. За две-три кафета се изравняват скоростните отсечки.

# 28
  • Мнения: 15 619
Успокоихте ме.  bouquet

# 29
  • Мнения: 3 423
И така, докато станете бабийероси и си
уредите поредната среща пред пенсионното.
Ако дотогава не ви превеждат пенсиите по сметка, де.

Общи условия

Активация на акаунт