Разваляне на сватба

  • 11 370
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 418
Познавам такава булка.Сега пак е решила да се жени.Развалила е сватбата заради шамар.(достатъчно основание според мен)

# 16
  • Мнения: 1 492
Когато ние се женихме, жената от ритуалната зала ни разказваше, че е присъствала/тя е водила церемонията/ на общо три такива сватби. 2 пъти жените си тръгват и веднъж мъжа. Страшно интересно ми стана и я заразпитавах как точно са го направили. Та, булките - като по филмите- свалят воала, мятат го на земята и хукват навън, а младоженеца просто е казал - НЕ и ги е поканил в ресторанта да се почерпят, щото така или иначе били платени кувертите Rolling Eyes Луда работа.

# 17
  • Мнения: 1 564
Не познавам такива булки и младоженци. Peace

# 18
  • Мнения: 1 680
Щяхме да сме кумове на наш приятел, който беше решил да се ожени, защото му дошло времето. Сватбата беше септември и един месец преди свадбата нашия приятел се влюби в друга. Беше на голям кръстопът. Една седмица преди сватбата каза, че сватба няма да има. Сега е женен за момичето, в което се влюби и си имат детенце. Да са живи и здрави.
Та това е живота, така е трябвало да стане.

# 19
  • Мнения: 289
И аз не познавам лично, но гледах веднъж по ТВ един служител в ритуална зала, който разказа най-интересния си случай - двама младоженци, пред него, обаче, докато той говорел, мъжът настъпил роклята на булката.. предполага се неволно, и когато той я попитал "съгласна ли сте..." тя казала НЕ.. и това беше преди години, не помня колко, но нравите не бяха толкова освободени  Confused явно много се е нервирала жената.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 421
И аз не познавам лично, но гледах веднъж по ТВ един служител в ритуална зала, който разказа най-интересния си случай - двама младоженци, пред него, обаче, докато той говорел, мъжът настъпил роклята на булката.. предполага се неволно, и когато той я попитал "съгласна ли сте..." тя казала НЕ.. и това беше преди години, не помня колко, но нравите не бяха толкова освободени  Confused явно много се е нервирала жената.

Знам за подобен случай от татко- познавал е и двамата младоженци. Качвайки се по стълбите пред ритуалната зала, младоженецът настъпва роклята на булката, тя му удря шамар и като влезли вътре той казал "не", и въпреки, че всички се опитвали да го разубедят той не се съгласил.
Години наред след това са били давани за лош пример по комсомолски и партийни събрания Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 3 423
Познавам такава булка.Сега пак е решила да се жени.Развалила е сватбата заради шамар.(достатъчно основание според мен)

Дано не я дострашее пак.
Мисля си, че има хора, които имат бракофобии.
Обхваща ги паника и развалят всичко.
Мен два пъти ме е дострашавало досега.
Получа си аз годежното злато, па беж, Лиске, да бягаме.

# 22
# 23
  • Мнения: 3 423

Него го разбирам. Но другите...

# 24
  • Мнения: 1 418
Познавам такава булка.Сега пак е решила да се жени.Развалила е сватбата заради шамар.(достатъчно основание според мен)

Дано не я дострашее пак.
Мисля си, че има хора, които имат бракофобии.
Обхваща ги паника и развалят всичко.
Мен два пъти ме е дострашавало досега.
Получа си аз годежното злато, па беж, Лиске, да бягаме.

Ох,а аз през цялото време бях в неведение от къде идва ника ти Wink

# 25
  • Мнения: 7 723

Другите трябва да намалят   ГОЛИЯТА    Laughing

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Лиске, разкажи де.

# 27
  • София
  • Мнения: 981
И  на мене са ми разказвали такива случаи.
Едните гаджета 8 години,накрая решават да се женят.Отиват на море и след това сватба,но там незнам за какво са се изпокарали прибират се и след 2-3 месеца момичето се жени за друг.
Другите са заедно 12-13 години ,чакат да завърши единия после другия, да направят кариера, да си купят жилище и най накрая се женят.След по-малко от година се развеждат.

# 28
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
То си е геройство и събитие това. Защо да се прави цялата лудница по подготовката, за да се откаже човек после от това, те това не ми го побира акъла.  newsm78

# 29
  • Мнения: 3 423

Е, няма какво, подариха
ми платина и клекнах Laughing

Общи условия

Активация на акаунт