Боледуване на децата ни-тема 76

  • 21 117
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 731
Добър вечер , на всички болни желая бързо да минава .
След последното боледуване детето не съм го давала на градина и си е здраво . Иначе ви четя.

# 691
  • shumen
  • Мнения: 18 266
Пуфето,и аз го спирах от градина за по дълго време,но от както е ученик няма как.Но и в градината,и сега в училище продължава да боледува и от Декември до Март е ад от болести и АБ.

# 692
  • Мнения: 2 238
Аз съм на мнение, че колкото повече се държат вкъщи, пазят от студено и т.н, толкова повече им се прави лоша услуга. Сега, не казвам след къпане да се излезе на 5 градуса. Като цяло просто.

# 693
  • shumen
  • Мнения: 18 266
Тони,аз съм го оставяла вкъщи,но пак излизаме.Може за малко да е,ако не му е добре,но всеки ден сме навън поне за час,ако времето позволява.

# 694
  • София
  • Мнения: 731
На градина не го давам иначе , обикаля молове , роднини да я гледат докато работя и сме на къща  с двор .
Нямам друг начин само да закрепне,  че пет антибиотика изпи тази зима. И другия месец пак на градина. Поне ме радва , че започна да  яде . След ангината с гъбички в устата и вода и храна не искаше.

# 695
  • shumen
  • Мнения: 18 266
Пуфето,и аз с тази цел го оставях по дълго вкъщи,но полза от това не видях.Тръгнеше ли на градина и до седмица,най-много две се разболяваше.Тръгна на училище,1 и 2 клас беше малко по добре от към болести,в 3 изкара Ковид,че и ние покрай него и се започна пак.
Познайте аз защо не спя в този късен час.Снощи заспа рано моето дете и сега се събуди със страшна кашлица.Отварях прозорци,на терасата излизахме и накрая го метнах на инхалатора и се успокои.Чист започващ ларингит си е било това с пресипналия му глас вчера,но пък Т не е вдигал.

# 696
  • Мнения: 4 547
Ужас..и пак няма да е на училище. Аз не мога да разбера какъв е тоя сопол на голямата, че 10 дена не минава. Сега поне е прозрачен, ама сутрин пълни няколко кърпички.
Малката си е сополива...пак няма да ходи на градина.

# 697
  • Мнения: 5 344
И малкият от вчера е със сопол, чакам си чинно да се разкашля, ако ли не утре отива на градина. Не смея много да се надявам, ама ако миже тоз път да е само лек сопол, бих била много благодаря на съдбата 😁

Нашите досега не са карали варицела, каката е на почти 12. Не мисля да ги ваксинирам.

# 698
  • shumen
  • Мнения: 18 266
Ваня,ще видя днес как е и ще преценя за училище.Но,ако кашля не мисля да рискувам да го пускам.Малката кои ще я гледа или ти ще отложиш влизането в болницата?Моя сега спи спокойно,ама аз съм на тръни.Аман от болести вече.
Бръм,колкото по-малки я изкарат варицелата толкова по-добре.Моя я изкара в 3 група в детската градина,а в групата нямаха болни,но той се зарази от детската площадка.
А за сопола и аз се надявах да остане само с него,но уви останах си само с мечтите.

# 699
  • Мнения: 4 547
Няма отлагане, ще викам бабата.

# 700
  • shumen
  • Мнения: 18 266
Дано е добре бабата и да може да помага.
Аз,ако няма Т ще разчитам също на нашите,че и аз не съм добре.Сега лежа,но главата ми ще се пръсне от притеснения и болки,и окото ми е още червено.Ще се бяга утре на лекар то се е видяло.

# 701
  • Мнения: 95
И ние сме болни от снощи не е спряла да повръща слагах свещички няма резултат.Сега е сложната част кой ще я прегледа днес.

# 702
  • Мнения: 111
Здравейте, бързо оздравяване на дечицата и на болните майки разбира се.
И моите момичета са с лек и сопол и кашлят.

# 703
  • Мнения: 3 830
Ваня, с този бистър продължителен сопол да не е от алергия? Моята сезонна започва явно (към брези), защото постоянно търкам очите, кихам и тече бистър сопол. Засега отказвам противоалергичните. Нещо ми писна всяка година да се тъпча с тях по 5 месеца....

# 704
  • Мнения: 533
Моят запушен нос минава вече, но дребното си е още така носово говорещо. Тази сутрин и подкашля чат пат. Ако не се разкашля то утре е на градина. Миналата седмица имало чревен в градината ми казаха. Само това ми трябва. Бррр

Общи условия

Активация на акаунт