Подготовка за малкия човек - тема 25

  • 37 683
  • 773
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 3 566
Нашият сгъваем матрак е на Лорели с бамбук. На някакво намаление го бях взимала. Всичките ми изглеждат еднакви. Но за основен постоянно не бих ползвала. Меки са и нямат особена ортопедичност.

# 721
  • Мнения: 10 708
Мислете къде ще вместите тоя матрак с целия бебешки багаж за пътуване...

# 722
  • Мнения: 5 197
Нашата кошарка е с нестандартни размери и взехме единствения, който намерихме. Не е най-добрия, но не бих я оставила само на основата на кошарката дори за една нощ. Където можем ползваме наличните за настаняване, само си нося чаршаф, но се е случвало да няма опция. Точно матрака ми е последната грижа къде ще се помести, защото е мек и може да се варира. Най-често е между столчето и предната седалка, ако няма място в багажника.

# 723
  • София
  • Мнения: 3 566
На мека кошара е абсурд да е без всякакъв матрак. То са едни пръчки (независимо от нивата), един плат тънък.
И ние го слагаме или зад предна седалка пред столчето на детето, или влиза в травъл куфар и просто заема половината куфар на детето с леко натикване. А ние пътуваме мини катун с едно дете, сега с двете хептен и пак има място за такова матраче.

# 724
  • Мнения: 420
Благодаря!
Искам сгъваем за да не нося основния, няма да има място и за него на път 😁

# 725
  • Мнения: 2 000
Infernia, в sinsay има водоустойчиви якета и панталончета на много добри цени. В ХМ също, но там са определено по- скъпи. Чувала съм и в декатлон,че има, но не съм купувала лично.
Софтшела на Лидл е попадение отвсякъде, обаче. Наскоро бяха пускали пак, преди месец, два

# 726
  • Мнения: 5 197
В синсей са по-големи, няма 86. Видях Декатлон, но нямат налични и докато дойде ще мине дъжда Simple Smile Ще огледам по околните лидъли Simple Smile

# 727
  • Мнения: 420
Здравейте,
Някой ползвал ли е такова нещо и върши ли работа за подпиране на бебето?

# 728
  • Мнения: 5 060
Бебето не се подпира с нищо. Спи по гръб, докато не започне да се обръща само.

# 729
  • Мнения: 420
Хм, моите приятелки са слагали бебетата да спят настрани и са ги подпирали с възглавници/одеалца.. 🙄
На мен ми е първо дете и признавам си, не са ми ясни много неща все още.
Затова реших да попитам тук 😊

# 730
  • София
  • Мнения: 3 566
Най-безопасно е спане по гръб и глава настрани. Не съм подпирала нито едно от децата.

# 731
  • Мнения: 524
Бебетата нямат нужда от подпиране. Имат нужда от твърд и равен матрак за безопасен сън. Спят по гръб с глава настрани, докато сами не решат друго.

# 732
  • Мнения: 420
Благодаря!

# 733
  • Мнения: 2 000
В синсей са по-големи, няма 86. Видях Декатлон, но нямат налични и докато дойде ще мине дъжда Simple Smile Ще огледам по околните лидъли Simple Smile

Странно, преди имаше. Аз имам точно 86 от там. Но преси 2г съм го купувала. Ако попадна някъде, ще пиша.

# 734
  • Мнения: 324
Според вас трябва ли да слагам нещо в коша за колата при изписване? Тоест бебчо ще е с комплект че от angel baby - дрешки и пелена/одеяло. Хладно е и предполагам ще е увит, но все пак нещо вътре в коша дали ще ми трябва. Коша е на Кикабу и си има малка приставка за бебче, май това е достатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт